Sayfa 330/392 İlkİlk ... 230280320328329330331332340380 ... SonSon
Arama sonucu : 3131 madde; 2,633 - 2,640 arası.

Konu: AYEN - Ayen Enerji

1. AYEN zarar açıklayacak heralde son günü mü bekliyor

2. Ayen ilk çeyrek üretim ve neticesinde cirosu 2019 son çeyreğe göre ve geçen yıl ilk 3 aya göre düşük gelebilir zira covid nedeni ile Avrupa daki tüketimler düştüğü için Arnavutluk üretimleri düşük olacaktır.
    Talep Haziran ile birlikte daha normal seviyelere geleceği için Arnavutluk ilk çeyrekte barajda biriktirilen su ile Haziran ve Temmuz’da üretim yapılacaktır. Bir başka ifade ile ilk çeyrek cirosundan ve faaliyet karından 2. Ve 3. Çeyrek finansallarına kayma olabilir. Neticesinde ilk çeyrek finansalları beklentilerin daha altında gelebilir ki son günlerdeki fiyat hareketleri sanki bu durumu işaret ediyor.
    YTD

3. Balıkesir yatırımı Ekim ayına kadar devreye alınacaktır (24 Mw) , şirkete ilerde olumlu katkısı olacaktır.
    Bu arada Arnavutluk satışı konusu hala açıkta , iyi bir fiyattan olumlu sonuçlanırsa
    hisse başka bir yere gelebilir.
    Bu hissede sabır taşı olsa çatlar . Allah herkese sabır versin .YTD

4.  Alıntı Originally Posted by Hotas Yazıyı Oku
    Balıkesir yatırımı Ekim ayına kadar devreye alınacaktır (24 Mw) , şirkete ilerde olumlu katkısı olacaktır.
    Bu arada Arnavutluk satışı konusu hala açıkta , iyi bir fiyattan olumlu sonuçlanırsa
    hisse başka bir yere gelebilir.
    Bu hissede sabır taşı olsa çatlar . Allah herkese sabır versin .YTD

Bu Arnavutluk santrali satışı ile ilgili bilgi verir misiniz
    Ben blraz araştırdım ama 100 milyon dolarla 150 milyon arası bir rakam çıkıyor
    Doğru mu yanlış mı merak ettim ..
    Bilgi verirseniz sevinirim

5.  Alıntı Originally Posted by 34jose34 Yazıyı Oku
    Bende takip ediyorum
    Bu haberi kapta yayınlayalı 6 ay olmuş
    Yakın da kokusu çıkar ..
    Yatırım tavsiyesi asla ve katiyen olamaz

6. Sağlık ve mutlulukla iyi bayramlar

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by 34jose34 Yazıyı Oku
    Haberin çıktığı yabancı sitede 2 taliplinin olduğu ve birisinin 150 milyon eur. Seviyesinde fiyat teklifi verdiği mealinde yazılmıştı. Bahsekonu yatırım bence 200 milyon EUR ya yakın değeri olan bir yatırımdır, daha düşük fiyata satılması benim istemediğim bir durumdur. Öte yandan benim belirttiğim seviyede bir satış olursa şirketin tüm borcu sıfırlanabilir neredeyse.
    Satsalarda satmasalarda bu şirket benim hissedar olarak devam etmeyi planladığım bir şirket. 2021 ve sonrası düzenli temettü vermesini bekliyorum. YTD

8.  Alıntı Originally Posted by Hotas Yazıyı Oku
    Haberin çıktığı yabancı sitede 2 taliplinin olduğu ve birisinin 150 milyon eur. Seviyesinde fiyat teklifi verdiği mealinde yazılmıştı. Bahsekonu yatırım bence 200 milyon EUR ya yakın değeri olan bir yatırımdır, daha düşük fiyata satılması benim istemediğim bir durumdur. Öte yandan benim belirttiğim seviyede bir satış olursa şirketin tüm borcu sıfırlanabilir neredeyse.
    Satsalarda satmasalarda bu şirket benim hissedar olarak devam etmeyi planladığım bir şirket. 2021 ve sonrası düzenli temettü vermesini bekliyorum. YTD
    Hocam haberin geçtiği siteyi paylaşır mısınız mümkünse

Sayfa 330/392 İlkİlk ... 230280320328329330331332340380 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •