Sayfa 385/392 İlkİlk ... 285335375383384385386387 ... SonSon
Arama sonucu : 3131 madde; 3,073 - 3,080 arası.

Konu: AYEN - Ayen Enerji

1. Hisseye ilgi oldukça azaldı.. En fazla alan 20-30 bin lot alıyor..Önceleri 300-500 bin lot alan kurumlar vardı.. Alış ve satış kademeleri çok zayıf.. Güçlü bir alım gelse 40 lı fiatları hemen görürüz diye düşünüyorum..Bilanço beklentileri başladı artık..

2.  Alıntı Originally Posted by darkblue08 Yazıyı Oku
    100 kat gidecek hisseler
    ASELSAN
    FORD Otomotiv
    Arçelik
    Sıse
    Tüpraş
    KİMTEKS Poliüretan
    YEO Teknoloji
    KORDSA
    AKENR - AKENERJİ ELEKTRİK ÜRETİM A.Ş.
    AKSEN - AKSA ENERJİ ÜRETİM A.Ş.
    AKSUE - AKSU ENERJİ VE TİCARET A.Ş.
    AYEN - AYEN ENERJİ A.Ş
    BioTrend (BIOEN)
    İlginç. YTD.
    Sende 1000 kat gidecek diye yaz trend topik ol. Bir gün olabilir ama inşallah torunlarım görür.
    Haddini aşan, zıddına döner.

3. Akbük RES 6.5 MWe EPDK tarafından lisansı verildi.. Bu Kap ların devamı yatırımlar devreye girdikçe gelecektir..Kağıtta BofA 200 bin lot mal satmasına rağmen düşen endekste artı kapatması Ayen nin önümüzdeki günlerde bilanço beklentisi ile beraber hareketleneceğinin bir göstergesi.. Arnavutluk tan gelecek Kalivaç HEPP santralinin onayı Ayen de bir dönüm noktası olacaktır..

4. KALİVEÇ HEPP
    Yapilmasi planlanan Kalivaç HEPP Arnavutluk'un güneyinde Vjosa Nehri üzerinde yer almaktadir. Kalivaç HEPP 111 MW kurulu gücündedir ve yillik ortalama üretimi 366,62 GWh'dir. Vjosa nehri Arnavutluk'un en büyük 3. nehridir ve yillik ortalama 145 m3/s debiye sahiptir. Ön yüzü beton kaplama kaya dolgu yapilmasi planlanan barajin yüksekligi 46m, kret uzunlugu 445m dir. 2 adet 51 MW güçte kaplan türbin ve 1 adet 9 MWe'lik cansuyu santrali kurulmasi öngörülüyor. Aktif hacim 385 milyon m3 , su altinda kalacak alan ise 2000 ha.

5. Ayen yatırımcıları olarak şirket fonlarından acilen depremzedelere yardım yapılmasını istiyoruz....

Çok kötü performans gösteriyor Ayen hissesi bakalım düşüşü nerede dip olacak ?borsada düzelme yok düşüş devam ediyor.Zaten yükselen trend değil ayen hissesi 40 ve üzeri maliyet yapanların durumları zor benimde maliyet 31 civarları düşüş yaşamaya devam ediyoruz devam edebilir düşüş yaşamaya Ayen borsada aynısı düşüşe devam gözüküyor izlemeye devam.

Umarım kısa vade de tavanlar yaşar.çok düşüş yaşadı Ayen hissesi.

Zirvesi 47,28 Ayen eğer zirvesini geçerse daha geri gelmez yeni zirvelere yükseliş yaşar fakat çok düşüş yaşadığı için zaman kaybı ne kadar olur bilinmez böylede bir durum var.

Sayfa 385/392 İlkİlk ... 285335375383384385386387 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •