Sayfa 315/392 İlkİlk ... 215265305313314315316317325365 ... SonSon
Arama sonucu : 3131 madde; 2,513 - 2,520 arası.

Konu: AYEN - Ayen Enerji

1. ''S.O.S'' Slower. Older. Smarter.
    ''daha sakin, daha olgun, daha akıllı''

...Yatırım Tavsiyesi Değildir...

2.  Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    http://share.matriksdata.com/share.a...01092053382473

İşlem hacmi zayıf, kademeler boş. Yine de 3.30 desteğine yapılan 2 ayrı harekete (yeterli olmasa da) benzer reaksiyon göstermesi iyi bir şey. Bilanço yavaş yavaş şekillenmeye, rakamlar ortaya çıkmaya başlamıştır. RES tarafındaki (ortalama % 75 civarı) kapasitede fazla bir değişiklik olmadığını düşünüyorum, ha keza yılın son günlerine kadar kurak bir sezondu. Bu itibarla bilançoda büyük sürprizler beklememek lazım. 2020 ilk yarı içinse çok daha ümitliyim. Tam AYEN portföyüne uygun hava şartları gerçekleşmekte.
    Öne alalım. İlk çeyrek beklentisi de bulunduğu için gayet önemli bir mesaj. Vergi tablosu finansal giderlerdeki artışa bakarsak 2019 konsolide zayıf bir kâr ile kapatacak gibi duruyor. Kısa vadeli borçlarda kısmen artış, uzun vadelilerde ise azalış beklentim devam etmekte. Asıl bilanço 2020 bilançosu olacak bu net.

3. Bana göre 2020 yılı ilk çeyrek RES performansı diğer dönemlerden daha iyi olacak. Aralık sonunda başlayıp Ocak ayı boyunca devam eden yağışlar HES tarafında da sürprizler yaşanabileceğini söylüyor. Çok yakında bunlar fiyatlanmaya başlanacak hissede.

4. Kağıtta derinlik olmadığı için spekler de yabancılar da uğramaz böyle tahtalara. Ki bunu defalarca yazdım buraya. İlk 10 kademede sadece 50K lot hisse var. Gel de al.:)

5. Herhalde birileri bilançonun kokusunu almış olmalı ki endekse göre ters hareketler sergiliyor.

6.  Alıntı Originally Posted by Entrika Yazıyı Oku
    Herhalde birileri bilançonun kokusunu almış olmalı ki endekse göre ters hareketler sergiliyor.

Bugün alanlar geçenlerde satanlar...Bakalım ne kadar istekliler...Benden hisse bekleyen ''bıyıklı'' emzik beklersin ancak...

7. Sabahki 3.75 e kadar tek kalem 250.000 Anadolu Yatırım alimini yorumlayabilecek ortak var mı?

Yatırım tavsiyesi değildir

8.  Alıntı Originally Posted by funnym Yazıyı Oku
    Sabahki 3.75 e kadar tek kalem 250.000 Anadolu Yatırım alimini yorumlayabilecek ortak var mı?

Yatırım tavsiyesi değildir
    Ben aldım hocam. kaldırmaya çalıştım kalkmadı =D

Sayfa 315/392 İlkİlk ... 215265305313314315316317325365 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •