Sayfa 300/392 İlkİlk ... 200250290298299300301302310350 ... SonSon
Arama sonucu : 3131 madde; 2,393 - 2,400 arası.

Konu: AYEN - Ayen Enerji

1.  Alıntı Originally Posted by Black07 Yazıyı Oku
    Okadar satışı karşılayan birileri de olmuş demekki. Bir de bu açıdan bakmak lazım. Takaslar hiç bir şey ifade etmez. Ne görmemizi istiyorlarsa onu görüyoruz. Bu çakalların oyunu planı bitmez. Hele ayen de asla bitmez. Tek düşmanları sabırlı ve inatçı yatıtımcı. İstiyorlar ki ustten verelim panik yaptiralim alttan malları yerine koyalim. Mal işte.
    Bilanço öncesi satış baskısının taktiksel varyasyonu olarak değerlendiriyorum. Güzel gelecek bilanço ile bence bu rakamlar artık hayal olacak. Kurların nispeten stabil olması ve faizlerin %10 altına düşmesi ile olağanüstü karlılık yaşanabilir.

Mevsimsel etkilerde önemli bir faktördür.

Sabrımızın neticesini kısa sürede alacağız. AYEN bence enerji şirketleri arasında verimli ve kelepir durumda. Arnavutluk yatırımı için gelen teklif ve satış hikayesi ile bambaşka bir fiyatlama yaşanabilir.

...Yatırım Tavsiyesi Değildir..

2. Borsa yükselirken yükselemiyor. Düşerken de şelale gibi düşüyor. Çok yazık oluyor bizlere. Yazıklar olsun. Umutlarımızı hergün tüketiyor.

3. Tamam hisselerin çoğu endekse paralel düştüler. Gayet normal diyelim.
    Bizim sığır kadar kaç hisse düştü ????

4. Şehitlerimize Allah'tan rahmet kederli ailelerine ve milletimize sabırlar diliyorum. Yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Şehitlerimizin aziz naaşları toprağa kavuşana kadar hisse yorumu yapmayacağım.

5.  Alıntı Originally Posted by livehuman Yazıyı Oku
    Tamam hisselerin çoğu endekse paralel düştüler. Gayet normal diyelim.
    Bizim sığır kadar kaç hisse düştü ????
    Bunlar gibi ciğeri beş para etmez ******** namussuzlara bi takılıp kaldınmı aylarca yıllarca bekletirler seni beni. Halbuki ne güzel işiniz var insan gibi adam gibi işinizi yapsanız biz de finansal destek olsak sen büyüsen kazansan biz de paramız ölçüsünde kazansak... ama nerdeeeee??? Senin işin gücün nasıl ********lik yaparım. Gecen haftadan beri her gun düşen bir hisse....Neredeyse Yuzde yirmilik bir kayıp. Bekle şimdi bu itlerin keyfi gelsin de çıkartsınlar. Yapmamız gereken ilk bilançoya kadar ekran kapatmak. İzleyene kusturur.

6. Yatırım tavsiyesi olmamakla birlikte bugün açılışı 3.98 ile yaparak 4.25-4.30 bandına çıkacağını düşünüyorum. Gerçekleşirse hafta sonu itibariyle 4.95-5,00 deneyebilir.
    Ayen bu ne yapabileceği kestirilemez.

7.  Alıntı Originally Posted by livehuman Yazıyı Oku
    Yatırım tavsiyesi olmamakla birlikte bugün açılışı 3.98 ile yaparak 4.25-4.30 bandına çıkacağını düşünüyorum. Gerçekleşirse hafta sonu itibariyle 4.95-5,00 deneyebilir.
    Ayen bu ne yapabileceği kestirilemez.
    Çok büyük bir bekleyiş,umarım dediğin gibi olur.ama bu havalarda o kadar prim yapmasi için güzel haber şart degilmi

GM8 go cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Bir habere gerek yok. Olması gereken en küçük değeri 5.00 seviyeleri.Haber gelse zaten 8-9.00 seviyelerine hızlı yükseliş kaydeder.
     Alıntı Originally Posted by alamanca Yazıyı Oku
    Çok büyük bir bekleyiş,umarım dediğin gibi olur.ama bu havalarda o kadar prim yapmasi için güzel haber şart degilmi

GM8 go cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 300/392 İlkİlk ... 200250290298299300301302310350 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •