Sayfa 2/2 İlkİlk 12
Arama sonucu : 12 madde; 9 - 12 arası.

Konu: Sigara parasıyla yatırım.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Tiflis, Gürcistan
    Gönderi
    142
     Alıntı Originally Posted by atmaca124 Yazıyı Oku
    bizde sigara içip bırakanlardanız .çok bırakıp içtim sonunda bırakıp o bıraktığım sigara parasıyla aylığımı aldığım bankaya bir gram altın talımatı verdim .heray alıyor .kaç kere içme isteği geldi ,hemen şunu kendime söyledim .bak ne güzel temiz hva alıyor ciğerlerin vücut sağlıklı .bu halini bozma diye .birde sigaraya başlarsan gram altında alamıcan çoçuklarına birikim yapamıcan düşüncesi sigara isteğimi frenliyor .gram altınlar biriktikçe daha da içme hevesin kalmıyor..ALLAH yardımcın olsun . bankaya talimat ver gram altı yada dolar al.böylesi daha iyi olur .yillara göre altın ve dolar her zaman hisse senetlerinde garantili fazla kazandırır .başınızı ağrıttıysam kusura bakma kardeşim .ALLAH yardımız olsun ..
    Estağfurullah, hocam.
    Tecrübelerinizi anlayırsanız hem bana, hem de bırakmak isteyen diğer okurlara da çok faydalı olur.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Tiflis, Gürcistan
    Gönderi
    142
     Alıntı Originally Posted by bagbozumu Yazıyı Oku
    Kolay gelsin Kalantor bey, umarım başarırsınız. Azmin elinden hiç bir kurtulmaz bunu unutmayın, iş beyinde biter.
    Haftalık veya aylık, arada da genel düşüşlerde düzenli olarak ayırdığınız paradan; araştırdığınız mali yapısı güçlü, büyüyen ve iyi yönetilen şirket hisselerinden, kendinize göre takip edebileceğiniz sayıda hisse portföyü yapmanızı öneririm nacizane. Başarılar dilerim.
    Çok teşekkürler temennileriniz için.

Zaten 2 yatırım hesabım var. Birisi trade için, diğerinde ise te 2015ten sadece koç grubu tutarım. Hiç fiyat takip etmeden yılda 4-5 kez alım yapıyorum o hesaba. Ülkede ekonomiyi koçlardan daha iyi bilen birileri bence yoktur. Onlar ne eyler güzel eyler

Sigara hesabına ise bebek hisseler toplamak istiyorum. Dönerci midyeci gazozcu falan
    Malum, rasyonelite ile bağlarımızın kopmasından mütevellit, son dönemlerde üreten ihracat yapan şirketlerin yüzüne bakılmıyor

3.  Alıntı Originally Posted by Kalantor bey Yazıyı Oku
    Çok teşekkürler temennileriniz için.

Zaten 2 yatırım hesabım var. Birisi trade için, diğerinde ise te 2015ten sadece koç grubu tutarım. Hiç fiyat takip etmeden yılda 4-5 kez alım yapıyorum o hesaba. Ülkede ekonomiyi koçlardan daha iyi bilen birileri bence yoktur. Onlar ne eyler güzel eyler

Sigara hesabına ise bebek hisseler toplamak istiyorum. Dönerci midyeci gazozcu falan
    Malum, rasyonelite ile bağlarımızın kopmasından mütevellit, son dönemlerde üreten ihracat yapan şirketlerin yüzüne bakılmıyor
    Tebrik ederim bilinçli bir yatırımcı imişsiniz

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Tiflis, Gürcistan
    Gönderi
    142
    IMG_8781.jpg

Şimdilik durum bu

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Yer İmleri

Yer İmleri