Sayfa 51/392 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon
Arama sonucu : 3131 madde; 401 - 408 arası.

Konu: AYEN - Ayen Enerji

1. Bayram değil seyran değil, enişte niye öptü. ytd.

2. Hüseyin Türker Ayen'in son sahiplerini aramaya çıkmış.:Sad:

3.  Alıntı Originally Posted by VaLeNTiNe Yazıyı Oku
    Hüseyin Türker Ayen'in son sahiplerini aramaya çıkmış.:Sad:
    Kesinlikle katıldığım bir yorum...
    Çok dikkat edilmesi gereken patron hissesi...
    Şirket borç ödemelerine dair nakit sıkışıklığını aşmak için bir santralini satmak zorunda kaldı...
    Bu satışın borç ödemelerine pozitif katkısını (ki bence sınırlı olacaktır)+yıllık bilançodaki zararı görmeden hareket etmek ciddi riskler barındıracağını düşünüyorum....

Esen Kalın...

4. Hüseyin türker 16 milyon lot hisse vardı ak yatırımda, yıllarca orda tuttu, baktı isler kötüye gidiyor şirkette ve beş altı kuruma virmanladi, şirket karda iken fiyatı 4 tl de idi, bu yıl dünya bir zarar açıkladı fiyat 9 lara geliyor, sanırım GALİP ÖZTÜRK ten yardim alıyor, onun taktiği bu, hisseyi dağıtıp yukarı çıkarıp satmak millete, yermi millet belkide yer kim bilir. Hüseyin türker in ak yatırımdaki 16 milyon lotu dağıtıldı dikkat çekmemek için.

Hedef diye bir şirkette 38 kat kârını arttırdı bu yıl, hisse 4 liradan 2,50 ye düştü ayni hafta.

Demekki kar eden şirket değil zarar eden çıkıyor bistte,

Ayen yıl sonu kârını acaba 50 milyon zarar yaparmi. Beklemek görmek lazım.ytd

5. Ayen beni yanıltmadı ilk hedef için belirlediğim 7-10 TL aralığına geldi. Bunu daha önce paylaştığım yazılardan görebilirsiniz. Tahtada muhtemelen küçük yatırımcı da fazla kalmadı. Bundan sonrasını izleyip göreceğiz. 2018 Yılı enerji üreten ve dağıtan şirketler için beklentisi yüksek olan bir yıl olacağa benziyor. EnerjiSA halka arzı ve gelecek talep fiyat izlenmelidir. Ayen'in Arnavutluk yatırımının işletmeye girmesi faaliyet gelirlerine etkisi bilançolara yansıyacaktır. Bu beklentilerle 2018'in Ayen için olumlu olacağını düşünüyorum. Hep belirttiğim bir şey vardır. Hedef belirlemek, bir hedefiniz varsa gerisi hikayedir. Hedefe gelince satar arkanıza bakmazsınız gidene hayırlı olsun dersiniz...

Asla Yatırım Tavsiyesi Değildir....

6. durmak yok yola devam bende :)

Yıllık Hisse Yarışmamızda dereceye girenler listenin başında AYEN diyen var
    kim kaçıncı olmuş bakmak isteyenler buyursunlar
    dereceye girenleri de tebrike bekleriz
    http://www.hisse.net/topluluk/showth...39#post1634139
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

8. adamsın patron sayende bu hissede %70 kardayım cok kısa surede kazandırdın adamsın adam :)

Sayfa 51/392 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •