Sayfa 48/551 İlkİlk ... 3846474849505898148548 ... SonSon
Arama sonucu : 4407 madde; 377 - 384 arası.

Konu: HEKTS - Hektaş Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by Δημήτηρ Dēmḗtēr Yazıyı Oku
    Gz19 hocam nerelerdesiniz? Geriye dönük yazılarınızı tekrar okudum ve akabinde borsa konusunda bilgisine güvendiğim yıllarını vermiş ekranlarda boy göstermiş bir dosta sormak istedim. Onun söyledikleri de sizinle paralel. Mesela ferbis arzının bilerek geciktirildigini, bu yapılan satışın yabancıya olmadığını (çocukları üstüne yemin etti) işin içine siyasetin karıştığını , her sabah hissenin artı açıp akabinde viopta short açıldığını ve bile isteye spotta mal satılmaya başlandığı, Oyak yönetiminin sürece bilerek karışmadığını söyledi. Çok konuşamadık lakin sonucun nereye varacağı konusunda az çok fikir sahibi oldum. Güncel yorumun varsa duymak isterim.
    Buradayım hocam. Sizi izliyorum. 30 küsür milyon lot piyasada babalara ( kuvvetli ellere ) devredildi. Bugün tahtayı onlar baskılıyor. Alıcı teb ( tombul parmak , bu işlerde hep o vardır ) hsbc satıyor teb virmanlıyor , ancak teb den de alışlar olduğu için takas da erime görülmüyor. Deşifre edildiler. Tahtayı sürüklemek zorundalar çünkü diğer , piyasa tahtaya alıcı olarak geliyor. Net bir op.başlangıcı. güneş balçıkla sıvanmaz

TEB deki lot azalması
    yaklaşık 40 milyon lot
     Alıntı Originally Posted by gz19 Yazıyı Oku
    Buradayım hocam. Sizi izliyorum. 30 küsür milyon lot piyasada babalara ( kuvvetli ellere ) devredildi. Bugün tahtayı onlar baskılıyor. Alıcı teb ( tombul parmak , bu işlerde hep o vardır ) hsbc satıyor teb virmanlıyor , ancak teb den de alışlar olduğu için takas da erime görülmüyor. Deşifre edildiler. Tahtayı sürüklemek zorundalar çünkü diğer , piyasa tahtaya alıcı olarak geliyor. Net bir op.başlangıcı. güneş balçıkla sıvanmaz
    Sadece hissiyat; Kesinlikle etkileme veya yatırım tavsiyesi değildir.

3. Oyak çimento ve hektaş. Daha önce yazdıklarıma bakın. Korelasyonu anlarmıştım. Oyak çimento tavan. Ne hikmetse ! Hsbc tek alıcı. Bak sen şu işe !!!

Paylaşım azalmış üye takibi azalmış eh yükselsin artık

Bu başlığı şu anda 15 kişi okumaktadır. (1 üye ve 14 ziyaretçi)
    aks16

Nereden nereye

6.  Alıntı Originally Posted by aks16 Yazıyı Oku
    Bu başlığı şu anda 15 kişi okumaktadır. (1 üye ve 14 ziyaretçi)
    aks16

Nereden nereye
    Sattılar demek diğerleri. Ben burdayım.

Uzun vade yatırımcı olmaya çalışıyor.

Şu 200 günlüğün üstüne yerleşse de
    görsek bi kim kaldı kim gitti

bizim toprak
    bizim gübre
    bizim tohum
    olmadan bu çiftçi traktör alıp nereyi
    ekip kaldırıyor arkadaş
    türk traktör yüksek uçuşlarda yine

Sayfa 48/551 İlkİlk ... 3846474849505898148548 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •