Sayfa 242/392 İlkİlk ... 142192232240241242243244252292342 ... SonSon
Arama sonucu : 3131 madde; 1,929 - 1,936 arası.

Konu: AYEN - Ayen Enerji

1.  Alıntı Originally Posted by boğarlıyatırım Yazıyı Oku
    2.çeyrek bilançosuyla hareket geleceğine inanıyorum.
    Bilanço tarihi ne Zaman

General Mobile 4G Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by fikret Yazıyı Oku
    Bilanço tarihi ne Zaman

General Mobile 4G Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bilanço son gün bugün, kapanıştan sonra açıklanır,ama hala tık yok ayende zarar mı açıklayacak yine,ya da kapanışa doğru mu hareketlenecek.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    bursa
    Gönderi
    3,695
    Sayın Tengri Han eski bilgilerim var hisse ile ilgili, zamanında listeme almıştım fakat bir anda 12 ye gidince liste dışı bıraktım ve haber takibini de.. Hisse temel analizlerimi de finnet analiz ile takip ediyorum.. 2 yıldır Haber akışları üzerinde çok fazla duramıyorum.. Ve haklısınız Elbette.. Ve farkındayım da.. İlginiz için Teşekkür ederim .. Ayrıca ekgyo daki büyük zarar ettim ve çıktım hisseden.. Ekgyo dan gelen paranın 1/4 ü ile aselsan 1/4 ile tümosan , ayen ve anacm aldım kalan parayı nakitte bekletip hisse bakınmsya başladım.. Takibime girenler odas, soda, .. İzlediklerim netaş, aksa, pınarsüt, kafein, thy, rygyo, .... Bu hisselerin hepsi ile ilgili bilgi birikimim var lakin yorgunum , kolaycılık yapıp burada sordum... Hakkınızı helal edin .. Bilgiler için Teşekkürler tekrar..
     Alıntı Originally Posted by Tengri Han Yazıyı Oku
    Sn EFT nin sorusuna niye kimse cevap vermemiş acaba?

Arkadaşlar
    Birbirimizden bilgilerimizi sakınmayalım...
    Hele ki bu kadar basit bir sorunun cevabını
    Forumlar bunu için var....
    Hepimiz tekkeye su taşıyan karıncalar misali ky nin iyiliği için çabalıyoruz değil mi?
    Bildiğinizin çok önemi olmasa bile safınız belli olur en azından
    Aynı tekkede çıkan yangında yangını söndürmek için su taşıyan karıncaya sorduklarında verdiği cevap gibi;Evet benim taşıdığım suyla belki tekke deki yangın sönmeyecek ama en azından safımız belli olsun...demiş

Evet Sn Eft
    1,5 yıl dolmak üzere...

Küçük bir eleştiri de size Sn EFT
    Hisseyi almadan önce hiç incelememiş,aldıktan sonra da araştırmamışsanız...
    Sanırım yeni yeni ilgi alaka göstermeye başladınız şirkete...
    Aradağınız pek çok sorunun bilanço ve faaliyet raporlarında var...
    Tavsiye ederim...

Bugün vakit bulursam çok güzel bilgiler paylaşacağım Ayen in 2ç üretimene dair...

saygılar/başarılar
    Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Benim hesaptan para hala cekilmedi. 2 defa aradım bankayı. Ilkinde para vadesizde olacak dedi.ikincisinde yatırım hesabında dedi.ne adımı sordular ne birsey.böylesi oluyor arkadaşlar diğer bankalar nasıl. Banka vakifbank.bir terslik olmaz inşallah. Bilgisi olan iki yorum yaparsa sevinirim.şimdiden Teşekkürler.

5. Parayi yatırım hesabina aktardim bu arada.

6.  Alıntı Originally Posted by apameya denizi Yazıyı Oku
    Benim hesaptan para hala cekilmedi. 2 defa aradım bankayı. Ilkinde para vadesizde olacak dedi.ikincisinde yatırım hesabında dedi.ne adımı sordular ne birsey.böylesi oluyor arkadaşlar diğer bankalar nasıl. Banka vakifbank.bir terslik olmaz inşallah. Bilgisi olan iki yorum yaparsa sevinirim.şimdiden Teşekkürler.
    ben de halk yatırımla çalışıyorum,yarın öğlene kadar para yatırma sonmuş,yarın öğleden sonra para çekilecek dedi.

7.  Alıntı Originally Posted by apameya denizi Yazıyı Oku
    Parayi yatırım hesabina aktardim bu arada.
    yatırım hesabında para varsa yarın otomatik çekecekmiş bende bugün gönderdim hesabıma parayı yapacağım başka birşey varmı dedim yok dediler.

hepimiz için hayırlısı olsun inş güzel bir hareket yapar bizi mutlu eder

8. Bilanço geldi...
    2-3 dk lık göz gezdirdikten sonraki ilk yorumum:Fevkaledenin fevkinde SÜPER....
    2ç Faaliyet Karı 78 milyon tl...
    Daha ne olsun?..
    Bakalım/inceleyelim bu kadar faaliyet karı artışı nerden gelmiş?
    Makyajlı mı yoksa organik bir bilanço mu irdeleyelim....

ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

Sayfa 242/392 İlkİlk ... 142192232240241242243244252292342 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •