Sayfa 64/392 İlkİlk ... 1454626364656674114164 ... SonSon
Arama sonucu : 3131 madde; 505 - 512 arası.

Konu: AYEN - Ayen Enerji

Aslında bugün tabandan yapmış olduğu hacim epeyce sayılır fakat sürekli üzerine satış yazıyorlar muhtemelen o yuzden çözülmemiştir 800 bin hep sabit tabanda satısda olması düşündürücü yarın muhtemelen çözmesi gerekir diğer türlü kendileride ezilirler

2. http://quotes.wsj.com/TR/XIST/AYEN/company-people

Bu linkten Ayen hissesine sahip yabancı kurum yada fon var mı diye baktım. "Data not available" yazıyor.

YTD

3. Soruya cevap basit kimse almazken ufak ufak çıkardı zirveyi buldu operasyon için düğmeye bastı henüz hisse satamamışlardır asıl satışlar bundan sonra olur diye düşünüyorum
    Sesli düşündüm kesinlikle ytd
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

4.  Alıntı Originally Posted by lokasyon Yazıyı Oku
    Aslında bugün tabandan yapmış olduğu hacim epeyce sayılır fakat sürekli üzerine satış yazıyorlar muhtemelen o yuzden çözülmemiştir 800 bin hep sabit tabanda satısda olması düşündürücü yarın muhtemelen çözmesi gerekir diğer türlü kendileride ezilirler
    Dostum sen giriş yaptın mı hisseye
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

5.  Alıntı Originally Posted by tiger Yazıyı Oku
    Soruya cevap basit kimse almazken ufak ufak çıkardı zirveyi buldu operasyon için düğmeye bastı henüz hisse satamamışlardır asıl satışlar bundan sonra olur diye düşünüyorum
    Sesli düşündüm kesinlikle ytd
    İlk tabanında birilerini buldu ki taban oldu. Adamlar 5'den 14'e öyle bir çıkardı ki ne gördük ne duyduk:)
    Bu bilançosu ile 3 lira etmeyeceğini geçen hafta 12 iken yazdım.
    Şimdi taban açılsa peynir ekmek gibi 6-7 arası mal satarlar ki öyle olacak kuvvetle muhtemel.:yes:

Alıntı Originally Posted by tiger Yazıyı Oku
    Dostum sen giriş yaptın mı hisseye
    Yok Dostum bugün arada izledim henüz giriş yapmadım zaten 1000 lottan fazla asla almam şansımı daha fazla zorlayamam yarınki taban sanırım önceki düşüşe geçtiği rakamlara yakın normal şartlarda artık çözmesi gerekir sonrası meçhul tabi işin diğer tarafınıda düşünmek lazım zira çözüp devre kesicilere art arda girerse brüt takas kısmıda olusabilir açıkcası kağıda yazık ettiler

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyanın merkezi İstanbul
    Gönderi
    1,707
    hisseyi zaten kendileri kasıtlı olarak kimseye satış fırsatı vermeden düşürdüler.bugün de dahil hacimli sayılabilecek bir işlem geçmedi tabanlardan.. aslında ilgiyi böylece çekebilirlerdi ve yarın tabanın az üzerinde bile açsa çok sayıda yatırımcı atlayacaktır..
    tahminimce cemas ın tabandan ilk çıkışı gibi olur.. hacimsiz alımlarla kademeler de bos olacağı için hayali bir %10-15 artıs görebiliriz bile.. ama iş satış vermeye gelince alıcı olmayacaktır tahminimce..alım için illa alınmak isteniyorsa 5 TL yı beklemek daha mantıklı.. 3 ay önceki başlangıç noktası orası çünkü..

Benim anlamadığım bu tarz yükselen hisseler neden sonu hep hüsran oluyor hızla taban taban neden dusuyor yani yükselirken tavan tavan değilde düşerken niye taban taban yani bi trend oluşuyorsa yükselirken düşerkende aynı şekilde ufak ufak düşşe ya bu kağıtların sonu hep aynımı olmalı mesala bossa hergün yükseliyor o zaman oda aynı sona yaklasmıs olmasın yada sekur denen kağıt demekkı bu 2 lide yakındır düşüşleri öylemi

Sayfa 64/392 İlkİlk ... 1454626364656674114164 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •