Sayfa 541/541 İlkİlk ... 41441491531539540541
Arama sonucu : 4327 madde; 4,321 - 4,327 arası.

Konu: HEKTS - Hektaş Ticaret

1. Tamam karamsar yazılar yazmayalım. Bizde iyimserliğe dair haber kırıntıları arıyoruz ama gelmiyor işte. Yaptığımız kuru bir karamsarlıktan ziyade durum tespiti. Geçen sene Kap a gönderilen bildirimlerin neredeyse tamamı borçlanma ve borç itfalarıyla ilgiliydi. Borç alıp borç ödedik. Ferbisin arzınıda uygun konjüktürde beceremedik. Şahsen benim kalma sebeplerimden biride bunu beklemekti ama artık kısa vadede olabileceğini ihtimal vermiyorum. Ha süpriz bir bedelli daha gelebilir. Endeks 10 bini geçti. Biz arkasından bakıyoruz. Bizde isteriz şu tohumları artık ürettik, çok iyi sonuçlar verdiler ve yurtdışına bile satıyoruz vb haberler duymayı. Yapılan yatırımların sonuçlarını kısmende olsa almak için yeteri kadar beklediğimizide düşünüyorum ama gerçek hayatta işlerin pekte istenilen hızda gitmediği anlaşılıyor (Bakınız Özbek yatırımı). Hayırlısı olsun ne diyelim. Çıkmayan candan, sat(a)madığın kağıttan ümit kesilmez.

2. Artık hektaşa yatırım yapanlar angel investor kategorisinde değerlendirilebilir Şaka bir yana tüm zamanların en bilinen klişesi 'tarih tekerrürden ibarettir' bakalım hektaş da çalışcak mı ? favori değil , plase değil orjinine bakıp en sürpriz ata basıyoruz parayı, hayırlısı.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,018
    Yapmayin etmeyin yakinda size de yalayici, yandas, bot hesap vs seyler diyecekler..
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

4. Dudu Hocam merhabalar, nasılsınız? Hocam sadece hektaş mı bekliyorsunuz elinizde hektaş var mı ya da başka neler var?

5. Hahaha, arkadaşlar sizin bu yaptığınız için atalarımız çooook güzel bir söz söylemiş,

Haşa huzurdan, sözüm meclisten dışarı, beni az çok tanıyorsunuz, hiçbirinize laf sokma peşinde değilim ama

Tay, silkildiği çayırı özlermiş derler.

Ne işiniz var bu organik Hektaş çayırında? Yetmedi mi ütüldüğünüz?

48 sentten alıp 2 dolardan mı satacaksınız 2 yıl sonra ve %300 dolar bazlı kazanacaksınız? Amacınız nedir?
    Ford Sync Multimedia aracılığıyla araç içinden gönderilmiştir.

6.  Alıntı Originally Posted by mersey Yazıyı Oku
    Tamam karamsar yazılar yazmayalım. Bizde iyimserliğe dair haber kırıntıları arıyoruz ama gelmiyor işte. Yaptığımız kuru bir karamsarlıktan ziyade durum tespiti. Geçen sene Kap a gönderilen bildirimlerin neredeyse tamamı borçlanma ve borç itfalarıyla ilgiliydi. Borç alıp borç ödedik. Ferbisin arzınıda uygun konjüktürde beceremedik. Şahsen benim kalma sebeplerimden biride bunu beklemekti ama artık kısa vadede olabileceğini ihtimal vermiyorum. Ha süpriz bir bedelli daha gelebilir. Endeks 10 bini geçti. Biz arkasından bakıyoruz. Bizde isteriz şu tohumları artık ürettik, çok iyi sonuçlar verdiler ve yurtdışına bile satıyoruz vb haberler duymayı. Yapılan yatırımların sonuçlarını kısmende olsa almak için yeteri kadar beklediğimizide düşünüyorum ama gerçek hayatta işlerin pekte istenilen hızda gitmediği anlaşılıyor (Bakınız Özbek yatırımı). Hayırlısı olsun ne diyelim. Çıkmayan candan, sat(a)madığın kağıttan ümit kesilmez.
    Şirket zaten o çok şaşalı günlerine 2025'te bile gelmeyi ummuyor. bedelli ve tasarruf tedbirleri ile borçlarını ödeyerek, yiçi ve ydışı tohum satarak yavaş yavaş borç ödemeyi ve karlılığa geçmeyi planlıyorlar.

he yine spek yapılır diyeceğim ama zor, aselsan da bile bir kere yaptılar bi daha uğramadılar.

kişisel olarak en kötü geride kaldı bence, ama mesela hisse fiyatı usd bazlı 1 sene daha aynı yerde kalırsa kaybedilen/kaçan fırsatlar ne olacak?

7. Sülün Osman der ki:

‘Ben beni dolandırmaya çalışanlardan başka kimseyi dolandırmadım.’

Demek Avrupa’ya lüks pet mama satacanız ha? Hayallerimi tarif edecek kelime yok demek ha? Uçacaz kanatlanacaz tek rakibimiz nasa

Sayfa 541/541 İlkİlk ... 41441491531539540541

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •