Sayfa 349/392 İlkİlk ... 249299339347348349350351359 ... SonSon
Arama sonucu : 3131 madde; 2,785 - 2,792 arası.

Konu: AYEN - Ayen Enerji

1.  Alıntı Originally Posted by zafer74 Yazıyı Oku
    zamanı geliyor. 2 gündür hacim artıyor. 3 aydır yatıyordu. yukarıdan alanlar bekliyor.
    Yok be dostum zamanın geldığı falan yok.. Her hareketı tahtada ki sülük mal satmak için kullanıyor..

Yenı arzlarda bunun gibisi kalmadı neredeyse ama bu embesilden kurtulması gerek...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

2. arnavutluk altın yumurtlamaya başlamıştır artık...y.t.d.

3. şu kalan mallar bi satılana dek biraz daha aşağı gelecek gibi.sonra uzun vade düşünmek lazım...y.t.d.

4.  Alıntı Originally Posted by çulsuz Yazıyı Oku
    şu kalan mallar bi satılana dek biraz daha aşağı gelecek gibi.sonra uzun vade düşünmek lazım...y.t.d.
    Sayın çulsuz kalan mallar ?

konuyu bilmiyorum. sizin için uygunsa biraz konuyu açar mısınız?

5. 10 liradan beri sahibinin satış haberiyle geliyor aşağıya.verdim dese tahta rahatlar..bizde malımızı yerine koyarız.ama bitmedi herhalde.y.t.d.

6.  Alıntı Originally Posted by çulsuz Yazıyı Oku
    10 liradan beri sahibinin satış haberiyle geliyor aşağıya.verdim dese tahta rahatlar..bizde malımızı yerine koyarız.ama bitmedi herhalde.y.t.d.
    Navlun çok çıktı bi miktar gsd aldım . Onun haberlerine bakarken kömür/gaz fiyatlarını gördüm. Bugün sabah rüzgar ve güneş maliyeti gaz maliyetini yakaladı haberini okuyunca ilgimi çekti. Malum hidro ve rüzgar var.

Çok ilginç , aşırı volatil ve zor bi dönemden geçiyoruz . Yani emtia fiyat hareketlerini görünce aklıma 2008 gelmiyor diğil hani? Ama 2008 de çok fırsat vermişti ,kriz gelene kadar zati .....

Neyse hisse taşıyanlar için zor zaman , çok ilginç fiyatlamalar oluyor.

Uzun vade grafiğe baktığımda zor hisse olduğunu anlıyorum. ancak sürekli böyle gidecek değil ya , şans birgün herkese güler diye ümit ediyorum. Az biraz dursun bakalım.

Saygılar :)

kişisel düşüncelerim olup kesinlikle YTD.

7. bugun biraz aldım seans sonuda vermedim..kredili satışlar vardı .yarın 3 kademe yukarı açabilir.bakıcaz artık...y.t.d.

8. 3 kademe açtı ama yarısını verebildim.54 64 aralığı alım için uygun gibi.y.t.d.

Sayfa 349/392 İlkİlk ... 249299339347348349350351359 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •