Sayfa 270/537 İlkİlk ... 170220260268269270271272280320370 ... SonSon
Arama sonucu : 4290 madde; 2,153 - 2,160 arası.

Konu: HEKTS - Hektaş Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by 1event Yazıyı Oku
    5,2 milyar hasılatı olan bir şirket. Piyasa değeri 54 milyar. Hasılatın tamamı kar olsa kaç fk yapar

Sent from my SM-S908E using Tapatalk
    kitabin ortasindan konusmus…

2.  Alıntı Originally Posted by Aykuttyfn Yazıyı Oku
    .Eskiden borsa açılsa diye beklediğim pazartesi günlerini zehir etti .Dediğim gibi kalanlar inş çok kazanırlar ben pes ediyorum size uğurlu gelir inş.
    Pandemi zamani tuprs vardi, cok dustu ama her zaman toparlayacagini dusunuyordum. Fakat bu lanet kagit icin benzer dusunemiyorum, ancak baskalarina mal dagitma amacli tepki hareketleri olur.

3. Tam bir karaktersizlik kalitesi!!
    saygılar,

4. Ben yazinizi kopyaladim, silseler de arada ibret olsun diye paylasirim.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    3,166
    Üzücü.
    İnşallah tüm yatırımcıları kardan zarardır.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Söke
    Gönderi
    2,081

Grafik haftalık logaritmiktir. Kırmızı Ema 200'dür. Ortada bir üçgen kalmadığı için yeni trendin yönüne başka açıdan bakıyorum.

Bol şanslar.
    Disconnectus Erectus

7. HİSSENİN gün boyu hareketleri adeta canlı yayında soygun düzenini anlatır gibi.. Destek diye bir şey söz konusudeğil, serbest düşüşe geçmiş adeta! Gün geçmiyor ki hisseden para çıkışı olmasın. tahtaya gelen herkese servis ediyorlar....Hisseye yatırım yapanların pisikolojisi alt-üst oldu. Malesef küçük yatırımcıyı kollayacak bu piyasada hiç bir merci yok! Tırnağı olan başını kaşır hesabı...!
    Bu seviyelerden hisseye tepki gelse de düşüşün devam edebileceğini düşünüyorum. Hissesi olanlar için ben dahil ızdıraplı günler malesef. Hisselerimin bir bölümünü daha önce satmış olmam şimdilik tek teselli kaynağım. Kazancınız bol olsun bile dememe olanak vermiyorlar, çok üzücü bir durum.

8. Borç yiğidin kamçısıdır

Sayfa 270/537 İlkİlk ... 170220260268269270271272280320370 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •