Sayfa 483/537 İlkİlk ... 383433473481482483484485493533 ... SonSon
Arama sonucu : 4295 madde; 3,857 - 3,864 arası.

Konu: HEKTS - Hektaş Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Olaya böyle bakarsak, forumda hisse başlığı bile açılmaması gerek. Ne yazıyor başlıkta HEKTS. Ne oldu şimdi burada hisse mi pazarlanıyor? HEKTS reklamı mı yapıyor bu forum? SPK göreve
    Etkileyen şeyin gücü önemli. Senden etkilenmem. Çünkü algı, kavrama, ciddiyet vs. konularda sorunların var.
    Sevmeyene karınca yük, sevene filler karınca.
    Dağı bile taşır insan, aşık olup inanınca.

2.  Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    ŞİMDİ İKİ KERE DİKKATLİ OLUN DERİM

birkaç gönderi öncesine bakarsanız ,buraya geldiğinden beri onunla ilgili hiçbir paylaşım yapmama rağmen kanatlılar diyerek sataştığını göreceksiniz .hiç düşündünüzmü neden sataştığını ,söyliyeyim ben tekerine taş koyup deşifre ettiğim için ....
    Yakın zamanda bu başlığa attığı ilk mesaj ve altında sizin cevabınız. Başka bir şey söylememe gerek yok sanırım.

https://www.hisse.net/topluluk/showt...02#post6719802

Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    ...
    bunlar bir yana bu şahısın insanları burada uyuşturduğun damı inkar edeceksiniz ,inanan kalır inanmayan gider deyip insanları beklentiye soktuğunudamı görmeyeceksiniz ,
    ...
    50'ye giden yolda "Bu fiyat hareketleri sağlıklı değil, sakin olun, dikkatli olun, yanlış yapılıyor" gibi mesajları mı uyuşturdu insanları? Beklentiye girmek isteyen buraya atacağı bir "S.a" mesajına bile beklentiye girer. Önceki mesajımda ilgili kısımları okuyabilirsiniz. Bu piyasada olan herkes akıllı olacak, kimsenin dediğiyle hareket etmeyecek, ölçüp biçip kendi karar verecek.

...
    şeyhim şıhım en sonunda hazret mertebesine ulaşmqya çalışacak kadar ego manyağı oldğunudamı görmeyeceksiniz ,avukatlar bir çıkarı olmadan asla savunma yapmaz ,ortak çıkarlarınız mı var ,önce sataşıp sonra hakaret yiyince zeytin yağı gibi üste çıkma çabanızda şaşırtıcı ,yapmayın insanları yqanlışta kalmaya meylettirmeyin ,ben ayaklı borsada üç yılımı verdim onun burada yazdıklarının bin katını yaşayarak öğrenmiş birisi olarak yazıyorum ,siz neden rahatsız oldunuz ben size ilişmedimki en kibar deyimle siz kendi işinize bakın ,size özel saygılarımla .
    ...
    "Ego" ile ilgili kısım için mesajınızdan bold hale getirdiğim kısmı tekrar okumanız yetecektir, bununla ilgili bir şey yazmayacağım.
    Dudu abinin "avukatlığı"nı veya "yalakalığı"nı yapmıyorum. Önceki mesajımın tek sebebi vefa borcu olarak tanımlanabilir. Kendisinden doğrudan 1 kuruş almışlığım yoktur, yüzyüze hiç görüşmedim. Fakat kendisinden öğrendiklerim sayesinde (kendi çapımda) çokça para kazandığım doğrudur. Bu cümle için özel olarak belirtiyorum: Şu ana kadar 1 sefer bile al-sat-tut dememiştir şahsıma.

...
    ben her zaman kahpelik sezdiğimde kaarşısında olmuşumdur ,sahip çıkarak insanların en azından birisine bağlı kalmasını telkin etmiş oluyorsunuz bırakın insanlar kendisi araştırsın öğrensin ,şeyhe şıha yolunmasınlar
    ...
    Ben sizin yaptığınızı "kahpelik" olarak isimlendirmeyeceğim fakat ben de defalarca yapılan bir yanlış gördüğüm için karşı duruş sergiliyorum.
    Onun demesiyle işlem yapmayın, işin felsefesini öğrenmeye çalışın demekle de insanların kendisine bağlanmasını nasıl telkin ediyorum bilemedim Cümlenizin "insanlar kendi araştırsın-öğrensin, bir insana bağlı kalmasın" kısmı ise hep söylediğimiz şey zaten.

-------------

Dediğim gibi polemik işlerini hiç hiç sevmem. Bu konu ile alakalı yeterince vakit harcadım. Daha fazla yazmak gibi bir niyetim yok.

Söylediğim gibi, umarım karşılıklı atışmalar sona erer. Umarım uygunsuz içerik daha fazla görmeyiz bu forumda.

Yatırım tavsiyesi değildir.
    Saygılar
    "Sonunda zengin olduğunuzda, ilk etapta aradığınız şeyin bu olmadığını anlayacaksınız. Ama bu başka bir günün konusu." Naval Ravikant

3.  Alıntı Originally Posted by enkahramanrıdvan Yazıyı Oku
    Dudu'nun bu forumlardan sağlayacağı pek bir fayda olduğu söylenemez. En fazla hisse.net celebritysi olarak tatmin oluyordur. onu takip edenler hatta takip edenleri takip edenler şimdilerde twitter da üstatlık yapıyor. Bence esas mesele onu takip edenlerden kaynaklıyor. Onlar istiyorlar ki ; forumda bir üstat vasıflı kişi olsun, bu kişi sürekli olumlu yazsın, finansal tabloları analiz etsin, şirketle, sektörle ilgili haberleri takip etsin; onlar da imamı izleyen bağlı cemaat olsun, armut piş ağzıma düş yatırım yapılsın. hatta yukarıda bir kişi şöyle bir şey yazmış hakkında , arada bir mesajlaşıyorlarmış, bu ayrıcalığa istinaden Dudu kendisine söylemeden satmış, buna çok içerlemiş. Bunlara kısaca takipçiler diyelim. Bir diğer grup da kıskançlar grubu yani Dudu kadar analiz yeteneğine sahip ama bir şekilde köşe kapamamış, meşhur olamamış ve bunun gaz sancısını çekenler. Arada bir kötü dönemlerde uğrarlar , laf atıp giderler. Bunların klinik tedaviye ihtiyacı olduğunu düşünüyorum.

Alt forumlara bakarsanız o kadar çok üstat var ki, hele bir tanesi tam bir tarikat kurmuş. yatırım kariyerinde bir tane hisse tutturmuş her gittiği yerde bismillah onu anlatıyor, ardından on kadar takipçisi forumu basıyor. başarısızlık halinde üstat nasip değilmiş diyor hemen başka foruma geçiyorlar.

Bana kalırsa , dudu'nun pek şeyinde değildir bir başka kişinin kazancı veya kaybı. onu ilgilendiren sine-i millete çekildiğinde kaç kişi onu çağırıyor; tartışmalarda kaç kişi arkasında buluyor, ona bakar.
    Siz hangi kategoriye giriyor sunuz?
    Sevmeyene karınca yük, sevene filler karınca.
    Dağı bile taşır insan, aşık olup inanınca.

4.  Alıntı Originally Posted by serdary Yazıyı Oku
    Yakın zamanda bu başlığa attığı ilk mesaj ve altında sizin cevabınız. Başka bir şey söylememe gerek yok sanırım.

https://www.hisse.net/topluluk/showt...02#post6719802

50'ye giden yolda "Bu fiyat hareketleri sağlıklı değil, sakin olun, dikkatli olun, yanlış yapılıyor" gibi mesajları mı uyuşturdu insanları? Beklentiye girmek isteyen buraya atacağı bir "S.a" mesajına bile beklentiye girer. Önceki mesajımda ilgili kısımları okuyabilirsiniz. Bu piyasada olan herkes akıllı olacak, kimsenin dediğiyle hareket etmeyecek, ölçüp biçip kendi karar verecek.

"Ego" ile ilgili kısım için mesajınızdan bold hale getirdiğim kısmı tekrar okumanız yetecektir, bununla ilgili bir şey yazmayacağım.
    Dudu abinin "avukatlığı"nı veya "yalakalığı"nı yapmıyorum. Önceki mesajımın tek sebebi vefa borcu olarak tanımlanabilir. Kendisinden doğrudan 1 kuruş almışlığım yoktur, yüzyüze hiç görüşmedim. Fakat kendisinden öğrendiklerim sayesinde (kendi çapımda) çokça para kazandığım doğrudur. Bu cümle için özel olarak belirtiyorum: Şu ana kadar 1 sefer bile al-sat-tut dememiştir şahsıma.

Ben sizin yaptığınızı "kahpelik" olarak isimlendirmeyeceğim fakat ben de defalarca yapılan bir yanlış gördüğüm için karşı duruş sergiliyorum.
    Onun demesiyle işlem yapmayın, işin felsefesini öğrenmeye çalışın demekle de insanların kendisine bağlanmasını nasıl telkin ediyorum bilemedim Cümlenizin "insanlar kendi araştırsın-öğrensin, bir insana bağlı kalmasın" kısmı ise hep söylediğimiz şey zaten.

-------------

Dediğim gibi polemik işlerini hiç hiç sevmem. Bu konu ile alakalı yeterince vakit harcadım. Daha fazla yazmak gibi bir niyetim yok.

Söylediğim gibi, umarım karşılıklı atışmalar sona erer. Umarım uygunsuz içerik daha fazla görmeyiz bu forumda.

Saygılar
    egodan ve kahpelikten bahsettiğim asla siz değilsiniz ,bilmenizi isterim tekrar sevgi ve saygılarımla

5.  Alıntı Originally Posted by norTmol Yazıyı Oku
    Siz hangi kategoriye giriyor sunuz?
    Bu alanda herhangi bir grupta değilim. Başka bir alanda kıskançlar grubunda olabilirim ama asla takipçiler grubunda olmazdım. popüler kişilerden hoşlanmıyorum çünkü bilgiyi kirletiyorlar. mesela bir iktisat profesörünün bu forumlardaki gevezelerden birinden iktisat dersi aldığına yakından şahit oldum. ne yapacaksınız :D

6. herkesin anlayacağı dilden yazayım
    koyun sürüsü çobanın peşinden gittiği için doğru işmi yapmış olacak ,çoban bunları eninde sonunda ya sağacak yada sağdıracak,koyunların çok olup meleşmesi çobanın sağma ve sağdırma işinden vaz geçirmez ,çobanıda profösör yapmaz ,çoban güneşin altında yanıyorsa çıkarı içindir ,koyunları çok sevdiğinden değil,
    ilk okul çocukları bile anlar çoban boşuna kaval çalmazzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

yahu bir çobana sorun neden kaval çalıp duruyorsun ,bir sorunnnnnnnnnnnnnn
    Son düzenleme : HORASANLI; 26-02-2024 saat: 15:45.

7. mrb,

Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Tsk ederim, kanatlilar beni pek sevmezler, olmemi isterler hatta.

Syg,
    Ah o kanatlılar yok mu kanatlılar...

8.  Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    herkesin anlayacağı dilden yazayım
    koyun sürüsü çobanın peşinden gittiği için doğru işmi yapmış olacak ,çoban bunları eninde sonunda ya sağacak yada sağdıracak,koyunların çok olup meleşmesi çobanın sağma ve sağdırma işinden vaz geçirmez ,çobanıda profösör yapmaz ,çoban güneşin altında yanıyorsa çıkarı içindir ,koyunları çok sevdiğinden değil,
    ilk okul çocukları bile anlar çoban boşuna kaval çalmazzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

yahu bir çobana sorun neden kaval çalıp duruyorsun ,bir sorunnnnnnnnnnnnnn
    Sevgili ve sayın Horasanlı… Yazılarınızın yatırım ve hisselerle ilgili kısımlarını okurum ve beğendiğim kısımları da olmuştur. Yatırımcı kimliğiniz kıymetli benim için. Ama abartmıyor musunuz… Bence baya abarttınız. Bırakın inanan inansın, kimse size toplumsal ya da forumsal bir görev yüklemedi. Memleketin sizden böyle bir beklentisi yok. Kendinizi de forumu da germeyin. Bırakın hissesi olan da olmayan da yazsın. Azıcık relax nefes alın spor yapın yürüyüşe çıkın, lakerda, balık, rakı üçlemesini deneyin. Siz de lazımsınız bize ama kavga için değil. Syg.

Sayfa 483/537 İlkİlk ... 383433473481482483484485493533 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •