Sayfa 4/555 İlkİlk ... 234561454104504 ... SonSon
Arama sonucu : 4437 madde; 25 - 32 arası.

Konu: HEKTS - Hektaş Ticaret

Alıntı Originally Posted by BEAUVOIR Yazıyı Oku
    @guneysu

Sayin Guneysu,

Forumun daha faydali bir platform olabilmesi icin bundan sonraki uyelik islemleri sirasinda, okudugumuzu anlayayabildigimizi olcen bir adet paragraf sorusu sormanizi rica ediyorum.

Saygilarimla,
    Beauvoir
    Forum yeterli degil.

Internete salmadan once bunun yapilmasi lazim. Doktordan akil sagligi yerindedir raporu da. Ben bunu yazali 20 sene oldu, ama dinleyen olmadi.

NOT: Forumdakilere karsi yazilmamistir, bizi sokakta gorsen selam vermeyecegin bir ton herifle ugrastirdigi icin su internet musibetine karsi yazilmistir.

Bitti gibi yapip tekrar geldi HSBC. Bunu arastirmak lazim oteki tahtalarda. Yuzde kacini satmis mesela. Belki indikator olabilir.

Elin aklıyla bir yere girilmez
    Buradakilerin çoğu bilgilidir ona sözüm yok lakin bazılarını olduğundan büyük göstermek tuhaf geliyor
    Nitekim burası borsa kim kime Corsa.

3.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Forum yeterli degil.

Internete salmadan once bunun yapilmasi lazim. Doktordan akil sagligi yerindedir raporu da. Ben bunu yazali 20 sene oldu, ama dinleyen olmadi.
    Tum internet icin olsa daha iyi olurdu tabii ki ama uygulamasi zor. Ozelden de yazdim sayin Guneysu'ya, artik ciddiye alip almamak onlarin bilecegi is.

4.  Alıntı Originally Posted by Canmert Yazıyı Oku
    Yeni başlık hayırlı olsun

Geçen hafta vedalaştım,hektaşla olan 2 yıllık birlikteliğimi sonlandırdım.En çok da son birkaç aydır bizi çok üzdü,özellikle yöneticilerinin tutumu dolayısıyla.

Ama bir gün tekrar kavuşabiliriz belli mi olur

İnşallah şirket kendini toparlar herkesin yüzü güler
    Hayırlısı olsun.

5. Yabancı Yatırımcılar Faiz Kararı Sonrası Türkiye’ye Dönüşü Planlıyor https://www.getmidas.com/midasin-kul...nliyor-p-26382

Çok çok uzun yıllardır takip ederim bu forumu, yazıp çizmeyi boş lakırtı etmeyi pek haz etmem.

Suskunluğum asaletimdendir. Her lafa verilecek bir cevabım var. Lakin, bir lafa bakarım laf mı diye, bir de söyleyene bakarım adam mı diye...

Hz. Mevlana
    Burada yapılan paylaşım yazılan bilgi yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

Sayfa 4/555 İlkİlk ... 234561454104504 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •