Sayfa 339/392 İlkİlk ... 239289329337338339340341349389 ... SonSon
Arama sonucu : 3131 madde; 2,705 - 2,712 arası.

Konu: AYEN - Ayen Enerji

1. iyice uzuncu oldum hissede. Kısa vadede umudum kalmadı.

2. kağıt ıkıye katladı diyen arkadaş nasıl ıkıye katlama bu.7 kusurden 4.94 ınmiş , nerenizle bakıyorsunuz hisseye, ayrıca internet yasağı soranada ,bürüt takas olduğunu bile söleyemiyorsunuz,işin garibi biri çıkıp ta yazma nezaketi bile göstermiyor.kısaca sayfa esir düşmüş. yakışmışta yani...

3.  Alıntı Originally Posted by karayel52 Yazıyı Oku
    kağıt ıkıye katladı diyen arkadaş nasıl ıkıye katlama bu.7 kusurden 4.94 ınmiş , nerenizle bakıyorsunuz hisseye, ayrıca internet yasağı soranada ,bürüt takas olduğunu bile söleyemiyorsunuz,işin garibi biri çıkıp ta yazma nezaketi bile göstermiyor.kısaca sayfa esir düşmüş. yakışmışta yani...
    Gayet guzel baktim.1.90 dan 7.50 ye gitti.Alan kazandi zamaninda satan daha cok kazandi.brut takasi da sen soyle cok biliyormussun madem.

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3 haftdadır tek yorum yok. demekki zamanın yaklaşıyo ayen.

Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku
    3 haftdadır tek yorum yok. demekki zamanın yaklaşıyo ayen.
    5.01 den alınan mallar yarın sabah satılır. güzel nema... zarar açıklamış bir firma, başka bir firmayı satın aldı diye niçin tavan olurki? kasadan dünyanın parası çıkacak,aldığı firmanın getirisini en iyi ihtimalle gelecek yıl görecek bilançoda.

6. Ayen’in yeni yatırımı, Çaypınar Res , tamamlanmak üzere. Tamamlandığında yıllık 84.000.000 kwh elektrik üretimi planlanıyor . Birim satış fiyatı 10 yıl boyunca 9,3 usd cent olacağından Ayen finansallarına 7.812.000 usd/yıl ilave ciro getirecek olup bunun yaklaşık 3,5 milyon dolar faaliyet karına pozitif katkısı olacağını hesaplıyorum. Yatırımın en geç ekim sonuna kadar devreye alınmasını bekliyorum. Arnavutluk satışı İle ilgili olumsuz bir açıklama gelmediğine göre görüşmeler devam ediyor herhalde. Bekliyoruz , sabırla. Uzun vadeliyiz. YTD

7. Şirketin problemi yurtdışı operasyonlarında. Yurtiçinde 155 milyon faaliyet karı üretirken yurtdışında nerede ise faaliyet zararı oluşacakmış. Nedeni nedir , kötü yönetim olma ihtimali yüksek.

Eylül sonuna kadar devreye almayı planladıkları Balıkesir res yatırımının ancak 1/3 ünü (yaklaşık) 29 Ekim’de ancak devreye alabildiler. Kalanı hala devreye alınamadı .

Bu çok başarılı profesyonellerin olduğu şirketin genel yönetim giderler geçen sene ilk 9 ayda 17 milyon ilken bu sene 27 milyon. Çok başarılılar ya ondan (!) .

TL nin değer kaybının hızlanacağını sokaktaki vatandaş bile biliyorken bu çok başarılı yönetim TL borçlanmak yerine hala döviz bazlı borçlanıyor. Bravo . Çok başarılısınız (!)

Bari Arnavutluk yatırımını iyi bir fiyata satın da bir defa da olsa kedi olalı bir fare tutun...
    Son düzenleme : Hotas; 09-11-2020 saat: 22:56. Sebep: Yazım hatası

8. Merhabalar,

AYEN 2020/9 bilançosuna göre çıkardığım tablo ve grafikleri aşağıdaki linkte paylaşıyorum. Faydalı olması dileğiyle.

Link: https://mutesebbist100.blogspot.com/...e-analizi.html

Saygılar
    Twitter hesabımdan da takip edebilirsiniz.

Sayfa 339/392 İlkİlk ... 239289329337338339340341349389 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •