Sayfa 323/392 İlkİlk ... 223273313321322323324325333373 ... SonSon
Arama sonucu : 3131 madde; 2,577 - 2,584 arası.

Konu: AYEN - Ayen Enerji

1. Bakalım bu belirsizlik daha ne kadar devam edecek? Sağlık gibisi yok bu bir kez daha ispat edildi. Dün bir akrabamızın yakınının hayatını kaybettiğini öğrendik bu iş hakikaten çok ciddi..Lütfen yetkililerin uyarılarına kulak verin...

Sağlık dolu günler diliyorum. Nasılsa güneş tekrar açacak tüm bulutlar dağılıp güzel günler göreceğiz...İnşallah ve her yerde...

2. 22 milyon işlem yapmis biz birsey görmedik. tahta bostu bu nasıl oluyor bilen varmi.günlük alan satanları paylaşırmısınız lütfen. teşekkürler

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    al sat tavsiyesi değildir.

3. bilançoları iyi gelecek firmalar gıda market ve enerji şirketleri. bu en mantiklisi geldi. yeni ruhsat cok olumlu.kululuş maliyeti yüksek olsada uzun vade de maliyetsiz kazanacağı için altin yumurtlayan tavuk gibi.pervanenin bir dönüşü 1 dolar getiriyormuş bunda birsürü pervane var.
    3/4 gündür tahtasini ve takasini inceledim.tahtasi boş çünkü maliyetler yüksek buradan kimse vermez .dipten alanlar son 2 gun ciktilar .burdan getirenlerde karla cikarlar.ama 3 aydır duzenli alip satmayan kurumlar var.endeks güzel giderse 3.50 de biraz oyalanir 6 aylik rakamlardan sonra 4/5 arasinda olacagini düşünüyorum .tahta sahipli endekse paralel düzenli yükseliş yapiyor.oyle büyük lotlarla girilecek tahta degil.yabanci satışı bitti derken yine alıma başlamışlar ince ince.açıkçası onlarin alması iyi degil çıkmaları girmeleri gibi oluyor.izmdc ayni boyle hareketler yapti 1.54 ten almıştım 4 ten cikmistim.bida alma cesareti gösteremedim. tahta ayni..biri farkeder se ki eden var .
    al sat tut tavsiyesi değildir. inceleyin tavsiyesidir.
    saglikli mutlu kazançlı günler.

4. tarih 3 nisan 2020 ayen fiyat 2.56

5.  Alıntı Originally Posted by acemi09 Yazıyı Oku
    tarih 3 nisan 2020 ayen fiyat 2.56

Sonuç. ?

%60 düşmüş ucuz. Omu ...

6. Arkadaşlar pgs uçaklar yerde tavan tavan gidiyor ayen ini iş yapamama sıkıntısı yok neden bukadar nazlaniyor bayaa ucuz duruyor neden gitmez acaba ustatlardan yorum varmı ? Topik oldukça sessiz ..??

7. Sessiz sessiz gidiyoruz işte

8. Sağlığın her zamankinden dafa fazla önemli olduğu günlerdeyiz. Para nasılsa kazanılır. Satmadıkça zarar veya kar da olmaz. Sabırla...Devam...

Yatırım Tavsiyesi Değildir.

SM-G975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 323/392 İlkİlk ... 223273313321322323324325333373 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •