Sayfa 527/539 İlkİlk ... 27427477517525526527528529537 ... SonSon
Arama sonucu : 4311 madde; 4,209 - 4,216 arası.

Konu: HEKTS - Hektaş Ticaret

1. Dudu arkanda horoz varken sırtın yere gelmez ahahaha...

2. Dudu anlaşılan moderatörleride kafaya almış ,hakaret etmediğimiz halde yazılarımızı sildiriyor,ancak asla peşini bırakmayacağım ,insanların al dille hileyle soyulmasını asla istemediğim için

3. şimdi neden günde yüz yazı yazdığını anladınızmı algı için onun için bu soruya asla cevap veremedi,elinde yoksa burada ne işin var dedim onada cevap yok ,çünkü elinde kaldı ne yazıkki ,o yüzden burada yine eskiden olduğu gibi insanları güzel laflarla yontabilirmiyimin peşinde ,şimdi birde şunun için uyarayım sizi bu emo der memo der boncuk der sarı der kırmızı der derde der ha birde mutul masallarıyla süsler e peki neden hiç biri i,şe yaramadı elinde patladı şimdi anladınızmı bunun ne kadar boş birisi olduğunu hani biliyordu ne oldu boncuğuna emosuna memosuna yeşiline kırmızısına ,güya onlarla sizi kekleyecekti allah razı olmadı kendsinde kaldı fibonaçi ,demekki yazdıkları boşmuş uyanın dolmuşa gelmeyin ,kendinizi bu parapereste yem etmeyin,bana düşmanlığıda ondandır ,gerçek yüzünü çat diye yüzüne yüzüne vurdum

4. bu dudu burada ekliyorum dediğinde size mal vermeye uğraştı ,yemliyorum dediğinde sizden mal almaya çalıştı aklınca ama eli ayağına dolaştı altta kendisi kaldı ,bu satamazda çünkü 51 görmüş gene oraya gelir hayalleri peşinde ben bu tür adamların ruhunu bilriim ,elinde patladı gelip gidip eski tezgahını kurmaya çalışacak ,tezgaha gelmeyin bir daha ,bildiğiniz şakadanak bu ,bu ne derse tersini yapın

5. Kac bayrami ozel gunu zehir etti bu oyak firmasi bize, hala hayiflanirim ilk zehir ettigi bayramda satip cikamadigim icin..

6.  Alıntı Originally Posted by finans_mt Yazıyı Oku
    Kac bayrami ozel gunu zehir etti bu oyak firmasi bize, hala hayiflanirim ilk zehir ettigi bayramda satip cikamadigim icin..
    Öyle haber akışları vardı ki o zaman aklı başında kimse satmak istemez.
    ///

Son iki gün gap’lı gittiya

Onları görünce o gün şeytan dürttü, 3 defa elim gitti gitti geldi

O günü saniyesine kadar tekrar tekrar yaşıyorum, hepsi gözümün önünde çok net.

Sırf maliyetim bozulmasın diye, birde 2 dolardan aşağı salmazlar diye satmadım.

Hedefim 10 dolardıya, yolum bu kadar kısa olamaz (2.74 usd) , daha devam eder diyordu iç sesimde.

///
    Mekanik davranamadık.

Hekts normalde zirveden %30-50 düşer sonra yataya bağlar

Yani 2.74 usd desek, 2 dolarda yataya geçti dedik

Burada bize rahatlama geldi, nasıl olsa düşmüyor dedik

Ferbis’i bekledik ha şimdi falan derken , 2 dolar altına gelmeye başladı

Bu seferde ordan satmadık burdan mı satıcaz durumu ortaya çıktı.

///

Aksen’de de 28 kasımda 2.93 dolarda fişi çektiler

Piyasada tek el bunu yaptı bence, bu kadar benzerlik olamaz

7.  Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    gerçek yüzünü çat diye yüzüne yüzüne vurdum
    Gözümden düştün horos. Çat diye vurulmaz şaaaak şaaaaak şaaaaak diye vurulur. Ritmi de bozma...

8. Dudu yılların samimiyetsiz yatırımcısıdır.Ciddiye almaya gerek olmayan bir karakter.

Sayfa 527/539 İlkİlk ... 27427477517525526527528529537 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •