Sayfa 335/392 İlkİlk ... 235285325333334335336337345385 ... SonSon
Arama sonucu : 3131 madde; 2,673 - 2,680 arası.

Konu: AYEN - Ayen Enerji

1.  Alıntı Originally Posted by dobra Yazıyı Oku
    adaşım kazanmış ama malı fena kaptırmış galiba.
    Bereket versin. Ben hissesine aşık olmayan biriyimdir üstadım. Çok kısa zamanda % 30 aldım kağıttan. Alan da kazansın.:)

Saygılar.

2. Şunu unutmayın dostlarım, 3.05 den aldığınız malı 3.90 dan verdiyseniz o malı kaptırmamışsınızdır, bilakis kapmışsınızdır. Borsa, kârın cebe konulabildiği ölçüde kazandıran bir yerdir. Cebe girmediği sürece o kazançların hepsi sanaldır.:)

3. Ortada bir teşvik alındı haberi dolaşıyor. Var mı böyle bir şey? Kap'ta bu konuyla ilgili henüz böyle bir şey yok.

4. Teşvik çok prim yaptırmaz

5.  Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    Bereket versin. Ben hissesine aşık olmayan biriyimdir üstadım. Çok kısa zamanda % 30 aldım kağıttan. Alan da kazansın.:)

Saygılar.
    ne güzel, bereketini görünüz.:)

6. Yine tavan oldu
    Neler oluyorsa

7. Açık söylemek gerekirse bu kağıdı satmama neden olan endeks korkumdu. Portföydeki (OZKGY hariç) tüm kağıtlarımı satmıştım aynı dönemde. 106K seviyesine doğru bir geri çekilme olursa tekrar girmeyi planlıyordum. Ne yalan söyleyim bilançodaki hasılat düşüklüğü de bu karara itti beni ama tuzak yapmış sayın patron:) Kendilerine sevgilerimi gönderiyorum. Sıkıntı yok, bu işin kuralı bu.

Ayen borsada en beğendiğim kağıtlardan biridir, sağlam networkleri vardır ve grup olarak siyasetle fazla içli dışlı değillerdir. Uygun fiyatları gördüğümde tekrar alacağım.

8.  Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    Açık söylemek gerekirse bu kağıdı satmama neden olan endeks korkumdu. Portföydeki (OZKGY hariç) tüm kağıtlarımı satmıştım aynı dönemde. 106K seviyesine doğru bir geri çekilme olursa tekrar girmeyi planlıyordum. Ne yalan söyleyim bilançodaki hasılat düşüklüğü de bu karara itti beni ama tuzak yapmış sayın patron:) Kendilerine sevgilerimi gönderiyorum. Sıkıntı yok, bu işin kuralı bu.

Ayen borsada en beğendiğim kağıtlardan biridir, sağlam networkleri vardır ve grup olarak siyasetle fazla içli dışlı değillerdir. Uygun fiyatları gördüğümde tekrar alacağım.
    Endeks çıkarken endeksin gerisinde kalmıştı, bilançoda gelen eksi rakamdan ötürü geri çekilir diye umdum
    o sebeple biraz geri çekilseydi çok güzel alım fırsatı vermiş olacaktı, benim hesap tutmadı adaşım:)

Sayfa 335/392 İlkİlk ... 235285325333334335336337345385 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •