Sayfa 480/536 İlkİlk ... 380430470478479480481482490530 ... SonSon
Arama sonucu : 4285 madde; 3,833 - 3,840 arası.

Konu: HEKTS - Hektaş Ticaret

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,347
     Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Tsk ederim, kanatlilar beni pek sevmezler, olmemi isterler hatta.

Syg,
    Siz her yatırımcıya lazımsınız Allah korusun.
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Bu surunme 1 yil daha surerse dolar da bu arada 45-50 olur bu durumda 30 cent mumkun tabii ama ona fazla ihtimal vermek istemiyorum acikcasi...

Hep beraber izleyip gorecegiz..
    2021 zirvesi şu an ki grafiklerde 52 cent sanırım.O zaman dolar üstü olmalı çünkü bedelli/bedelsiz bölündü.Bu fiyatın altı çok zor bence.0.50 dolar 1 dolar aralığı uzun vade için biriktirkme yerleri bence artık.

3. TADI DAMAĞINDA KALMIŞ HALEN MİYAVLAYIP DURUYOR

https://www.youtube.com/watch?v=qTDkCo06FJU

4.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    http://share.matriksdata.com/shareMa...02261125081636

Son olarak aylik USD bazli gelsin ve 2022 yili manipulasyonunun boyutu daha iyi gorulsun..

Bu gariban aman dikkat, aman dikkat bu isin sonu karakolda biter, 2023 un hakkindan yiyoruz derken bunu kastediyordu esasinda.

Mavi 100 aylik (8 yillik) emamiz tutar gibi duruyor ancaaak bize yatay da lazim cikisin baslayabilmesi icin, o yatay 1 sene surerse hic

sasirmam.
    UV yatırımcı açısından sorun düzeltme yapması değildi.
    Şirketin kendisinin bozulması asıl problem.
    Şu an şirket borçlarını ödüyor, cirosunu artırıyor, makul de olsa faaliyet karlarını yapıyor olsa ben fiyata bakmazdım. fakat işler o açıdan fiyattan daha kötü. ya da en azından yönetim bir şeyleri düzeltebileceğini gösterip iletişim kursa bile farkederdi.

hektsta bu noktadan sonra elinde olanlar için her yukarı gidiş satış fırsatıdır.

5.  Alıntı Originally Posted by Mathias Yazıyı Oku
    2021 zirvesi şu an ki grafiklerde 52 cent sanırım.O zaman dolar üstü olmalı çünkü bedelli/bedelsiz bölündü.Bu fiyatın altı çok zor bence.0.50 dolar 1 dolar aralığı uzun vade için biriktirkme yerleri bence artık.
    "hektaşta olumsuz bir durum için mümkün değil olmaz deniyorsa mutlaka olacaktır."
    finans_mt 2023-2024

6. Bilançosunda iyi kar gelse, önceki yıllara göre artış gösterse yüksek fiyat yine bir yere kadar tolere edilirdi aslında. En azından yiyor ama çalışıyor derdik.

Dudu abi bizi ne kurtarır şirket anlamında
    Şirket kurtarırsa hisse fiyatı da zaten arkadan takip eder sanırım
    Nasıl bir girişim ; hamle ; beklenti ; yatırım ....

Bizi bu durumdan çıkarmaya katalizör olur?
    Sadece hissiyat; Kesinlikle etkileme veya yatırım tavsiyesi değildir.

8. UYARI

arkadaşlar daha önce sizlere kaç defa yazdım ,tatlı muhabettlerle yönlendiriliyorsunuz yanacaksınız diye ve öyle oldu bir çoğu yandığını geçen günkü yazılarında belirtti,şimdi tekrar hatırlatıyorum yalama ve yalatma turizim faaliyete başladı dikkat edin gene soydurulacaksınız ,

şimdi şu soruyu sorun neden hisseden çıktığın halde gene yazmaya başladın ,bunu gerçekten sorun bakalım ne diyecek ,gönül bağı falan derse kanmayın ,yakında yazı adeti yüzsüzlükle beraber yüze çıkabilir DİKKATTTTTT EDİN BARİ BU SEFER YANMAYIN

Sayfa 480/536 İlkİlk ... 380430470478479480481482490530 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •