Sayfa 309/392 İlkİlk ... 209259299307308309310311319359 ... SonSon
Arama sonucu : 3131 madde; 2,465 - 2,472 arası.

Konu: AYEN - Ayen Enerji

1.  Alıntı Originally Posted by Black07 Yazıyı Oku
    Bilanço ile panik satışı yaptırıp ,yeni bir olumlu haberle yukarı hareket de ettirebilir. Şirket büyüdükçe pisliği daha da buyuyor. Kendine çeki duzen verip guven saglayacağına ..tu bası her yone oynuyor. Alışmışlar ve en onemlisi meydan da boş hoşt diyen yok nasıl olsa.
    Bu zaten bilanço değil...Konsolide bilanço farklı olur. Bu görüldüğü gibi bence hatalı/eksik beyanname..Yarın veya gece düzeltilebilir....

2. Ben de oyle dusunuyorum ama gene de rahat degilim.Kambiyo zararlarını ve Finansman giderlerini alabildigine sisirmişler.

3.  Alıntı Originally Posted by Black07 Yazıyı Oku
    Ben de oyle dusunuyorum ama gene de rahat degilim.Kambiyo zararlarını ve Finansman giderlerini alabildigine sisirmişler.
    Neden öyle olsun ki? Kur ve faizler 2019 yılında ulaştığı seviyeleri göz önüne getirdiğinde gayet normal karşılamak lazım. Faaliyetlerden elde edilen kar artmış, satışlar artmış bunlar hep olumlu...Bence yanlış eksik veri var. Yanlış üzerinden fikir yürütmekte yanlış olur. Bekleyelim ve görelim. Yarın şirketi arar sorarız...

http://www.ayen.com.tr/belgeler/4.ge...%20tablosu.pdf
    http://www.ayen.com.tr/belgeler/Ayen...%20Tablosu.pdf

Buyur bak...

4. "Ayen AS Energji SHA; Arnavutluk'ta bulunan, 109,73 MW kurulu gücünde, yıllık 347.246.000 kWh elektrik enerjisi üretim kapasiteli "Arnavutluk Fan Havzası HES Projeleri" kapsamında inşa edilmekte olan HES projelerinden, 34 MW kurulu gücünde, yıllık 118.400.000 kWh elektrik enerjisi üretim kapasiteli PESHQESHIT 3 Hidroelektrik Enerjisi Üretim Tesisi’nin yapımı tamamlanarak; 4 Mayıs 2015 tarihi itibarıyla ticari işletmeye alınmıştır. Arnavutluk'ta bulunan 75,71 MW kurulu güce ve yıllık 228.846.000 kWh elektrik enerjisi üretimkapasitesine sahip Fangut HES Elektrik Enerjisi Üretim tesisi, 1 Aralık 2017 tarihi itibarı ile ticari işletmeye açılmıştır. "
    BİLANÇODAN ALINTI
    Ayen AS Energji SHA..................yıllık 347.246.000 kWh
    PESHQESHIT 3 .........................yıllık 118.400.000 kWh
    Fangut HES .............................yıllık 228.846.000 kWh ===Toplam= 694.000.000 kWh elektrik enerjisi üretiyor büyük ölçekli heslerde belki kaçırdığım olmuştur...Türkiye hesabıyla 454.546.560 tl gibi rakamlara geliyor yurt dışı satışlar

5. Bağlı ortakliklardan temettu gelirleri ve yurtdisi satislar kalemleri yok 2019/beyannamesinde. Hakkiniz var. Gider kalemleri tam yazilmis gelir kalemleri eksik gibi yanilmiyorsam

6. Bu sene arnavurluk kapalımı gelir yazılmamış yurtdışından.

SM-G960F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Geceyi özetlersek;
    1. SPK ve vergi dairesine sunulan tablolar farklılıklar oluşturur.
    2. Buna rağmen vergi dairesine gönderilen tablonun hatalı olduğunu düşünüyoruz.
    3. Tüm bunlara rağmen olumlu düşüncelerim devam ediyor.
    4. En güzel ve doğruyu zaten piyasa gösterir.
    5. Uzun vadeli ve yüksek hedeflere devam.

Tüm bunlar beni bağlayacak yorum ve düşüncelerdir.

''Entrika, He-Man'a Karşı Katolik Nikahına Devam Ediyor.''

...Yatırım Tavsiyesi Değildir...

8. Ayen artık en kötüyü fiyatladı önünde engel kalmadı bu saatten sonra olumlu haberlerle birlikte alımlar yavaş yavaş başlar..

Sayfa 309/392 İlkİlk ... 209259299307308309310311319359 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •