Sayfa 297/392 İlkİlk ... 197247287295296297298299307347 ... SonSon
Arama sonucu : 3131 madde; 2,369 - 2,376 arası.

Konu: AYEN - Ayen Enerji

1.  Alıntı Originally Posted by Entrika Yazıyı Oku
    Israrla 4.22 TL kırılmaması için baskılanıyor. Çok sıkma bence spek efendi sonra bağırsakların düğümleniverir....Nasılsa seninle yolumuz uzun...

...Yatırım Tavsiyesi Değildir...
    bana inan spek yolun bu adamla çok uzun.benimle ise 13.50 de yolun ayrılır.y.t.d.

2.  Alıntı Originally Posted by çulsuz Yazıyı Oku
    bana inan spek yolun bu adamla çok uzun.benimle ise 13.50 de yolun ayrılır.y.t.d.
    Selam Çulsuz,
    Nasılsa öğrenecek...

3. selam entrika ..hedeflerini okudum.sebeplerinide sıralarsan sevinirim.eğer daha erken değilse.y.t.d.

4.  Alıntı Originally Posted by Entrika Yazıyı Oku
    Selam Çulsuz,
    Nasılsa öğrenecek...

selam entrika. 4.56 geçerse güzelleşecek gibi.şimdilik tırtıklamaya başladım..ytd

5.  Alıntı Originally Posted by çulsuz Yazıyı Oku
    selam entrika. 4.56 geçerse güzelleşecek gibi.şimdilik tırtıklamaya başladım..ytd
    Kesinlikle haklısın...Sebeplerini yukarıda sıraladım okumuşsun...Ayen tahtası beni bu güne kadar hiç mahçup etmedi...2014 Yılından beri takip ederim zaman zaman trade ederim.

Şimdi neden olmasın? Daha dünkü enerji şirketleri 4-5 katı fiyatlanıyor. Ayen bence bunlara göre kelepir durumda...
    Yatırım Tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by Entrika Yazıyı Oku
    Kesinlikle haklısın...Sebeplerini yukarıda sıraladım okumuşsun...Ayen tahtası beni bu güne kadar hiç mahçup etmedi...2014 Yılından beri takip ederim zaman zaman trade ederim.

Şimdi neden olmasın? Daha dünkü enerji şirketleri 4-5 katı fiyatlanıyor. Ayen bence bunlara göre kelepir durumda...
    Yatırım Tavsiyesi değildir.
    ayenin 11 tl den gelip 1.60 lara gelen düşüşünü de dikkate almalı bence.çok acımasızca.ona göre tedbirli bir model üzerinde aynı sisteme devam ediyorum.tiredeki gibi kolay değil bence....y.t.d.

7. Az delikanlı ol diyecem ama biliyorum senin icin imkansiz. Bu serefsiz hareketler nereye kadar devam edecek acaba

8.  Alıntı Originally Posted by çulsuz Yazıyı Oku
    ayenin 11 tl den gelip 1.60 lara gelen düşüşünü de dikkate almalı bence.çok acımasızca.ona göre tedbirli bir model üzerinde aynı sisteme devam ediyorum.tiredeki gibi kolay değil bence....y.t.d.
    Sevgili Çulsuz,
    Ben o dönem hissedeydim 4 TL'den başlayıp çift hanede karımı alıp çıktım. Buradaki stratejiyi ''sabır'' üzerine inşaa edeceğiz. Sanıyorum ki çok da beklemeyeceğiz...3. Çeyrekte dikkat edersek neredeyse %100'e yakın artış kaydetmiş Ayen...Yakında bilanço fiyatlamaya başlar...Güzel gelecek bilanço ile 8-10 TL bandına gelmesi içten bile değil...Bence tabii ki...(Bazende yanılabiliriz. Bu işin doğasındadır)

Bir çok enerji şirketi dört beş katı fiyatladı. Bu tahtacının sanıyorum 2 yıllık cezası var ve yakında bitiyor. Geldiğinde herhalde kaldığı yerden devam etmek isteyecektir... Biz gördüğün gibi hazırız...

Benim taktik çok basit aldığım tutarın üstüne en az %200 koy ve sat...Kısmetimizde varsa burada tekrar neden olmasın...

Bunun anahtarı da ''Katolik Nikahı'' ama bu benim savaşım ''Siz karışmayın sadece izleyin''

Sayfa 297/392 İlkİlk ... 197247287295296297298299307347 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •