Sayfa 481/536 İlkİlk ... 381431471479480481482483491531 ... SonSon
Arama sonucu : 4285 madde; 3,841 - 3,848 arası.

Konu: HEKTS - Hektaş Ticaret

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    34,995
     Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    Siz her yatırımcıya lazımsınız Allah korusun.
    Alarmlar kurulu goruldugu gibi...

Takiklik mi??
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

2. https://www.youtube.com/watch?v=qTDkCo06FJU

TADI DAMAĞINDA KALMIŞ HALEN MİYAVLIYOR

3. Dakiklik değil kaşıntı isteği üzerine

4.  Alıntı Originally Posted by horasanlı Yazıyı Oku
    uyarı

arkadaşlar daha önce sizlere kaç defa yazdım ,tatlı muhabettlerle yönlendiriliyorsunuz yanacaksınız diye ve öyle oldu bir çoğu yandığını geçen günkü yazılarında belirtti,şimdi tekrar hatırlatıyorum yalama ve yalatma turizim faaliyete başladı dikkat edin gene soydurulacaksınız ,

şimdi şu soruyu sorun neden hisseden çıktığın halde gene yazmaya başladın ,bunu gerçekten sorun bakalım ne diyecek ,gönül bağı falan derse kanmayın ,yakında yazı adeti yüzsüzlükle beraber yüze çıkabilir dikkatttttt edin bari bu sefer yanmayın

birazdan şikayet edilip silinecek yenileyelim belki bir iki kişiye daha ulaşır

5. Sorun neden yazmaya başladın diye ,yoksa yanacaksınız burada olmasada başka kağıtlara geçirlip illizyonla soyulacaksınız ,bal dudak sahne aldıııııııııııııı

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    34,995
     Alıntı Originally Posted by aks16 Yazıyı Oku
    Dudu abi bizi ne kurtarır şirket anlamında
    Şirket kurtarırsa hisse fiyatı da zaten arkadan takip eder sanırım
    Nasıl bir girişim ; hamle ; beklenti ; yatırım ....

Bizi bu durumdan çıkarmaya katalizör olur?
    Ortalik bi durulsun, sakinlessin yazarim aks abim..

Ama once su takik bi gitsin...

Belli ki var bi kuyruk acisi...

Alarmi kurmus...
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

7. Sevindirici bir gelişme var artık eskisi gibi yalayanı kalmadı ,ondan bundan alıntı yapıp miyavlamaya çalışıyor zavallı

8. Cuma gününden beri yazılanları bu sabah görebildim, mevzu artık kapanmış düşüncesiyle konuyu tekrar açmamak için yazmayım dedim ama konunun kapanmadığını görüyorum. O zaman ben de birkaç şey yazayım istedim:

Dudu abi bu başlık altında pek çok insana çokça faydası dokunmuş bir insandır, ben şahsen kendi adıma bunu düşünüyorum. Herkes nasibinde ne varsa onu alır.
    Dudu abinin yazdıklarından al-sat-tut tavsiyesi çıkarmaya çalışmak yerine "ne düşündü de bu kararı verdi?" sorusunun cevabını alırsanız, kendisinden maksimum faydayı elde etmiş olursunuz
    Kendisinin al-sat yazdığına şimdiye kadar şahit olmadım.

Bazı arkadaşlar istiyorlar ki birilerinin aldığı hisseyi alayım, başım ağrımadan güzel kazançlar elde edeyim. Yok öyle bir dünya arkadaşlar. Bunu yapan arkadaşların varacağı son er ya da geç hüsrandır. Bu işten kazanç elde etmek istiyorsanız, bu işi öğrenmek zorundasınız. Bunlarla uğraşacak vaktim yok veya anlayamıyorum diyorsanız bu iş için kurulmuş fonlar var, www.tefas.gov.tr adresinden tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bir insanın herhangi bir konuda fikrini almak; konuya başka bir perspektiften yaklaşabilmek veya fark edemediğiniz detayların varlığını kontrol etmek adına çok faydalıdır - şahsi kanaatimce. Tam olarak bu sebepten ben de bu başlık altında fikirlerimi paylaştım, fikirlerini paylaşan arkadaşları okudum. Bu başlık altında da pek çok kişiden çokça şey öğrendim. Fakat bu, burada söylenenleri aynen tatbik etmeyi gerektirmiyor.

Ben kendi adıma uzun yıllar edindiği tecrübeleri burada insanlarla paylaştığı şeklinde okuyorum Dudu abinin burada bulunmasını. Kendisinin bana kattığı şeyler için de teşekkür ederim, Allah razı olsun demişimdir hep.
    Bir de Dudu abinin buraya gelip millete mal kitlediğini ima edenler olmuş. Arkadaşlar bu başlık, BİST'te işlem gören paylarının değeri yaklaşık 22,5 milyar TL olan bir şirketin başlığı. Burayı takip eden insanlara ne ölçekte bir mal "kitleyebileceği"ni düşünüyorsunuz? Bu başlığı takip edenlerin(yazanların + üye olup takip edenlerin + misafir olarak takip edenlerin hepsinin) tahta üzerindeki ağırlığı nedir sizce? Bir de mal kitlemek istese Twitter'ı vs. mi kullanır yoksa burayı mı?

Sürekli olarak bazı kullanıcılar tarafından kendisinin yüksek fiyatlardan alım yaptırarak insanları zarara uğrattığı yazılıyor. Rica etsem, 40-50 TL'lere giden yolda kendisinin insanları alıma yönlendirdiği 1 mesaj burada paylaşabilir misiniz? Ben bilakis sakin olunması gerektiğini, bu hareketlerin çok agresif ve sağlıksız olduğunu, dikkatli olunması gerektiğini yazdığını çok iyi hatırlıyorum. Mesajlar arşivde duruyor, açıp bakmanız sadece biraz zamanınızı alır.

Dudu abinin bir kul olduğunu, yanlış düşünceler veya fikirler üretebileceğini, bazı konularda yanılabileceğini unutmamak lazım(Hz. Dudu tabirini kendisini az-çok tanımış biri olarak mizah öğesi olarak görüyorum). Yatırım kararı ile ilgili farklı bir karara vardığını belirttiğinde neden direkt "kandırdı" yaftası vuruluyor? Buradaki suçu önceki düşüncesinin yanlış olduğunu veya daha farklı bir düşünceye vardığını ifade etmesi mi?

Bir de sık sık argo kullanan, bel altı mesajlar paylaşan arkadaş var. Bunları yapıyor sonra da "bakın bu mesajımı da silecekler" diyor. Bravo ya nasıl bildin? Abi öyle şeyler yazıyorsun ki "Dudu'ya muhalif yazdığım için mesajlarımı sildiriyorlar" havası yaratıyorsun burada. Hisse.net mod'ları toplanmışlar, Dudu'ya muhalefet olursa silelim diye nöbet tutuyorlar?? Son attığın 2 video'ya bak. İçindekileri buraya yansıtmak zorunda mısın? Biz bunları görmek zorunda mıyız? Tut şunları içinde salma buraya ya..

Vallahi hayatta en sevmediğim şey bir polemiğe girmek veya başka bir insanın savunmasını yapmak. Fakat bırakmadınız gitti abi adamın yakasını, kaç haftadır yazmıyor adam hala sataşmalar var ya. Bu kadar mı sıkıntınız var bu adamla? Varsa bu sıkıntıyı gidermenin yeri burası mı? Bir de yapmamış olmasına rağmen yüksek fiyattan alıma yönlendirdi gibi ifadelerle yapıyorsunuz bunu.

Şahsen kendi adıma kimseden bir çıkar beklemiyorum. "Kazancıma ortak etmediğim kişiyi zararımdan mesul tutamam" düşüncesini taşıyorum. Doğrusunun da bu olduğunu düşünüyorum.

Başınızı ağrıttım kusura bakmayın. Fakat artık içimdekileri bir nebze de olsa aktarmak istedim buraya.

Karşılıklı atışmaların bir an evvel son bulması ümidiyle.

Yatırım tavsiyesi değildir.
    Saygılar
    "Sonunda zengin olduğunuzda, ilk etapta aradığınız şeyin bu olmadığını anlayacaksınız. Ama bu başka bir günün konusu." Naval Ravikant
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 481/536 İlkİlk ... 381431471479480481482483491531 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •