Sayfa 277/392 İlkİlk ... 177227267275276277278279287327377 ... SonSon
Arama sonucu : 3131 madde; 2,209 - 2,216 arası.

Konu: AYEN - Ayen Enerji

1. RES yıllık üretiminin yaklaşık % 30'u yılın son 3 ayında gerçekleşmekte. Bildiğiniz gibi linyit santrallerinden filtrasyon yükümlülüklerini yerine getirmeyenler hakkındaki yasa Erdoğan tarafından engellendi. Yani portföyünde tamamen HES ve RES bulunan AYEN için gayet güzel bir haber. Piyasa bir süre sonra bunu satın almaya başlayacaktır. Haliyle yılın son çeyreği ile 2020 yılı ilk çeyreği bilançoları her zamankinden olumlu gelecektir. 2019 yıl sonu değerlendirmesini ayrıca yazacağım.

2. Sabreden ekmek yer en beğendiğim hisselerden birisi.
    Az olsun öz olsun ama bizi üzmesin.
    Arada al sat yapmaya yine izin versin.
    3,05 civarı gelirse yine gelirim.

3. Patronları gayet yakından tanırım, bugüne kadar siyasi yelpazenin verdiği rüzgara dayalı olarak hiç bir iş yapmamışlardır. Umarım Arnavutluk açılımı için gerek yeter sermaye desteği bulurlar. Uzun vadede hem ülkemiz hem de şirket için çok önemli sonuçları olacaktır. Kısa vadede Ayen Ostim ile ilgili haber beklentim devam ediyor. Sonuçta burada değerli bir arazisi var ve burası bir şekilde değerlendirilecektir diye düşünüyorum.

4. Küçük bir silkeleme hareketi ve devam.

Grafik gayet güzel, hadi bakalım beni yanıltma şekerim.:)

5. Bu senetten bu şirketten ben ekmek yemedim zarardayım diyen yalan söyler. Sabredene ekmek yediren bir güzel şirket.

6. şu borçları bir kapatsak kimse tutamayacak şirketi amma

7.  Alıntı Originally Posted by mesutsati Yazıyı Oku
    şu borçları bir kapatsak kimse tutamayacak şirketi amma
    Borç yiğidin kamçısıdır üstadım. Adamlar hala ve hala yatırım peşinde, demekki finansal yönden bir sıkıntı yok. Ayen Ostim ile ilgili minik bir haber gelmiş olsa 3.50 direncini pat diye kıracağız. işte o zaman yolumuz iyice açılacak.

8. Takas durumunu paylaşabilecek bir arkadaşımız bar mıdır ?

Sayfa 277/392 İlkİlk ... 177227267275276277278279287327377 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •