Sayfa 276/392 İlkİlk ... 176226266274275276277278286326376 ... SonSon
Arama sonucu : 3131 madde; 2,201 - 2,208 arası.

Konu: AYEN - Ayen Enerji

1. Yarın da yoğun alımlarını bekliyorum
    Yabancı gerçekten alıyorsa bu tür hisselerde çok alır. Sonuçta bir beklenti. Önceki sene bu hissede spekülatif hareketlerle 14.00 TL ye götürmediler mi ? Tabi ki böyle bir fiyat asla olmayabilir. Hedefim 4 ve üstü neden olmasın

2. İstediğinize inanmakta özgürsünüz. İş takasındaki malları YF yoluyla CITI'ye aktarıyorlar. Bu iyi veya kötü bir şey değil. Nokta.

3. Bir hisseye yatırım yaparken en azından 2-3 yıllık genel kurul tutanakları ve hazirun cetveli incelenir. Bugüne kadar toplantılara iştirak etmiş tek bir yabancı fon temsilcisi var mı diye araştırılır. Ondan sonra burada bilgiçlik taslanır. Son günlerdeki işlemler çok eski numaralar, artık bunları yemeyin dostlarım. Yabancının ne işi olur bu hissede. Gerçek yabancı fonlar arkasında güçlü bir network ağı bulunmayan hisseleri asla almaz.

4. Hissede daha önce yazdığım konuda gelecek olan haber için pozisyonlandılar. Ne yazdığımı dikkatli okuyun, ben bu işin alimiyim, piriyim.

5. Kendini övenleri çok gördük
    Sizin gibi ukala ukala yazı yazanları da Açıklamaların mesnetsiz. Saçma sapan yazılar yazıp ta yatırım yapanları yanıltma çok ah alırsın
     Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    Hissede daha önce yazdığım konuda gelecek olan haber için pozisyonlandılar. Ne yazdığımı dikkatli okuyun, ben bu işin alimiyim, piriyim.

6. Bu işin alimi ve piri olmak çok zordur
    Hissede daha önce yazdığım konuda gelecek olan haber için pozisyonlandılar. Ne yazdığımı dikkatli okuyun, ben bu işin alimiyim, piriyim.

7. Sayın BİLGİÇ
    Bu yazdıklarınız ile diğer yazılarınız çelişiyor. NOKTA
    İstediğinize inanmakta özgürsünüz. İş takasındaki malları YF yoluyla CITI'ye aktarıyorlar. Bu iyi veya kötü bir şey değil. Nokta.

8.  Alıntı Originally Posted by alpcan1 Yazıyı Oku
    bugün sabit bile kalsan yeter ..
    sabit kalmama ihtimalin sabahtan vardı..yarın için 3.24 altı kapatma haftaya bakalım duruma

Sayfa 276/392 İlkİlk ... 176226266274275276277278286326376 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •