Sayfa 492/538 İlkİlk ... 392442482490491492493494502 ... SonSon
Arama sonucu : 4300 madde; 3,929 - 3,936 arası.

Konu: HEKTS - Hektaş Ticaret

Burada yapılan paylaşım yazılan bilgi yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by norTmol Yazıyı Oku
    O belirttiğiniz "Bile isteye bizlerin zarar etmesinde emeği geçenlerin hepsinin" ifadesinde geçen kişiler arasında Dudu var mıdır?
    sayın dudu neden olsun ?

* Bilançoyla bunun altı doldurulmazsa halk cezayı kesiverir diyen kimdi ?

* 51 TL’yi bir yıl önceden gördük dikkat diyen kimdi ?

///

Levent abimize kızmayalım

O olmasa biz o seviyeleri göremezdik.

İlla birine kızılacaksa OYAK’a kızmak lazım, faiz artışına karşı KASKO niteliğinde bir enstruman kullanmaları gerekirdi.

Oyak’a kızgınlığımız;

https://youtube.com/shorts/PppDeZjhj...S8i3VFj6DqERcE

3.  Alıntı Originally Posted by pozitif Yazıyı Oku
    burda sürekli kalın kalın pürolar,içkiler paylaşan bir arkadaş vardı birde 450 hedef veren
    sesleri çıkmıyor
    Operasyonun fişi neden 2.74 dolarda çekildi ?

Neden 10 dolara çekmediler (180 TL idi o dönem)

2.74 dolardan değilde 10 dolardan buraya süzülecektik

Bu sorunun cevabını çok merak ediyorum.

4. Arkadaşlar emme basma tulumba gibi aynı şeyleri yazmak istemiyorum. Dudu beni kandırmadı, bana "al, al, sürekli al, 100 olacağız, 500 olacağız" falan da demedi.

Sürekli "2023'ün hakkından yiyoruz, bunun sonu iyi değil, burnumuzdan fitil fitil getirirler" yazdı.

Burda yapılan iş organize bir dalaveredir. Bunu kurumsal bir firma/firmalar mı yapmıştır yoksa bir fon ya da grup mu yapmıştır bilemem ama fk 300 lere çıkmıştı yanlış hatırlamıyorsam,

Hektaş'ın değeri neredeyse Tupraş+Ttkom+Thyao olmuştu, Sasa'dan sonra Tr nin en değerli 2. şirketi olmuştu, kimse de bizi uyarmadı.

Uyaranları da pek takmadık, Oyak 30 mn lot sattı ayıkmadık, sonra bi daha milyonlarca lot satıldı yine çakozlamadık, tam çakozlayacaktık ki çok stratejik bir hamleyle gavurlar bizi Msci endeksine aldılar, 70 mn lot alım oldu.

Lan dediler, Hektaş koftiden şirket olsa em es si ay endeksine alırlar mı üstüne de 70 mi 90 mı ne milyon lot alırlar mı? Biz de "haggaten la, dooru söylüyo adamlar" dedik, bi daha inandık. İnandığımız yerden kırıldık.

İnanan gitti inanmayan da gitti. Sonuçta bi yerde hisseden çıkmasını bileceksin. Sasa'da da aynısını yaşadılar.

Kontrolmatik 320 leri gördü, bi geri çekildi 150 lere düştü, orda da marizlediler guççük ve keriz yatırımcıları geçen yıl. Sonuçta bir hisse 1-2 yıl içinde %700-800 artmışsa ve sen bu kazancı elde etmişsen bi zahmet sat be paşam. İlla ki %1.200 kazanacağım deme.

Keçiyi yârdan uçuran bir tutam ottur demişler (yâr: uçurum)

Bir tutam daha ot için kafa üstü çakıldık uçurumdan aşağı.

Sasa patronu bile isyan etti, benim şirket bu kadar etmez yav dedi, topa tuttular adamı.

Neyse, Hektaş'ta neredeyse haftalık %10 yükselişe alıştığım için şimdi başka hisselerde o tatlı kârı bulamayınca canı sıkılıyor insanın.

5. Sn Oralet

Ne guzel satip kurtuldunuz.
    Cok cok para kaybettik uzucu bir durum gercekten ama hektsi satmak kanserli bi hucreden kurtulmak gibi.

Her gun takip edip dertli olacaginiza simdi daha rahat onunuze bakarsiniz.

Hektasta olay sadece operasyon yemesi veya basit bir duzeltme hareketi degil.
    Duzeltme veya silkeleme icin kontr ornegi dogru olmus.

Hektas sirket olarak cok kotu durumda, duran varliklarini satip ancak borclarin faizini odeyip kotu sonu oteliyor.
    Faaliyet kari yok, favok yok borc dag gibi satislar artmiyor. Enf muhabesi sonrasi nasil berbat bir bilanco gelecek hayal bile edemiyorum.

Hisse takasina baktigimda tahta sahipleri msci cikisinda mecbur aldiklari mali yedire yedire kyye vermeye devam ediyor. (Hsbc 85milyon lot hareketi gibi) o lotlar bittikten sonra asagida nelere indirirler inanin dibi yok.
    Allah yeni giren kylere de sifa ve sabir versin.

.

6.  Alıntı Originally Posted by 111222333 Yazıyı Oku
    Operasyonun fişi neden 2.74 dolarda çekildi ?

Neden 10 dolara çekmediler (180 TL idi o dönem)

2.74 dolardan değilde 10 dolardan buraya süzülecektik

Bu sorunun cevabını çok merak ediyorum.
    Bunca yapılan yatırım gerçek değilmiydi?
    Özbekistan, petmama, vs haritadan bir çok fabrika, arge üretim tesisleri görünmekte..
    Bizim de göremediğimiz başka konular olmalı.
    Aslında yatırımcı sunumu kötü değildi…
    Bu kadar borç neden ?
    Borçlanma yatırımlar içindi!!! Değilmiydi kafamda deli sorular
    8 usd hedef heyecanımı korumak istiyorum.
    Sayın 11223344 ne olacak sonumuz.
    Eşsiz şaraplar içmek istiyoruz🤪

7.  Alıntı Originally Posted by ASDAS Yazıyı Oku
    8 usd hedef heyecanımı korumak istiyorum.
    Sayın 11223344 ne olacak sonumuz.
    Eşsiz şaraplar içmek istiyoruz🤪
    8 usd çok kolaydı 2022’de

Rüzgar arkamızdaydı

Belki oyak 30 milyon lot satmayıp bekleseydi gidecektik

7.5 milyar dolar pd’de operasyon mu bitirilir ?

300 fk da hisse alan 1000 fk’da da hisse alır

Madem tarihe geçeceksin 20-25 milyar dolarla geç.

8.  Alıntı Originally Posted by 111222333 Yazıyı Oku
    8 usd çok kolaydı 2022’de

Rüzgar arkamızdaydı

Belki oyak 30 milyon lot satmayıp bekleseydi gidecektik

7.5 milyar dolar pd’de operasyon mu bitirilir ?

300 fk da hisse alan 1000 fk’da da hisse alır

Madem tarihe geçeceksin 20-25 milyar dolarla geç.
    8 dolardan asagi dususde aci, cile, izdirap simdikinin kac kati olurdu acaba???

Sayfa 492/538 İlkİlk ... 392442482490491492493494502 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •