Sayfa 184/538 İlkİlk ... 84134174182183184185186194234284 ... SonSon
Arama sonucu : 4300 madde; 1,465 - 1,472 arası.

Konu: HEKTS - Hektaş Ticaret

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,008
     Alıntı Originally Posted by 111222333 Yazıyı Oku
    Benim merak ettiğim,

Poltk 3.5 dolar civarı arz oldu

738.000 hisse piyasada

Toplam arz 2.6 m $

Mesela 1 m $’lık toplasaydık zaman içinde

Şuan bizi bu seviyeye getirirler miydi ?

Yada en fazla kaç lot alsaydık buraya kadar bizi taşırlardı.
    Guzel soru.

Hatta en onemli soru.

Ancak bunun cevabini muhtemelen hic bir zaman bilemeyecegiz.

Kucuk kagitlarda defalarca sikisip kalmis ve yillarca cikamamis birisi olarak ben de bilmek isterdim acikcasi.
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

2.  Alıntı Originally Posted by 111222333 Yazıyı Oku
    Bakalım TAB gıdaya tam talep gelecek mi (7 milyar)

Eğer gelirse (benim zerre şüphem yok) bizde rahat rahat o talebi alırız Ferbis’te.
    Evet arkadaşlar

Bizde rahat rahat 7 milyarlık arz yapsak

Sıkıntı olmaz.

2.5 kat talep gelmiş

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,008
     Alıntı Originally Posted by 111222333 Yazıyı Oku
    Evet arkadaşlar

Bizde rahat rahat 7 milyarlık arz yapsak

Sıkıntı olmaz.

2.5 kat talep gelmiş

Yakisir bize de
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

4. ögrenmek için soruyorum bu kadar borç plansız yatırımdan mı. yönetici yetersizliğimi yoksa yoksa yatırımın dönüşlerinin gecikmesinden mi geciktiyse neden oldu febristen ne kadar para gelirse borç sıfırlanıyor bilen varmı

5.  Alıntı Originally Posted by axo1 Yazıyı Oku
    ögrenmek için soruyorum bu kadar borç plansız yatırımdan mı. yönetici yetersizliğimi yoksa yoksa yatırımın dönüşlerinin gecikmesinden mi geciktiyse neden oldu febristen ne kadar para gelirse borç sıfırlanıyor bilen varmı
    Bu bilançoda pet mama fabrikasından katkı gelmezse eğer saydıklarınızın hepsi olacak benim için. YTD.
    Uzun vade yatırımcı olmaya çalışıyor.

6.  Alıntı Originally Posted by axo1 Yazıyı Oku
    ögrenmek için soruyorum bu kadar borç plansız yatırımdan mı. yönetici yetersizliğimi yoksa yoksa yatırımın dönüşlerinin gecikmesinden mi geciktiyse neden oldu febristen ne kadar para gelirse borç sıfırlanıyor bilen varmı
    Hepsi bir arada sanki. Gübreden para kazanamıyoruz hala gübre yatırımı yapıyoruz. Pet mama yatırımı yapıldı. Planlanan üretim tarihinden 1 sene fazla sürdü. Hala para kazanıp kazanmadığımız belli değil. Kendi markamız ortada yok. Dikey tarım karides falan vardı. Ne alemde bilmiyoruz. Parası son bedellide toplanan Özbek yatırımı ne aşamada, inşaat falan başladı mı haberimiz yok. Avustralyada alınan şirket ne yapıyor, para kazanabiliyor mu, yoksa arge yapıyor diye kasadan para mı yiyor anlayamıyoruz. Son dönemde ihtiyaç duyuldu ki Genel müdür de dahil yöneticilerin neredeyse hepsi değişti. Reorganizasyona gidildi. Yatırımlardan beklenen paraları kazanamadığımız için borçları ödemekte zorlanıyoruz. Son bilançoda 8,5 milyar falan borç vardı diye hatırlıyorum. 3. çeyrekte eksildiyse eğer ne kadarını eksiltebildik yakında göreceğiz. Becerebilirsek eğer Ferbisin arzından gelecek parayla borçlar sıfırlanmaz ama belki biraz nefes aldırır. Kısacası bir tüneldeyiz ve sonunda bir ışık görmek için ümitle bekliyoruz.

7. Yukarıdan alan gundiler gider, 17 TL den başka gundiler alır Dudu hocam. Takas herkese açık.

Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Gundiler gitmeden bi sey beklemiyorum.

8. genelde halka arzlar ortalama 8-9 tavan yapıyor bazı enerji şirketlerinde olduğu gibi şirket 7-8 tavanda kendi elindeki hisseleri açıga satış veya diğer yollarla satıp yüksekten mal pazarlıyorlar akşamınada bir günlük uyarı geliyor inşallah bizim yönetim endex 6500 e gelince tutup halka arzların 2-3 tavan yaptığı ortamda febrısı çıkarmazlar nasıl bir yönetim varki simit sarayı çıkalı bir ay oldu bizde tık yok

Sayfa 184/538 İlkİlk ... 84134174182183184185186194234284 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •