Sayfa 355/392 İlkİlk ... 255305345353354355356357365 ... SonSon
Arama sonucu : 3131 madde; 2,833 - 2,840 arası.

Konu: AYEN - Ayen Enerji

kimse yok mu

2.  Alıntı Originally Posted by King Levent Yazıyı Oku
    kimse yok mu
    Yoklama mı var :)
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

5.98 maliyetli 80 bin lotla hedef 2$ beklemedeyim. YTD

4.  Alıntı Originally Posted by King Levent Yazıyı Oku
    5.98 maliyetli 80 bin lotla hedef 2$ beklemedeyim. YTD
    Bu yatırımı yaptığınız gün keşke yazsaydınız üzerinde konuşulurdu. Hayırlı olsun yatırımınız.
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Bu yatırımı yaptığınız gün keşke yazsaydınız üzerinde konuşulurdu. Hayırlı olsun yatırımınız.
    son 3 ayda kademeli aldım.. dolar bazında hala zararda olabilir.. iç piyasada artık TL bazlı satış olacak diye bi haber okudum. döviz artarsa şirket biraz ölü taklidi yapıyor, FX açıkta bilanço var diye gördüm.. teknik olarak grafiğini beğendiğim için almıştım..
    gaz, petrol, elektrik vs türevler bu fiyatlarda gittikçe rüzgar,suyu enerjiye çeviren firma her türlü ekmek yedirmesi lazım ya da eski zirvelerini zorlaması lazım en azından.. stopsuz bekliycem.. hedefim 2 $

6.  Alıntı Originally Posted by King Levent Yazıyı Oku
    2.20 maliyetle bekleyen var :D
     Alıntı Originally Posted by King Levent Yazıyı Oku
    son 3 ayda kademeli aldım.. dolar bazında hala zararda olabilir.. iç piyasada artık TL bazlı satış olacak diye bi haber okudum. döviz artarsa şirket biraz ölü taklidi yapıyor, FX açıkta bilanço var diye gördüm.. teknik olarak grafiğini beğendiğim için almıştım..
    gaz, petrol, elektrik vs türevler bu fiyatlarda gittikçe rüzgar,suyu enerjiye çeviren firma her türlü ekmek yedirmesi lazım ya da eski zirvelerini zorlaması lazım en azından.. stopsuz bekliycem.. hedefim 2 $
    ilk yazınız ayen ile 24.3.2018..
    aradan geçen zaman ve bugunkü yazınız..? bayagı zamandır izliyorsunuz herhalde..
    ne diyelim bol şanslar .
    ZIR-DELİ Y.T.D

7. benimde ilk yazım fakat yaklaşık 1 aydır hissedeyim :
    ortaklara bol şanslar
    ZIR-DELİ Y.T.D

8. iki adet boşluğu doldurup 8 üstüne attı.bence 8.40 ile 9.40 arasını speğe bırakmak lazım.ama 9.40 kırılıp zirve geçilirse işin boyutu değişir.uzun zamandır beklediğimiz bilanço geliyor derim. ihtimal biraz düşük gibi.y.t.d.

Sayfa 355/392 İlkİlk ... 255305345353354355356357365 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •