Sayfa 51/554 İlkİlk ... 41495051525361101151551 ... SonSon
Arama sonucu : 4426 madde; 401 - 408 arası.

Konu: HEKTS - Hektaş Ticaret

1. En az bir yildir satipta pisman olan gormedim.
    Secim zamani satanlar bile parasini en az 2-3e katladi, niye pisman olsunlar? Biz burada saf gibi beklerken simdi gelip 2-3 kat fazla hekts lotu alabilirler ama ona ragmen gelmiyorlar. ne kadar kotu beklentisi oldugunu buradan hesap edin.

sosyal medyada, forumlarda, hisse fonlarinda tek bi yerde olumlu olarak adi gecmiyor.
    Son düzenleme : finans_mt; 09-09-2023 saat: 19:23.

2. https://halkarz.com/k/taslak/

bakın burada onlarca şirket izahatnamesini hazırlamışlar onay bekliyorlar, bizim eşoğlueşekler ne yapıyor? hala izahname hazırlayacaklar da sonra onay alacaklarda... sözde 2023 yılında halka arz olacakmış, kusura bakmayın ama nah olur. kaldı zaten şurada 3,5 ay. bu basiretsizler yıl sonuna kadar döküman bile yazamazlar.

4.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Menderesi astiniz
    Özal'ı zehirlediniz
    Binali'ye oy vermediniz
    Dudu'yu küstürdünüz
    Hasta la vista'yı bunalttınız
    111222333'ü kacirttiniz
    Beaovoir'e şanzıman indirttiniz
    Oralet'i spegin adamligiyla sucladiniz
    Levent'i kanatlandirip ucurttunuz
    Hbsc'ye 87 mn lot virmanlattiniz
    Vargas'ı, Ebrar'ı smaç yaparken bile begenmediniz
    Hektasin fk sı cok yuksek dediniz
    finans_mt'ye sattirdiniz ama forumdan koparamadiniz.
    Alan da satan da bekleyen de pisman
    selam arkadaş

5. Bursada bir dostum var sessiz sakin ve gizli zengindir..bilenler biliyor...yillar once cekirge ve kükürtlüde 3 dairesini satip tüm parasiyla hektaş almisdi..2 sene önce gordum sordum nasil gidiyor diye dediki mirim yillik temettüsünü bile bitiremiyorum diye..borsacilik ve yatirim mantigi budur işte...
    Önce oku sonra aklini kullan aklini kullanarak aldığın hisse düşerse de ona buna saldirma kimse sana zorla hisse aldirmaz sığır aleyhisselam

6.  Alıntı Originally Posted by krokodil Yazıyı Oku
    Bursada bir dostum var sessiz sakin ve gizli zengindir..bilenler biliyor...yillar once cekirge ve kükürtlüde 3 dairesini satip tüm parasiyla hektaş almisdi..2 sene önce gordum sordum nasil gidiyor diye dediki mirim yillik temettüsünü bile bitiremiyorum diye..borsacilik ve yatirim mantigi budur işte...
    Evet, ye ye bitmiyor temettusu, iyi ki temettu hissesi almisiz.

%50-60 temettu “alan” baska hisse yok

Mirim,arkadaşın gizli gizli yapmış yatırımını,sana da söylememiş.Adam sır küpü
     Alıntı Originally Posted by krokodil Yazıyı Oku
    Bursada bir dostum var sessiz sakin ve gizli zengindir..bilenler biliyor...yillar once cekirge ve kükürtlüde 3 dairesini satip tüm parasiyla hektaş almisdi..2 sene önce gordum sordum nasil gidiyor diye dediki mirim yillik temettüsünü bile bitiremiyorum diye..borsacilik ve yatirim mantigi budur işte...
    SM-A207F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Öneri mi?Asla olamaz.

HEKTS - Hektaş Ticaret

HEKTS
    2018 Yada 2019 Kasım ayı sonunu diye hatırlıyorum 0,17₺ Temettü ödemesi yaptı.

Gk da nakit lazım diye bedelli kararı alındı hem temettü ödeyip hem bedelli yapıyorsunuz temettü kararını iptal edin denmişti.

Levent ağam alınmış karar iptal edilemez yatırımcı gözünde güven kaybı olur minvalinde bi açıklama yapmıştı diye hatırlıyorum.

Agam bizimle egleniy..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Burada yapılan paylaşım yazılan bilgi yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

Sayfa 51/554 İlkİlk ... 41495051525361101151551 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •