Sayfa 272/556 İlkİlk ... 172222262270271272273274282322372 ... SonSon
Arama sonucu : 4447 madde; 2,169 - 2,176 arası.

Konu: HEKTS - Hektaş Ticaret

1. 2010dan beri hektsdayım. Teknikoyuncu vardı sayfasında önermişti. Temettü hissesi güvenilir diye aldıydım. Uzun yıllar temettü verdi. Aldığım temettüleri ilave ettim. İstikrarlı ama uçmaz kaçmazdı. Bu sayfaya girerdim günlerce yazan çizen olmazdı. 2018 den sonra malum bedelli bedelsiz alımlar vs derken büyüdük. Ama gecen sene ne olduysa hektsın ayarı kaçtı. Kasım hareketi normal değildi. Oyak bile bence hisseye hakim değil. Bu noktadan sonra yatırımcı olarak hissede kalmak çok zor. Satmıyorum ama şu saatten sonra hekts yatırımcısı değilim. Tutarsa amenna çocukların geleceği kurtarırız tutmazsa da denedim olmadı derim. Ama elden geldiğince başka birçok hisse var yatırıma devam..

2.  Alıntı Originally Posted by 111222333 Yazıyı Oku
    Ben satmayı hiç düşünmedim

Onun için çuvalladım diyemem

Tahtacı isteseydi biz 10 dolara giderdik

Reis doları 18’de tutuyordu, 180’e geldiğimiz an 10 dolardık !

Hiçte zor değildi.

Fakat şunu söyleyebilirim

*Bugün 0.72 usd olduk, hedefim 7.2 dolar
    *0.5 dolar olursa hedefim 5 dolar olur
    Peki sen bilirsin kardeşim,sen o rakamları verirken yapma hekts piyasa değeri =froto+eregl+aselsan+enkai+tuprs olurdu ;)) ancak operasyonla olurdu anlayacağın.

3. Yani işin enteresann tarafı çalışma şeklini değiştirmiyorlar. Tahsilat süresi aşırı uzun. Yatırım planlaması diye bişey kalmadı. Şu tarihte hizmete almayı bekliyoruz diyorlar, o tarih gelip geçiyor tık yok. Umurlarında olmuyor. Borç boylarını kat kat aştı. Hala tınmadan borçlanma peşindeler. Neyi bekliyorla veya neye güveniyorlar anlamadım gitti.

4. Artık iş mucizelere kaldı. Acilen bütün dünya ülkelerinin ellerinde para dolu çantalarla almak için sıraya girecekleri bir sihirli tohum falan bulmamız lazım. Yoksa sittin sene (60 yıl) bu borç bitmez. Kedi-köpeklerin bizim mamayı beğenecekleri bile şüpheli.

Biz nasıl toparlarız bilmiyorum ama çok zor buradan bir HEKTAŞ geçti bununla bir ev alma hayalım vardı artık YOK

Ne oldu ki bu kadar veya ne olmuş olabilir güzelim şirket geldiği bu duruma bakın

7. Selami de cacık çıktı. Çık bi açıklama yap, demeç ver.
    Demek ki bunlar vitrin süsü, hiçbir etkileri yok. Şirketi asıl yönetenler başkaları.

8. Cari piyasa değeri 52,7 milyar. PD/DD: 14,56. Şirketin defter değeri 3,6 milyar. Borç 15 milyar. Bugün 5 milyar daha borçlanma kararı almışlar. Rakamların hepsi birbirinden tuhaf. Kazancın borç taksitlerini ödemekten çok uzak. Alınan bu kadar borçla ne yapılıyor bilmiyoruz. Çeyrek raporlarındaki güzellemelerden başka bilgimiz yok. Geçen sene neleri konuşuyorduk. Bu sene neleri konuşuyoruz.

Sayfa 272/556 İlkİlk ... 172222262270271272273274282322372 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •