Sayfa 306/392 İlkİlk ... 206256296304305306307308316356 ... SonSon
Arama sonucu : 3131 madde; 2,441 - 2,448 arası.

Konu: AYEN - Ayen Enerji

1.  Alıntı Originally Posted by livehuman Yazıyı Oku
    Antika derken eski borsacı demek istedim yanlış anlaşılmasın
    Antika ok sıkıntı yok genç adam. Anlat bakalım neler alıp neler sattın bu güne kadar tanıyalım seni biraz? Tecrübelerin neler? Forum kıdemine bakılırsa çok da yeni olmamalısın...

2. Alıp sattığım çok hisse oldu. Burada yazıp arkadaşların kafalarını karıştırmayayım.Tecrübe çok tabi ki. Zamanla tanırsınız.
     Alıntı Originally Posted by Entrika Yazıyı Oku
    Antika ok sıkıntı yok genç adam. Anlat bakalım neler alıp neler sattın bu güne kadar tanıyalım seni biraz? Tecrübelerin neler? Forum kıdemine bakılırsa çok da yeni olmamalısın...

3.  Alıntı Originally Posted by livehuman Yazıyı Oku
    Alıp sattığım çok hisse oldu. Burada yazıp arkadaşların kafalarını karıştırmayayım.Tecrübe çok tabi ki. Zamanla tanırsınız.
    Sene 1997 Enka'nın hikayesini bilir misin? Burası başlangıçtı...Nasılsa vaktimiz bol ve sabrımız var. Sen bir araştır ben sonra anlatırım. Böylece birbirimizi tanımaya başlarız...

4. ABD ve Rusya tarafından olumlu sayılabilecek haberlerin etkisi bu hafta kendini hissede belli etmesini bekliyorum. Bilanço içinde zaman yaklaşıyor. İnanıyorum ki güzel bir hafta olacak. İnşallah diyelim...

Cuma kapanış tahminlerim. Endeks 125 bin...Ayen 4.60 TL

...Yatırım Tavsiyesi Değildir...

5. Acaba ya yükselirsem korkusu yaşıyor. Bilançoya kadar beklerim. Kaçırdığım hisseler oluyor. Bugüne kadar Ayen bana çok kazandırdı. Sanırım bu kadar yeter demiş olabilir.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

6. Piyasa 600-700 puan yukarda bizim it nerelerde geziyor hala. Tam bir srfsiz bunlar.

7. Gübre Fabrikaları 16.60 olmuş
    Ayen 4.05
    2018 sonunda
    Gübre 5.40
    Ayen 5.44 idi

8. Bu günkü hareketleri biraz farklı. Endeks 121 bin civarı veya az da olsa uzerinde kalabilirse bu gun bir hareket yapacak gibi duruyor. Hayirlisi bakalim.

Sayfa 306/392 İlkİlk ... 206256296304305306307308316356 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •