Sayfa 158/392 İlkİlk ... 58108148156157158159160168208258 ... SonSon
Arama sonucu : 3131 madde; 1,257 - 1,264 arası.

Konu: AYEN - Ayen Enerji

1. [QUOTE=iberata;2350251]bir ayı bulmaz 10 tl...ayen böyledir[/QUOTE

Abi yazmayayım diyorum cenemi tutamıyorum kızma art niyetli değilim sadece basit bir merak benim ki 7-8 sayfa önce sen yazdın ki iki kira olacak sonra bir elli daha sonra da 0.66 ya kadar yolu var dedin bu gün on diyorsun affet haddimi aşmak da istemiyorum o gün ki mesele neydi bu günkü mesele nedir anlamak için soruyorum sadece şimdiden tşk ederim hürmet ve saygılarımla

2. [QUOTE=Murat sarısoy;2350614]
     Alıntı Originally Posted by iberata Yazıyı Oku
    bir ayı bulmaz 10 tl...ayen böyledir[/QUOTE

Abi yazmayayım diyorum cenemi tutamıyorum kızma art niyetli değilim sadece basit bir merak benim ki 7-8 sayfa önce sen yazdın ki iki kira olacak sonra bir elli daha sonra da 0.66 ya kadar yolu var dedin bu gün on diyorsun affet haddimi aşmak da istemiyorum o gün ki mesele neydi bu günkü mesele nedir anlamak için soruyorum sadece şimdiden tşk ederim hürmet ve saygılarımla
    O gün satmış bugün almış. Küçük yatırımcı psikolojisi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. rakam verenlerin iyi niyetinden suphe duymamak elde degil..kapidan kovsan bacadan girerler. oda olmazsa yirtik do dan cikarlar..

4. 10 tl altından benden mal alamazlar. sen istersen pts sat

5.  Alıntı Originally Posted by meho Yazıyı Oku
    rakam verenlerin iyi niyetinden suphe duymamak elde degil..kapidan kovsan bacadan girerler. oda olmazsa yirtik do dan cikarlar..
    Abi ozur dilerim uzerime alimmalimiyim bilemedim ve bu kagida girdigimden beri ky olduğumu bir şeyden anlamadigimi sabır edeceğimi ve kimseye akıl vermek gibi bir hadde sahip olmadığımı belirterek kendi kafamdaki satış fiyatimi verdim hatami ettim acaba yanlış veya bir yönlendirme mı yapmış oldum bilemedim bilgi verirsen sevinirim hürmet ve saygılarımla.

6. Herkese iyi akşamlar dilerim hissede olanlara bol kazançlar dilerim aslında. Buraların fazla kalabalık olmaması benim için iyi bir veri hisse düşerken günde sayfalarca yorum yapılırdı şimdilerde kimsecikler yok hisse düşerken mala balıklama atlayan bizler küçük yatırımcılar hisse çıkarken cesaret Edip alamiyoruz 3.15 fiyatını gördükten sonra 4.18 çok pahalı geliyor sürü psikolojisi gelelim hisseye hisse dip oluşumunu bitirmiş gözüküyor hacimdende anlaşılacağı gibi dirençler 4.30 hacimli geçilirse 4.45 -470 stop 4.05

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    Aşkın Başkenti
    Gönderi
    46

Red face

Tahta da 3.85 üstü kalındığı sürece 5.38 - 5.40 hedeflemesi devam edecektir. Kısaca da 3.85 le yukarı adımlama için yeni bir yol oluşmuştur.
    Sadece şahsıma dair düşünümler olup, gülünüz ve de geçiniz. . .

8. Sayın abilerim baktım kimse yazmıyor sayfa da yazayım dedim cuma günü 101 milyonluk hacimde 741000 TL para çıkışı olmuş bu bu küçük kynin düşüncesine göre daha yolumuz ve vaktimiz var vermek için sabırlı olmalıyız aşağı doğru salsada cesur olmalıyız sebep bu alan adamlar elbet satacak hemde güzel fiyattan cesur olup o günü yakalayıp bizde ky hep kaybeder prensibini yenmeliyiz çoluk çocuğumuz riskini bu yancı firmalara mason usaklarina kaptirmamaliyiz ve tabiki ytd ve hürmet ve saygılarımla

Sayfa 158/392 İlkİlk ... 58108148156157158159160168208258 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •