Sayfa 293/392 İlkİlk ... 193243283291292293294295303343 ... SonSon
Arama sonucu : 3131 madde; 2,337 - 2,344 arası.

Konu: AYEN - Ayen Enerji

1. https://invst.ly/pmeo- yatırım tavsiyesi değildir

2. bakalım çalıişacak mı ytd

3. Bakalım eskilerden kimler var? 3. Çeyrek bilanço sonrası birisi yorum yapmış ve galiba bazı yatırımcıların dökülmesine neden olmuş...Sonra hisse yükselmiş...Buna dikkat edelim...

Kısa vadede 5TL denenecek gibi duruyor. Geçilirse hissenin 7,50 TL seviyelerine gelmesini bekleyelim...Buradan bir düzeltme sonra tekrar 10 TL olur mu? Plan bu galiba? En azından ben böyle görüyorum...(Siz en doğrusu kendi hedefinizi belirleyin. Ben sesli düşünüyorum)

Bakalım hisseye tekrar uğurlu gelecek miyim? Burada da bize bir slogan lazım...Acabaaaa ne olsun? Neyse bir kaç haftaya buluruz...

Entrika, ...... ...'a karşı...Fena olmadı galiba...hadi boşluğu dolduralım...

...Yatırım Tavsiyesi Değildir...

4. 4.35 e gazladık bakalım .spekte kazansın...y.t.d.

5.  Alıntı Originally Posted by çulsuz Yazıyı Oku
    4.35 e gazladık bakalım .spekte kazansın...y.t.d.
    Selam Çulsuz,

Bu tahta benim vazgeçemediğim aşkım. Ben hep bir verdim o bana mislisini verdi...Şimdiden bereketi başladı bile...

Burada bir hikaye var. Yakında anlatacağım...

Yatırım Tavsiyesi Değildir...

.............“Türkiye ve uluslararası alanda geçerli teknik ve çevre standartlarına uygun olarak 388 milyon dolar yatırım yapılarak en son teknoloji ile kurulmuş ve 350 MW üretim gücüne sahip.........izdemir

ayenin MW gücü ne acaba?
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

Toplam 357 MW,güç piyasa değeri 1.17 milyar tl.

Sayfa 293/392 İlkİlk ... 193243283291292293294295303343 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •