Sayfa 360/392 İlkİlk ... 260310350358359360361362370 ... SonSon
Arama sonucu : 3133 madde; 2,873 - 2,880 arası.

Konu: AYEN - Ayen Enerji

1.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Amacı hırsızlık olan bir firma. Güven vermiyor. Ky düşmanı serefsizler
    tahta yapıcı da bir o kadar insafsız, gün içerisinde hacim sıralamasında en çok işlem yapan kurumlardan karşılıklı işlemler yaparak sürekli baskı oluşturdu.

2. son çeyrekte 183 milyon tl finansal gidere rağmen 225 milyon tl olan sermayesi kadar net karı, bir çeyrekte açıklamış bir firma olarak bu fiyat seviyeleri bana şahsen ilginç geliyor. Net kar esas faaliyetlerinden elde edilmiş ve kalıcı gibi duruyor, ancak fiyatlama böyle devam ederse kendimi sorgulamaya başlayacağım sanırım, gözden kaçırdığımız bir şey olduğu ile ilgili.
    syg.

3. https://www.bloomberg.com/opinion/ar...nd-all-of-2023
    Avrupa elektrik fiyatları ile ilgili önümüzdeki dönem ilgili tahminleri içeren, güzel bir makale.

syg.

4. https://hupx.hu/en/
    Bu site şirketin avrupa piyasasına yaptığı elektrik satışının ortalama fiyatı hakkında fikir verebilir. Ortalama fiyat 150-250 euro/mwh gibi görünüyor.

syg.

5. Hisse kısrak gibi duruyor :)) patron satışı gibi bir risk oluşmuş geçen yıl , keşke satsada hisse düşse 10 lu rakamlardaki hem gapı kapatır, hemde ayen sahibliğim artar fenamı benim gibi fakir sevindirir.

6. yıllık 2 milyar TL civarı FAVÖK rakamı oluşursa, 4 milyar tl piyasa değeri borçuluk azalırken bana oldukça düşük bir değerleme geliyor. fd/favök oranı, şirket bu fiyatlarda kalırsa, yıl sonu muhtemelen 4 altına düşecek.

syg.

7. Şirket tarihi yüksek kar yazıyor,enerji fiyatları almış başını gitmiş endex in %4 düştüğü yerde biz %6 düşüyoruz sanırsın barajlardan birinin kapağı çatladı rüzgar güllerinin dalı kırıldı...Yersen tabii yersek...

Unutturulmaya çalışılıyor...
    Zamanla gidecek muhakkak lakin çok engelleniyor...
    Sabırları zorluyor...
    Teknik olarak geri çekilmede, ne zaman gazlayacağı meçhul...
    Temel ya da kar olarak bistin en iyisi neredeyse...
    Bakalım bekliycez ....
    Ytd

Sayfa 360/392 İlkİlk ... 260310350358359360361362370 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •