Sayfa 137/539 İlkİlk ... 3787127135136137138139147187237 ... SonSon
Arama sonucu : 4308 madde; 1,089 - 1,096 arası.

Konu: HEKTS - Hektaş Ticaret

1. Günaydın arkadaşlar HEKTAŞımız ile ilgili çok ilginç haberler dolaşıyor telegram gruplarında lütfen dikkatli olalım.

2.  Alıntı Originally Posted by kayadr Yazıyı Oku
    Günaydın arkadaşlar HEKTAŞımız ile ilgili çok ilginç haberler dolaşıyor telegram gruplarında lütfen dikkatli olalım.
    Mesela?...

3.  Alıntı Originally Posted by kayadr Yazıyı Oku
    Günaydın arkadaşlar HEKTAŞımız ile ilgili çok ilginç haberler dolaşıyor telegram gruplarında lütfen dikkatli olalım.

https://tr.investing.com/equities/hektas-commentary

Fabrika iflas etmiş diye yorum yapmışlar. Bunları yazmanın vebali ağır olmalı.

Şimdi Hektaş çıkıp yalanlasa bi dert yalanlamasa ayrı dert

4.  Alıntı Originally Posted by CAKIR24 Yazıyı Oku
    Çok önemli bir ayet var, ASR suresi, orada hakkı tavsiye edin, iyiliği tavsiye edin der.
    Sizin burada sürekli tavsiye ettiğiniz şeyler sizi bedbaht edecek. Sadece müptela olduğunuz için değil, tavsiye ettiğiniz içinde duble bedbaht olacaksınız.
    Sen de zemzem sisesi koy kardesim.. ihya ol...engel olan mi var.

5. Dünkü satışlarda hesaba katılırsa yabancı oranı 22 Ağustos seviyesinin altına indi gibi. İhtimaldir ki geçen bu süreçte satılan tüm yabancı malı o 87 milyonluk mal olmayabilir. Önceden yabancı elinde olam mallardan da çıkan olmuş olabilir. Tamam hisse olarak pek iyi günler geçirdiğimiz söylenemez. Ama dedikodulara mahal vermemek lazım. Herkes her istediğini yazıp söylüyor.

6.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    https://tr.investing.com/equities/hektas-commentary

Fabrika iflas etmiş diye yorum yapmışlar. Bunları yazmanın vebali ağır olmalı.

Şimdi Hektaş çıkıp yalanlasa bi dert yalanlamasa ayrı dert
    Evet oralet abiii bende yazamadım zaten inandırıcı gelmedi haberler ama orta da birde adana bu sene sonunda kapanacak işçi sözleşmeleri feshediliyor diye bir belgede dolaşıyor.

BEN EN İYİSİ MALIMA SAHİP ÇIKAYIM AKILLI OLAYIM..

7.  Alıntı Originally Posted by kayadr Yazıyı Oku
    Evet oralet abiii bende yazamadım zaten inandırıcı gelmedi haberler ama orta da birde adana bu sene sonunda kapanacak işçi sözleşmeleri feshediliyor diye bir belgede dolaşıyor.

BEN EN İYİSİ MALIMA SAHİP ÇIKAYIM AKILLI OLAYIM..
    Adana sıvı organomineral fabrikası zaten kapasitesinin yanlış hatırlamıyorsam %20'sini mi ne kullanmıştı en son bilançoda, olabilir belki de kapatılabilir yeterli ilgi görmediyse çiftçiden.

Üretici klasik gübrelere yönelmiş olabilir organomineral gübreler pahalı diye, bilemiyorum.

8. Tarkim 20 dolar oldu

Sayfa 137/539 İlkİlk ... 3787127135136137138139147187237 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •