Sayfa 382/392 İlkİlk ... 282332372380381382383384 ... SonSon
Arama sonucu : 3131 madde; 3,049 - 3,056 arası.

Konu: AYEN - Ayen Enerji

1. Ben asıl 2023 için temettüyü merak ediyorum.Temettü vermesi çok büyük ihtimal.Sizce ne kadar temettür verir?

2. Patronun son sattığı 1.800.000 lot mal citibank ın takasına geçmiş.. daha önce sattıkları 4-5 kuruma virman yapıp dağıttılar.. Bu hissede kesin bir operasyon var diye düşünüyorum..

3.  Alıntı Originally Posted by balina Yazıyı Oku
    Patronun son sattığı 1.800.000 lot mal citibank ın takasına geçmiş.. daha önce sattıkları 4-5 kuruma virman yapıp dağıttılar.. Bu hissede kesin bir operasyon var diye düşünüyorum..
    Sn. Balina sizce ;
    Operasyon bizi olumlu mu olumsuz mu etkiler

4.  Alıntı Originally Posted by balina Yazıyı Oku
    Patron satışı özel emirle özel kişilere gidiyor..Bu alanların her kimse çok büyük planları olduğunu tahmin ediyorum..Sayın meteor 78 inde bahsettiği gibi alanlar hissenin eski oyuncuları olabilir..Bu kadar malı bu fiatlardan satmak kolay değil.. Burada çok büyük fiat hareketlerii100-150 tl gibi hiçde şaşırtıcı olmayacaktır..
    Diğer yenilenebilir enerji şirketlerine göre olması gereken fiyatlar üç haneli zaten. Şu anda fiyatlaması kömürden elektrik üreten Odas ile paralel, garip bir durum. Ama özellikle Avrupa’daki enerji krizinin 2-3 sene daha sürme beklentisi varken ve Avrupa’da elektrik üretiminden ve ticaretinden tek para kazanan Bist şirketi Ayen iken bu garipliği orta vadede sürdüremezler bence.

5.  Alıntı Originally Posted by bubir Yazıyı Oku
    Sn. Balina sizce ;
    Operasyon bizi olumlu mu olumsuz mu etkiler
    Tabiik iyukarı doğru bir operasyon olacağını tahmin ediyorum..Belki 100 lü rakamların üzerine gidip oradan aldıkları malı satabilirler ancak mutlaka yukarı bir hareket bekliyorum bilanço öncesi..

Alıntı Originally Posted by balina Yazıyı Oku
    Tabiik iyukarı doğru bir operasyon olacağını tahmin ediyorum..Belki 100 lü rakamların üzerine gidip oradan aldıkları malı satabilirler ancak mutlaka yukarı bir hareket bekliyorum bilanço öncesi..
    Kimse yok forumda kimse almadı mı bu hisseyi anlamadım ki :wu:
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

7. Herkes örümcek pozisyonunda bekliyor..:))

8. Yükselmesini dört gözle bekliyoruz. Yeni bilanço son bilonça gibi olursa, umduğumuzu buluruz
    Ytd

Sayfa 382/392 İlkİlk ... 282332372380381382383384 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •