Sayfa 363/392 İlkİlk ... 263313353361362363364365373 ... SonSon
Arama sonucu : 3131 madde; 2,897 - 2,904 arası.

Konu: AYEN - Ayen Enerji

1. Sürünerek gitmeye çalışıyor ,ayağa kalksa bir ,aksen performansın yarısını yapsa ihya eder yatırımcısını 1 lerden 30 lara gitmiş efsane şekilde aynı değil tabi aksen çok daha büyük enerji şirketi, bu da yapsın 4 lerden 40 olurmu olur:-)

2.  Alıntı Originally Posted by blood Yazıyı Oku
    25.07.2022 tarihli hupx ortalama satış fiyatı 500 euro/mwh üzerinde, eğer kuraklık gibi nedenlerle üretimde büyük düşüşler olmaz ise, güzel bilançolar gelme ihtimali oldukça yüksek.
    syg.
    Baraj hala dolu ise süper,demek ki barajlarda ve GES lerde burda olduğu gibi azalma başlamış.

2 euro olunca satayım mı temettü yatırımcısı olarak tutayım mı onu düşünüyorum

4. Fk.14.84 ilk çeyreğine paralel bir bilanço ile hoopp fk 10 un altında bekle geri fknin 14 olmasını tahtadan ikile :)) uzun vade bekleyecekler için bilemem:))

5. Değerli ortaklar yurt içi tüm santrallerin nisan mayıs haziran toplam üretim miktarlarını epiaş ın sitesinden öğrendikten sonra Ayen in yatırımcı ilişkilerini arayıp Arnavutlukta ki toplam 110 mw lık santrallerin nisan mayıs haziran üretim rakamlarını sorduk ama müşteri ilişkileri temsilcisi sanki devlet sırrıymış gibi o santrallerin üretim rakamlarını söylemedi!!Ama şunu söyledi bugün bu soruyu soran bilmem kaçıncı kişisiniz:)Benim merak ettiğim epiaş sitesi üzerinden bu rakamlar günlük aylık yıllık takip edilebilirken şirketin yatırımcı ilişkieri temsilcisinin yatırımcısından yurtdışındaki santrallerinin üretim bilgilerini saklama hakkı var mı?

Yatırım tavsiyesi değildir

6. Ben bu satırları yazarken speğimiz sağolsun 18,21 deki direncimize dostlar alışverişte görsün misali senedi düşük işlem hacmiyle değdirmiş..Bu işlem hacmiyle bu işlerin olmayacağını en iyi kendileri bilir:)Ama zannedersem tahtaya mal gelmiyor e gelmeyince de hoop aşağı..Ama grafik çok tatlı görünüyor teknik takır takır işliyor çünkü temel çok sağlam..

Yatırım tavsiyesi değil kendi vesveselerimdir

7. Teknik analizinde rahmetlik Fibonacci amcanın direnci de şimdi baktım tam 18,22 de,Spekcim bu kadar teknik olmak zorunda mısın değdirip durma şunu sür git yukarıya...

Yatırım tavsiyesi değildir

8. Cante de ilk çeyreğine göre aman aman bir satış artışı yok, yazilan çizilen PTF rakamlarıyla satan kim öyleyse?? Bilen biri şu PTF olayını bir anlatsa sevaba girer��

Sayfa 363/392 İlkİlk ... 263313353361362363364365373 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •