Sayfa 321/392 İlkİlk ... 221271311319320321322323331371 ... SonSon
Arama sonucu : 3131 madde; 2,561 - 2,568 arası.

Konu: AYEN - Ayen Enerji

1. Cevabınız için teşekkür ederim sn. Hotas..

it is the average of five people in the human environment..

2. 130 Milyon euro'ya malolmuştu teklif uygun sayılabilir çünkü 2 sene işlettik. kaldı 30 küsür sene

3.  Alıntı Originally Posted by Hotas Yazıyı Oku
    Sn.MMF 1,
    Bu tarz enerji şirket satınalmalarını da haber yapan Avrupalı bir site , Ayen in Arnavutluk yatırımı için 2 ayrı alıcı adayı olduğunu , birisinin 150 milyon Avro , diğerinin 160 milyon usd. seviyesinde teklif verdiğini yazdı . Şirketlerden birisi yıllar önce Türkiye’deki Yeşil enerji isimli Şirketi satınalan şirket. Bu Şirketi Google yapıp araştırabilirsiniz .
    Umarım yardımcı olabilmişimdir . YTD
    Yabancı bir sitede okudum adamlar 230 milyon euro yatırım yapmış. Niye 150 ye satsınlar. Ayrıca satmak gibi bir niyetleri yok tam tersi yatırımlarını arttırıp orada borsaya kote olmak istiyorlar gazetedeki habere göre. Yani oradan bisey beklemeyin.

4. Benim uğurlu bir rakamım var. 1,32 TL

Hadi bakalım He-man

...Yatırım Tavsiyesi Değildir...

SM-G975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by Entrika Yazıyı Oku
    Benim uğurlu bir rakamım var. 1,32 TL

Hadi bakalım He-man

...Yatırım Tavsiyesi Değildir...

SM-G975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    sakıncası yoksa ne içtiğinizi sorabilirmiyim!

iyi kafa yapıyor demek ki

6.  Alıntı Originally Posted by MMF 1 Yazıyı Oku
    sakıncası yoksa ne içtiğinizi sorabilirmiyim!

iyi kafa yapıyor demek ki

Adam haklı yarın olmasa bile haftaya kesin. Amerikan borsası - 8 bugünde yarın yine büyük kıyım var.

7. Genelde rakı içerim. 2008 Yılı benzeri bir krize dünya ülkeleri sürüklenebilir. Bence ABD kaynaklı virüs ve ekonomik kriz yaratma çabalarının nedeni Trump'ın yeniden ABD başkanı olmamasını isteyenler tarafından çıkarıldığını düşünüyorum. Bu benim yorumum...

ABD seçimleri bitmedikçe bu işin düzeleceğini sanmıyorum. Daha da derinleşmesinden korkmamız gerekir. Bist'in 60 bin altına sarkması beklenebilir. Umarım bu yaşanmaz ve yanılırım.

Ayen'de ortalama düşürmeden kısa sürede zararı realize edemeyeceğimi düşünüyorum. Sağlam bir tepki en azından kısa sürede gelmeyeceği için daha da düşmesi kısa vadede bence olumludur. Bu yüzden 1,50 TL altı maliyet düşürmek için kademeli iyi bir seviye olduğunu düşünüyorum.

bir çok hisse kısa sürede %500'e yakın değer kazandı bunlarda agresif geri çekilmelerin yaşanmasından doğalı bence yok. Bu yüzden borsa yatırımları her zaman risklidir. Umarım ki kredili işlemde yakalanmış kimse yoktur. Hep dediğim gibi bazen bu günkü gibi işler iyi gitmez bu borsanın doğasındadır.

Bu yüzden kredili işlem yapmayıp sabırla beklemek veya zarar kesmek en ideal olanıdır. Ben her zamanki gibi sabırla beklemeyi seçiyorum.

Her zaman borsada kazanmak zor olmuştur. Bu sefer inanın daha zor olacak. Kısaca ''Az dan az çoktan çok gider''

Yatırım Tavsiyesi Değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by Entrika Yazıyı Oku
    Genelde rakı içerim. 2008 Yılı benzeri bir krize dünya ülkeleri sürüklenebilir. Bence ABD kaynaklı virüs ve ekonomik kriz yaratma çabalarının nedeni Trump'ın yeniden ABD başkanı olmamasını isteyenler tarafından çıkarıldığını düşünüyorum. Bu benim yorumum...

ABD seçimleri bitmedikçe bu işin düzeleceğini sanmıyorum. Daha da derinleşmesinden korkmamız gerekir. Bist'in 60 bin altına sarkması beklenebilir. Umarım bu yaşanmaz ve yanılırım.

Ayen'de ortalama düşürmeden kısa sürede zararı realize edemeyeceğimi düşünüyorum. Sağlam bir tepki en azından kısa sürede gelmeyeceği için daha da düşmesi kısa vadede bence olumludur. Bu yüzden 1,50 TL altı maliyet düşürmek için kademeli iyi bir seviye olduğunu düşünüyorum.

bir çok hisse kısa sürede %500'e yakın değer kazandı bunlarda agresif geri çekilmelerin yaşanmasından doğalı bence yok. Bu yüzden borsa yatırımları her zaman risklidir. Umarım ki kredili işlemde yakalanmış kimse yoktur. Hep dediğim gibi bazen bu günkü gibi işler iyi gitmez bu borsanın doğasındadır.

Bu yüzden kredili işlem yapmayıp sabırla beklemek veya zarar kesmek en ideal olanıdır. Ben her zamanki gibi sabırla beklemeyi seçiyorum.

Her zaman borsada kazanmak zor olmuştur. Bu sefer inanın daha zor olacak. Kısaca ''Az dan az çoktan çok gider''

Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    İşin şakası bir tarafa dediklerinize katılıyorum sn. Entrika,

görünüm iyi değil, 1-2 aya bu virüs meselesi ortadan kalkar ama o zamana kadar sabırlı olmak ve kredili işlemden uzak durmak gerektiği düşüncesindeyim.

ayrıca mizahi anlayışınız için de teşekkür ederim, saygılarımla..

Sayfa 321/392 İlkİlk ... 221271311319320321322323331371 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •