Sayfa 282/556 İlkİlk ... 182232272280281282283284292332382 ... SonSon
Arama sonucu : 4445 madde; 2,249 - 2,256 arası.

Konu: HEKTS - Hektaş Ticaret

1. Sattıysa da satışı bitince demiştir ben sattım diye. Enayi mi satmaya başlayınca söylesin de millet de satsın hisse iyice dussun.

Bi zaman sonra almaya deger gorurse iyice toplar sonra söyler ben tekrar aldım diye.

Neyse dudu ya da başka birine bel bağlamamayı öğrenmiş oldu bilmeyenler de. Kimse kşmsenin babasının oğlu değil.

Aniden sattı gitti dudu
    Millet yapar oldu dedikodu
    Kalanlar stresten bir hal oldu
    Portföyün ne eti kaldı ne de budu

Yalnız innaılmaz bir 2 yıl yaşattı bize hektaş, her hafta yuzde 10 artıyorken bi ara gunde yuzde 5-6 artmaya sonra da 30 dan 51 e her gun tavan çekip yuzde 10 artmaya başlamıştık.

Sasa Hektaş Kontrolmatik uclusu efsaneydi bi ara.

Tatlı tatlı çıkmanın acı acı inmesini yaşıyoruz şu anda

Alıntı Originally Posted by aks16 Yazıyı Oku
    Süper yazmışsınız
    AMA
    Canmert in dediği gibi
    Dudu abiye yakışan her zaman yaptığı gibi
    yol göstererek gitmekti

-Uzun vadeli grafik bozuldu
    -Daha fazla düşüşü ben göze alamadım
    -Finansal durum berbata doğru yol alıyor benim artık durmam mümkün değil
    -Tüm heyecanımı kaybettim
    ..
    .....
    ........

ALLAH sağlığını versin
    hastalık olarak sebebi söyledi gerçi ama
    finansal anlamda ; borsa dilinde de sebebi yazsaydı
    ne kadar güzel olurdu

Kalanlara başarılar ama ben şundan dolayı artık yokum
    diyerek gitseydi yani her zaman yaptığı gibi yol göstererek
    insiyatifi kararı herkesin kendine bırakarak gitseydi
    kimse gelip te arkasından laga luga yapamaz
    bizlerde son defa bilgisinden tecrübesinden faydalanmış olurduk

Yine de herşey için çok sağolasın Dudu abi
    Dudu'yu ISGSY Topiğindeki günlerden bilirim hep bir yol gösterici Uv yatırımcı olmamda kılavuzluk etmiştir.

Allah sağlık afiyet versin demekten başka diyecek söz yok.

Sağlığı yerindeyse gelip iki kelam eder diye düşünüyorum. Son yazdığında bura ile gönül bağım var çocukların hesabında da Hektaş var demişti.
    Burada yapılan paylaşım yazılan bilgi yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

3. Dudu'yu fazla büyütüyorsunuz onun lafı ile hareket etmiyor bu piyasalar.

Onu da geçtim ben şimdiye kadar satmadan önce satış yapacağını söyleyen kimseyi görmedim ne bu forumda ne başka bir yerde. Bunun piyasayı etkilemekle de alakası yok. Adam ekranı takip ediyordur canı birden satmak ister gidip sat tuşuna basar biter gider...

Yazdığı her platforma tek tek giriş yapıp 5-10 dakika (ya da 1-2 saat?) içinde satıyorum ona göre diye haber vermesi mi gerek? Ben şimdiye kadar böyle yapan birini ne duydum ne gördüm.

Onu da geçelim, siz olsanız farklı mı yaparsınız? Ben de sattım bu kağıdı, sattıktan sonra da geldim söyledim. Hiç söylemeye de bilirdim... Ki kimin ne kadar doğru söyleyip ne kadar palavra sıktığı da alnında yazmıyor.

Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Sattıysa da satışı bitince demiştir ben sattım diye. Enayi mi satmaya başlayınca söylesin de millet de satsın hisse iyice dussun.

Bi zaman sonra almaya deger gorurse iyice toplar sonra söyler ben tekrar aldım diye.

Neyse dudu ya da başka birine bel bağlamamayı öğrenmiş oldu bilmeyenler de. Kimse kşmsenin babasının oğlu değil.

Aniden sattı gitti dudu
    Millet yapar oldu dedikodu
    Kalanlar stresten bir hal oldu
    Portföyün ne eti kaldı ne de budu

Yalnız innaılmaz bir 2 yıl yaşattı bize hektaş, her hafta yuzde 10 artıyorken bi ara gunde yuzde 5-6 artmaya sonra da 30 dan 51 e her gun tavan çekip yuzde 10 artmaya başlamıştık.

Sasa Hektaş Kontrolmatik uclusu efsaneydi bi ara.

Tatlı tatlı çıkmanın acı acı inmesini yaşıyoruz şu anda
    Hesap edemediğimiz birtek durum bölünmemiş fiyat ile 153 TL ye çıktığını göremedik yada görmek istemedik tavan serileri kör etti diyelim...
    Burada yapılan paylaşım yazılan bilgi yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

5. O onu demiş, bu bunu demiş, şu şunu yapmış bunlardan etkilenerek hareket etmek yerine bilanço okumayı öğrenip kendi kararlarınızı verin.

Bunu da yapamıyorsanız, fon alın.

O da olmaz ise tl mevduat akarrr 50% fayis mis

ytd

6.  Alıntı Originally Posted by finans_mt Yazıyı Oku
    millet Dudu'ye satıp gitti diye kızmıyor, onlarca kişi satıp çıktı kimseye bir şey dendiği olmadı.

fakat burada aylarca aykırı sesleri susturup/susturtup milletin kafasını bulandırıp daha sonrada hadi ben .iktir olup gittim derseniz işte bu mide bulandırır.
    Tüpraş ta da aynısını yapmıstı.
    Dudu bu.
    İyi adamdır ama eleştirilmeye karsı bir duvarı var.Sonra Tüpraş gene iyi yerlere gitti tabi.
    O zaman da Tüpraş ta yazdım.
    Bu kadar aykırı sesleri kapatıp ben sattım dersen millet de her seyi söylet diye.
    O sattı diye ben satmamıstım o al dedi diye de kagıt almıyoruz zaten.
    Burda da işin buraya evrileceğini görmüştük.
    Müridlleri var demiştik.
    Şirketin bilançosu işe yaklaşım tarzı iyi değil demiştik.
    Şimdi piyasa böyle fiyatlıyor yarın baska türlü de fiyatlayabilir mesele de o değil.
    Oyak güven sarstı.Bunu geri kazanması lazım.

Temel yaklaşmak gerekir meselelere.Gerisi fiyat oynaklıgı…

Müridleri de aynı kafa bazıları.Hakaretlerle gerçeği susturmaya çalışıyorlar.Piyasada bu işlemez tabi.

Faizler düşme moduna girerse tekrar rayına girer mi hisse ona bakın bari.

Temel olarak da hektas a hem yabancı ortak hem de ihracat lazım.Baska türlü bu şirket işleri istenildiği verimde götüremez gibime geliyor.

Ytd.
    Daha önce bana saldırmış olanlar beter olsun.
    Küçük yatırımcılar ise cok kazansın.Amin.

Adam kalkmış baskasına kesi köpek dışkısı ye diyor kimse de ses etmiyor.Daha cok algı yaparlar küçük yatırımcı üstüne.
    Bunlar da egosunu tatmin eder.
    Syg ytd

7.  Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Oyak güven sarstı.Bunu geri kazanması lazım.
    Ferbis arz olmadan 50 TL olsun

HERŞEY unutulur

8. Müritlerden herkes hoşlanır bir zamanlar sadece onun yazdığı forumlardaki hisseleri alan kişiler -sorgusuz ve sualsiz- vardı politeknik gibi Ama ben kimseye al, sat, tut dediğine denk gelmedim şimdiye kadar.

Sayfa 282/556 İlkİlk ... 182232272280281282283284292332382 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •