Sayfa 536/536 İlkİlk ... 36436486526534535536
Arama sonucu : 4285 madde; 4,281 - 4,285 arası.

Konu: HEKTS - Hektaş Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Bedelli kadar satsak olma mi?
    Hektaş mı aldınız tekrar Dudu bey

2.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Bedelli kadar satsak olma mi?
    Hektasi olanlari bilecegi is.

Benim bir kac sembolik lotum var, gerekirse bi 50tl daha atariz

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    34,995
    Anlasilan kimsede lot kalmamis ama herkeslerin bi kuyruk acisi var ki buradan kopamiyor.
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

4. Tek kolumla hep arkandayım, hep destek tam destek.

5.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Anlasilan kimsede lot kalmamis ama herkeslerin bi kuyruk acisi var ki buradan kopamiyor.
    Bence herkesde az veya çok mal var da, söylemeye çekiniyor. Herkes biz bu ketenpereye nasıl geldik, far görmüş tavşan gibi nasıl kaldık, beş liradan aldığımız malı bir yıl içinde 50 liradan nasıl satamadık, hesaplarımızda gördüğümüz o kabarık portföy değerleri nasıl güneş görmüş buz gibi eridi modunda. Satmış gibi yaparak bir nebze olsun psikolojisini düzeltmeye çalışıyor. 5 liradan 50 liraya giden portföyler o an için 10 kat değerlenmişken, ahanda şimdi 3 katta. o zamandan bu zamana enflasyonuda işin içine sokarsan kağıt 2 yıl önceki değerde sayılır. Bence jumbo karideslerle, mamasız kalan petlerin ahı tuttu. Hiç girmeyeceğdik o işlere. 2 yıl önceki kitleyi de bir daha ağzıyla kuş tutsa zor toplar. Halka arz furyası da sona erdi sayılır. Yakında ilk değilse de ikinci işlem gününde eksi açan arz olursa şaşırmam. Ferbis arzını da muhtemelen ondan sallıyorlar. O yüzden şu an için bedelliden başka çıkış yolu yok. Son bir % 200 bedelli yapıp, borçları hafifletip, kendi yağıyla kavrulan bir şirkete dönüşmeli. Yoksa 10 yıl belini doğrultamaz bu.

Sayfa 536/536 İlkİlk ... 36436486526534535536

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •