Sayfa 336/392 İlkİlk ... 236286326334335336337338346386 ... SonSon
Arama sonucu : 3131 madde; 2,681 - 2,688 arası.

Konu: AYEN - Ayen Enerji

1. Teşvik haberi geçen hafta kapta yayınlandı ne yaşıyor bu insanlar herkes birbirine gaz veriyor ben de ky (özellikle acemi) ler çoğaldığı için sattım.

2.  Alıntı Originally Posted by dobra Yazıyı Oku
    Endeks çıkarken endeksin gerisinde kalmıştı, bilançoda gelen eksi rakamdan ötürü geri çekilir diye umdum
    o sebeple biraz geri çekilseydi çok güzel alım fırsatı vermiş olacaktı, benim hesap tutmadı adaşım:)
    Bence burada asıl önemli olan alış kararının verilmesindeki isabettir üstadım. Bu konuda naçizane kendimle gurur duyuyorum. Azıcık şımartayım kendimi.:) Ben 3.05 ortalama ile AYEN aldığımda bazı arkadaşlar 4.80 lerden AKSEN öneriyordu. Gelinen nokta ortada. :) Erken satmış olabiliriz ama sonuçta gayet güzel para kazandık ve bu gerçek verdiğimiz kararın yanlış olduğunu söylemez bize. Hiç bir zaman en dipten alıp en zirveden satılamayacağını öğreneli oldukça uzun seneler oldu. Şahsen takibe devam etmekteyim. Fırsat bulur bulmaz alacağım.

3. 3.63 ten satıp gittiğimde oh be dedim. Şimdi ne diyeyim. Arnavutluk satışı belli değil. Külliyen zarar açıklamış hazır yakalamışken çok dedim kendime. 3.32 den alınca kar edince de eyvallah demek içimden geldi. Yine de bereket versin. Kalanlara kazananlara bereketli günler dilerim.

4. tarih 25 haziran ayen 3. tavanda fiyat. 4.85.. nolmus yani ucuz mu diyen arkadasa hitaben selamlar ozaman fiyat 2.64 idi..

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    al sat tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by Texasradikal Yazıyı Oku
    Sayın entirika Abim..senin merak ettiğin abimin sana slmı var..Ayeni analiz etmiş 3,90 kadar önü açık dedi...orayı kırarsa 2018 den gelen büyük düşüşün önünü kırmış olacak,devamına oraya bakmak gerekiyor orayı aşarsa pullback filan yapmassa 4.50 lere gidip çanağı tamamlar..ondan sonra çanağı katlarmı diye beklenilebilir....bu grafik analizi senin için özel yaptı...😉☺
    Seninde bu şirket için beklentilerin ve temeliyle ilgili ne düşündüğünü sordu..??? Tabiki senin için sorun olmazsa yazarsın...😉

Bu yazdığım tiyo olarak görünse bile..borsada herşey olma ihtimalini asla unutmayınız...!!!

Asla ytd...!!!!
    tebrikler yücel abiye ve entrikaya :) burdan sonra hedef nedir acaba.Arnavutluktan güzel bi haber gelirse daha gider mi.Beklenti gerçekleşmiş denilip gerimi çekilir.

6. Eski dostların seslerini duymak çok güzel...Bana borsa nedir diye sorarsanız şöyle cevap veririm. Doğru hissede doğru zamanda olmak kaydı ile ''sabırsızların sabırlılara para aktardığı yerdir'' derim.

SPK yasakları ve tedbirleri kapsamında söylenecek sözler yatırımcı üzerinde olumsuz etkileri cezai neticeler doğurmaktadır. Hep demişimdir bazen kar olur bazende zarar olur. Borsa böyledir. Her yatırımcı kendi hedeflerinden sorumludur.

Al sat veya tut dememek gerekir herkesin aklı ve bilgisi kendine...Şansıda...

...Yatırım Tavsiyesi Değildir...

7. Bir şeyler dönüyor bakalım ne yönde olacak citi 2.948.000 deu 723.000 işbirlikçi meri 647.000 beş gün öncesine kadar citi oynuyordu (citi 2.272.000 deu 752 meri 0 a1 500.000)o günden beridir deu ve meri yardakçıları A1(2.000.000) aktör oldular, hayırlısı bakalım...bana göre ya satış haberi gelir ya da biz kucağa geliriz....

8. kısmete bak tavan gördük yazıdan sonra 5 dk olmadan

Sayfa 336/392 İlkİlk ... 236286326334335336337338346386 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •