Sayfa 5/392 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon
Arama sonucu : 3131 madde; 33 - 40 arası.

Konu: AYEN - Ayen Enerji

1. Çok doğru söylediniz.burda durmasına bile sasiriyordum

Lenovo P1a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. enerji kağıtları aslında genel olarak muhafazakar yatırımcının güvenli limanıdır ama türkiyede borçlar dövizle yapıldığından malesef kağıtların üzerinde çok büyük risk var.

3. Ayen in borcunun çoğu döviz bazlı fakat gelirinin tamamına yakını yine döviz bazlı. Arnavutluk yatırımı devreye girdikten sonra yıllık faaliyet karı 100 milyon TL yi aşan bir şirket olacak büyük ihtimalle . Enerji şirketleri içinde benzeri yok. Biz buradayız, düştükçe alıma devam edeceğiz. Ytd

4. Euro dolar paritesi daha da çıktı Aralık 30 a göre bu da bu dönem zararının çok daha yüksek gelmesine neden olacak

Lenovo P1a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Arnavutluk para birimi euro ya karşı değer kazanıyor borcun 3 te 2 si buradan geliyor. Turkiyede kur zararı 3 te 1 borç kadar satışlar yekdem e usd ile zarar çok gelmez şu duruma göre temmuz ayina kadar üretimlerde iyi olacağından esas faaliyet karı iyi gelecektir. Arnavutluk santralinin yaza kadar açılması ve yatırımlarının tamamının bitmesi ayenin değerini ortaya çıkaracaktır. 2017 ve 2018 iyi bir yıl olacağını düşünüyorum. Asla yrd.

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Bilgiler araştırmaya yönelik olup al,sat ya da tut tavsiyeleri içermez...

7. Ak yatırım ve İş yatırım city nin elindekileri alma peşinde.nisan sonu mayıs başında durum netlesir, bu hisse buralarda durmaz diye tahmin ediyorum.ytd

8. Bilgisi olan arkadaşlar var mi temettü yine bu yılda vermeyecekmi.ve hic bilanço yorumu yazan yok, ne 2016 yıl sonundaki için nede 2017 ilk çeyrek için.ayrıca arnavutlukta bu sirketin sanırım açılışı yapılması gereken santralleri vardı, bunlardan haberdar olan takip eden dostlar varsa yazarsa sevinirim.cunki hisse uygun bir yerde alim için.ne dersiniz

Sayfa 5/392 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •