Sayfa 281/392 İlkİlk ... 181231271279280281282283291331381 ... SonSon
Arama sonucu : 3131 madde; 2,241 - 2,248 arası.

Konu: AYEN - Ayen Enerji

1. iki aydır bizde bilanço vs ne varda alıyorlar diyorduk.meğer birileri birilerinin kulağına fısıldamış.borsayıda kendilerine benzettiler.tam çakal yuvası olmuş...y.t.d.

2. Üstelik Eylül ayında fısıldama olmuş
     Alıntı Originally Posted by çulsuz Yazıyı Oku
    iki aydır bizde bilanço vs ne varda alıyorlar diyorduk.meğer birileri birilerinin kulağına fısıldamış.borsayıda kendilerine benzettiler.tam çakal yuvası olmuş...y.t.d.

3. Sayın pir
    Ostim diyordunuz
    Fos çıktınız
    Kendinizi övmeyin
    Bırakın başkaları sizi övsün
    Yakışmıyor
     Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    :)

Bana bu işin piri derler gençler. Haber de haber diye boşa yazmam. :p

4.  Alıntı Originally Posted by livehuman Yazıyı Oku
    Üstelik Eylül ayında fısıldama olmuş
    yok teknik zart zurt diyip dururlar birde.banada verseler haberi iki ay önce bende yazarım destek direnç...y.t.d.

5. tavan olması lazım ama ...y.t.d.

6. Tavan yaptırmazlar
     Alıntı Originally Posted by çulsuz Yazıyı Oku
    tavan olması lazım ama ...y.t.d.

7.  Alıntı Originally Posted by livehuman Yazıyı Oku
    Sayın pir
    Ostim diyordunuz
    Fos çıktınız
    Kendinizi övmeyin
    Bırakın başkaları sizi övsün
    Yakışmıyor
    Üstadım, haksızlık ediyorsunuz. Bir kere ben kendi kendime pir demiyorum piyasadaki dostlarım diyor.:) Diğer konu Ayen Ostim haberi eli kulağında, çok yakında gelecek ve bu yazdığınıza pişman olacaksınız. Benim hisseden ayrılmış olmam herhangi bir mesaj içermiyor. Bu kağıttaki maliyetim 2.98 idi ve gayet güzel para kazandık. Ve kağıdımız an itibariyle % 4 küsur primde bu piyasaya rağmen.

El insaf !

8. Arnavutluk yatırımı tamamen satılırsa Ayen’in kasasına kaç para girer acaba? Bu satış olursa elde edilen gelir nerede ve nasıl değerlendirilir ?

Şirket aylar öncesinde bir firmaya hisse kısmı satışı veya Arnavutluk yatırımının tamamını satış imkanlarını araştırması için yetki veriyor , böyle önemli bir konuyu lütfedip KAP a bildirmiyor . !

Bugün apartopar bildirdiklerine göre satışın gerçekleşme ihtimali kuvvetli , bekleyip göreceğiz.
    Bu aşamadan sonra bari gecikmeden elde edilecek geliri nasıl kullanmayı planladıklarını yatırımcılarına açıklasalar .
    YTD

Sayfa 281/392 İlkİlk ... 181231271279280281282283291331381 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •