Sayfa 281/555 İlkİlk ... 181231271279280281282283291331381 ... SonSon
Arama sonucu : 4437 madde; 2,241 - 2,248 arası.

Konu: HEKTS - Hektaş Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by Bay_Ballı Yazıyı Oku
    Bahsettiğiniz kişi iki yönlü işlem yaptığı için hisse hakkında yorum yapması doğru olmazmış. işlemleri bittiğinde detaylı yorum yapacakmış.

Hisse22,26/31,xx sonrası 31,xx/51,30 hareketini başlattığında burada açımız dikleşecek millet almak için birbirini ezecek demekten geri durmuyordu :D 31,xx/51,30 hareketi bitip düşüş başladığında yorumlarını kesti.

Kim bilir kulağına birileri bir şeyler fısıldadı oda görevini yapıp gitti bilinmez.

Dudu kim bilir belki de geçen yıl satışa başladı satışını yeni bitirdi belki az sattı belki iç satmadı millet satıp uzaklaşsın diye bana müsade dedi bilinmez.
    Millet satıp uzaklaşsın diye satmış gibi göründüğünü yani hile yaptığını düşünmüyorum

Çünkü bu millet hektaşi kardeşlerim dediği buradaki kişiler.Onlara zarar vermek isteyeceğini düşünmüyorum

2. Bu yıl benim portföyü Miatek kurtardı diyebilirim. Seçim öncesi 120 TL civarında sağlam ekleme yaptıgım Kontrolmatik, ayrıca Tüpraş ve Ttrak de destekledi. Yoksa Sasa ve Hektas 2022 kazanımlarımı tamamen dibe vuracaktı.

Ona rağmen yilbasindan bu yana %30 civarı arttırabildim portföyü. Enflasyona karşı her türlü yenildim bu yıl.

Bir de gecen yıl resmen para yağarken iyi ki bir ev parasını sistemin dışına çıkarıp Eurobond almışım, aşırı güven veren birşeymiş. Borsada ne olursa olsun kendinize yetecek kadar pasif geliriniz olduğunu bilmek ciddi rahatlatıyor insanı.

Paranın bol olduğu bir süreç daha yaşarsam bu sefer de BES'e aktaracağım
    YTD.

3. Sasa %3.5 artıda, sen de fırlasana be

4. Dudu grafik paylaşırken şu çizgi önemli bu çizgi önemli, bunun altına düşerse orada şu kadar süre kalırsa sıkıntı diye yorumlar yapıyor.

Grafik bu yukarıda yazdığım şekilde kötüleştiği için çıktığını sanıyorum. Temel analiz olarak da iyi durmayınca adam ne yapsın turşusunu mu kuracak... Maliyeti tek basamaklı belki de 1'in altındadır. Onu boşverin kendinize bakın

Son zamanlarda hangi hisseye yüklendiğini de defalarca söyledi

ytd

5. Dudu'nun satıp gittiğine hiç inanmıyorum..

Elindeki miktarın çok büyük olduğunu ve o satmadan hissenin yükselmeyeceğini düşünüyordu. Sattım diyerek fake atıyor bence )

Ayrıca, tahtayı kaldırmak istediklerinde Dudu'nun elindeki lotun filan hiç önemi olduğunu düşünmüyorum, o konuyu biraz fazla abartıyordu kendisi, "yemledim, yükseldi vs." diye..
    YTD.

Açıkcası Dudu Hektaş'ı sattıysa gideceği yer belli %50 Froto %50 Sise başka bir yere gitmez.. en azından ben öyle düşünüyorum.

Sattıysa da güle güle yemek nasip etsin diyeceğim başka bir söz olamaz.
    Burada yapılan paylaşım yazılan bilgi yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

7. millet Dudu'ye satıp gitti diye kızmıyor, onlarca kişi satıp çıktı kimseye bir şey dendiği olmadı.

fakat burada aylarca aykırı sesleri susturup/susturtup milletin kafasını bulandırıp daha sonrada hadi ben .iktir olup gittim derseniz işte bu mide bulandırır.

Süper yazmışsınız
    AMA
    Canmert in dediği gibi
    Dudu abiye yakışan her zaman yaptığı gibi
    yol göstererek gitmekti

-Uzun vadeli grafik bozuldu
    -Daha fazla düşüşü ben göze alamadım
    -Finansal durum berbata doğru yol alıyor benim artık durmam mümkün değil
    -Tüm heyecanımı kaybettim
    ..
    .....
    ........

ALLAH sağlığını versin
    hastalık olarak sebebi söyledi gerçi ama
    finansal anlamda ; borsa dilinde de sebebi yazsaydı
    ne kadar güzel olurdu

Kalanlara başarılar ama ben şundan dolayı artık yokum
    diyerek gitseydi yani her zaman yaptığı gibi yol göstererek
    insiyatifi kararı herkesin kendine bırakarak gitseydi
    kimse gelip te arkasından laga luga yapamaz
    bizlerde son defa bilgisinden tecrübesinden faydalanmış olurduk

Yine de herşey için çok sağolasın Dudu abi
     Alıntı Originally Posted by Bay_Ballı Yazıyı Oku
    Açıkcası Dudu Hektaş'ı sattıysa gideceği yer belli %50 Froto %50 Sise başka bir yere gitmez.. en azından ben öyle düşünüyorum.

Sattıysa da güle güle yemek nasip etsin diyeceğim başka bir söz olamaz.
    Sadece hissiyat; Kesinlikle etkileme veya yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 281/555 İlkİlk ... 181231271279280281282283291331381 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •