Sayfa 126/559 İlkİlk ... 2676116124125126127128136176226 ... SonSon
Arama sonucu : 4469 madde; 1,001 - 1,008 arası.

Konu: HEKTS - Hektaş Ticaret

geçen sene başlarında bu kağıdı hep 4-5 arası görürdüm hektaş hep 5 lira aklımda kaldı
    kim derdi bu zaman içinde 10 kat gidip 51 lirayı görecek borsa ilginç bir yer tamamen algı
    nerde olduğunuza bakmayın bir bakmışsınız ayağınız yerden kesilir bir bakmışsınız yer ayağınızdan çekilir
    40 larda çok gaz veren oldu 3 hanelere gidecek dendi üzüldüm uyarma ihtiyacı duydum
    her neyse hala gözümde pahalı geliyor geçen seneye göre 5 kat pahalı
    7,5 hedef fiyatım gelirse alırım gelmezse de can sağlığı ytd..

Gecmis olsun. Piyasa bu hisse / arsa satisini zor durumda diye algiladi gibi.

Ama asil bomba burda. Bu bedellileri 2000 senesinde de yapmislar ust uste. O zamanin ozelligi internet ve dotcom ponzileriydi. Simdiki korona + Ruski + KKM ponzileri gibi, onlarin minisi.

Bana repeat gibi geldi. Arada baska bedelli yapmamislar. Bence hissedarlarindan biri arastirsin o zaman ne hikaye yazilmis, ne hisseler satilmis. Link'te patron istisnasiz her 10 senede bir yabanciya satis icin su degerlendirme kurulusu ile anlasma imzalandi diye haber yollar, 6 ay malini bosaltirdi.

3.  Alıntı Originally Posted by pozitif Yazıyı Oku
    geçen sene başlarında bu kağıdı hep 4-5 arası görürdüm hektaş hep 5 lira aklımda kaldı
    kim derdi bu zaman içinde 10 kat gidip 51 lirayı görecek borsa ilginç bir yer tamamen algı
    nerde olduğunuza bakmayın bir bakmışsınız ayağınız yerden kesilir bir bakmışsınız yer ayağınızdan çekilir
    40 larda çok gaz veren oldu 3 hanelere gidecek dendi üzüldüm uyarma ihtiyacı duydum
    Bu değerli bilgilerden dolayı Hektaş yatırımcıları olarak çok teşekkür ederiz, iyi ki varsınız yoksa zararımız çok daha fazla olurdu sn Kurukafa İskeletor. Bizlerin durumuna ne kadar üzüldüğünüz yaptığınız şu >>> emojiden belli. Duyarınız için tekrar teşekkürler

4. @666

1999 da yaptığı %10 ve 25 bedellilerle son 3 yılda yaptığı %200, 175 ve 150 bedellileri bir mi tutuyorsun?

5. https://www.youtube.com/watch?v=BGfGUyEW4rU

Alıntı Originally Posted by 111222333 Yazıyı Oku

6.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Bu değerli bilgilerden dolayı Hektaş yatırımcıları olarak çok teşekkür ederiz, iyi ki varsınız yoksa zararımız çok daha fazla olurdu sn Kurukafa İskeletor. Bizlerin durumuna ne kadar üzüldüğünüz yaptığınız şu >>> emojiden belli. Duyarınız için tekrar teşekkürler
    sonucta pozitif gibiler hakli cikti mi? cikti.
    hektasi pazarlayip ele verdiler mi? verdiler.
    bir umut var mi? Yok

7.  Alıntı Originally Posted by pozitif Yazıyı Oku
    yazmayacaktım dayanamadım
    bu yılın başıydı sanırım hisse 42-43 lerde geziniyor
    herkes de bir heyecan moral istek dayanışma tavan yapmış
    3 hanelere gideceğine kesin gözüyle bakılıyor
    20 yıldan fazladır piyasayı takip ederim teknik meknik anlamam
    çıktım dedim ki hisse son bir yılda 10 kat yapmış dikkatli olun gaza gelmeyin
    daha nereye çıkacak uzaya mı dedik bu tür operasyonların sonu genelde hüsran
    hatta 7,5 gelirse alacağımı söyleyip kendimce hedef fiyatımı belirledim
    dalga geçtiler aforoz ettiler kızdılar kükrediler
    amacım ben söylemiştim oldu demek değil
    küçük yatırımcıyı biraz olsun korumak
    halkbank hedef 3,5 hektaş hedef 7,5 gelirse beklemedeyim halen saygılar..ytd
     Alıntı Originally Posted by pozitif Yazıyı Oku
    çok acımasız bir hisse kimsenin gözünün yaşına bakmıyorlar
    hem niye acısınlar ki 10 kat operasyon yemiş kağıt
    düşerken keskin çıkarken de dikine çıkıyor yada çıkıyormuş gibi yapıp basıyorlar
    enteresan bir tahta korkunun ecele faydası yok
    süzüle süzüle 7,5 lara gelmesini bekliyorum ytd.
     Alıntı Originally Posted by pozitif Yazıyı Oku

Bu sayfaya 3 yorum yazmış, üçü de mastürbasyon yazısı. Ben demiştim, ben demiştim, ben bildim, kendini tatmin etme yazısı. Tamam abicim en değerli, en bilgili, en zeki, en akıllı sensin, Doyçebank kıdemli baş analisti olarak yarın gel işe başla, 9 bin oyro net mayış + yemek + yol + sikorta+ 50 liralık akbil

40 kere yazıldı çizildi, bu yıl sonu 17 lira bekliyorduk 26 liradayız şu anda.

40 lar 50 ler beklenmedik sürprizdi, değerlendirip satanlar akıllılık etti, bekleyenler kardan zarar etti.

Yatırım böyle bir şeydir, bak "@111222333 diyor ki ben şirkete inanıyorum, düzenli alıyorum" belki de 2 yıl sonra en karlı çıkanımız o olacak,

Şirket ne yapsın özür mü dilesin bu fiyatta kaldığı için? Alarko sayfasını okuyorum, neler yaşamışlar son 3-4 yılda, yanlış kararlar, yanlış iştirakler, oluyor böyle şeyler, insanız sonuçta hepimiz.

Herkes enerjileri görüp hayıflanıyor, Enerji şirketlerinin hâla daha gidecek çok yolu var deniyor, maçası yiyen satsın yarın hektaşlarını, riski dağıtmak adına 6-7 enerji şirketi alsın da görelim hadi. Hodri meydan.

Kimin karlı kimin zararlı çıkacağını zaman gösterir. 7-8 ay önce yıllık kazancımız %880 lerdeydi Hektaşta, kim bilebilirdi.

8.  Alıntı Originally Posted by pozitif Yazıyı Oku
    Git başka yerde üfür.. Bu hisse ( kağıt değil) geçen sene başlarında 4-5 falan değildi.Aklında hep 5 tl kalan simit fiyatı falandır.

Sayfa 126/559 İlkİlk ... 2676116124125126127128136176226 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •