Sayfa 324/392 İlkİlk ... 224274314322323324325326334374 ... SonSon
Arama sonucu : 3131 madde; 2,585 - 2,592 arası.

Konu: AYEN - Ayen Enerji

aga sana özelden yazdım bakar mısın ltf
    Ey Türk titre ve kendine dön.
    Üstte mavi gök çökmedikçe,altta yağız yer delinmedikçe senin ilini ve töreni kim bozabilir? Bilge Kağan Kök Türk Kitabeleri

2. Değerli dostlar; artık AYEN zamanı geldi. Bereketli ve sağlıklı günler dilerim.
    Yatırım tavsiyesi değildir

3. 3.02 geçersek 3.34 burayı da geçersek 3.78
    Yatırım tavsiyesi değildir

Alıntı Originally Posted by Entrika Yazıyı Oku
    Sağlığın her zamankinden dafa fazla önemli olduğu günlerdeyiz. Para nasılsa kazanılır. Satmadıkça zarar veya kar da olmaz. Sabırla...Devam...

Yatırım Tavsiyesi Değildir.

SM-G975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Slm abim nasılsın herşey yolundamı ailen iyidir inşallah...durumlar nasıl Bayadır yazışmadık aklımdasın hep...takip ediyorum arasıra herşey gönlünce olsun...😉 🙏🙏
    Hayırlı Ramazanlar herkese...🙏🙏

5.  Alıntı Originally Posted by Texasradikal Yazıyı Oku
    Slm abim nasılsın herşey yolundamı ailen iyidir inşallah...durumlar nasıl Bayadır yazışmadık aklımdasın hep...takip ediyorum arasıra herşey gönlünce olsun...�� ����
    Hayırlı Ramazanlar herkese...����
    Sağolasın Texas, çok şükür iyiyiz...İngiltere'den kötü haberler geliyor umarım sen ve ailen iyidir. Allah sizleri korusun...İşlerimiz bayağı düştü ama kısmetten öte olmuyor. Sağlık olsun...

Bende çok sık yazmıyorum artık...Öyle arada işte...Ayen'de inşallah yatırımcısını kısa sürede sevindirir.

Yeni dünya düzeninde artık hiç bir şey eskisi gibi olmayacak...Gördük ki yatırım yaptığımız sektör hiç bir zaman ürettiğini satamayacak değil...Borçlar ve kur riskleri bence handikap...Satış hikayesi şu aralar buzdolabında...

Bakalım 1. çeyrek sonuçları nasıl gelecek? Kurak bir kış ve ilkbahar geçirdik...Bunlar handikap...Bu dönemde ayakta kalmasını bilen şirketler bundan sonra kolay yıkılmaz bence...

Senin ve tüm müslüman aleminin Ramazanını kutlar biran evvel dünyamızı tehdit eden salgın hastalığın son bulmasını dilerim...

...Yatırım Tavsiyesi Değildir...

Alıntı Originally Posted by Entrika Yazıyı Oku
    Sağolasın Texas, çok şükür iyiyiz...İngiltere'den kötü haberler geliyor umarım sen ve ailen iyidir. Allah sizleri korusun...İşlerimiz bayağı düştü ama kısmetten öte olmuyor. Sağlık olsun...

Bende çok sık yazmıyorum artık...Öyle arada işte...Ayen'de inşallah yatırımcısını kısa sürede sevindirir.

Yeni dünya düzeninde artık hiç bir şey eskisi gibi olmayacak...Gördük ki yatırım yaptığımız sektör hiç bir zaman ürettiğini satamayacak değil...Borçlar ve kur riskleri bence handikap...Satış hikayesi şu aralar buzdolabında...

Bakalım 1. çeyrek sonuçları nasıl gelecek? Kurak bir kış ve ilkbahar geçirdik...Bunlar handikap...Bu dönemde ayakta kalmasını bilen şirketler bundan sonra kolay yıkılmaz bence...

Senin ve tüm müslüman aleminin Ramazanını kutlar biran evvel dünyamızı tehdit eden salgın hastalığın son bulmasını dilerim...

İyi Olmanıza çok sevindim abim..sende sağolasın 🙏🙏🙏
    Bizde Şükür iyiyiz şimdilik İyisiyle kötüsüyle geçiyor hayat...abim burası aynen daha kötü Türkiye’de daha çok önlem var Avrupa’dan çok daha iyiyiz birde kurallara uyulsa daha iyi olucak Anlaşılan oki daha çok eğitime ihtiyaç var kabalık hücum edercisene alışveriş kavga döğüş vb..bunlar eğitimle oluyor işte inşallah birgün daha güzel nesiller yetişir Ve bu çirkin görüntüler olmaz....🙏🙏🙏

Herkesin işi kötü abim çok firmalar burada kapalı kötü durumda dahada kötü olacak görüntüsü var umarım bu belayı atlatırız tabiki maddiyat önemli Fakat herşeyden önemlisi sağlıktır dediğiniz gibi herşey kısmet rısk meselesi yiyeceğimiz ekmeğimiz varsa yaşayacağız,herşeyi Allah bilir...🙏🙏🙏

Evet yep yeni dünya oluşumu var bakalım buna nasıl ayak uyduracak piyasadaki şirketler...ayakta durmak çok zor
    olacak...gıda,enerji,teknoloji,kağıt,girişim,sağlı k vb..şuan çok önemli görünen o yaptığı pirimlerden belli...ben bu piyasada şuanki Endexin durumunun çok riskli olduğunuz düşünüyorum dünyadaki bukadar işsizlik belirsizlik vb..olduğu halde bu seviyelerde olmamız bile çok iyi diye düşünüyorum ele vermece olursa vay halimize...Olacaktır tabiki baya şişti heran patlayabilir...bilançolar ilk çeyrek olmasa bile 2. Çeyrek kötü gelme ihtimali çok yüksek tabiki bu sektörüne göre değişecek diye düşünmekteyim... evet ayakta kalan şirketler dahada sağlam olacak bakalım neler yaşayacağız...Allah kimseyi utandırmasın....Bol kazanç Bereketler versin...🙏🙏🙏

Asla yatırım değildir...!!!

Tüm müslüman aleminin Ramazanını kutlarım tüm dünyaya sağlık sıhhat versin inşallah...🙏🙏🙏

Saygılar....

7. Sayın Entrika
    Siz ben katolik nikahı yaptım kimse bozamaz derdiniz ve burada bulunan yatırımcılara moral verirdiniz. Sanırım bir Özlem var ne dersiniz ?

8.  Alıntı Originally Posted by Entrika Yazıyı Oku

iyi gunler, ayende uzun bir suredir yatirimcisiniz heralde....sakincasi yoksa birsey sormak istiyorum , ayenin borc yapilanmasi nasil acaba dusen faizlerden olumlu etkilenebilecekmi dersiniz....tesekkurler....

Sayfa 324/392 İlkİlk ... 224274314322323324325326334374 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •