Sayfa 498/537 İlkİlk ... 398448488496497498499500508 ... SonSon
Arama sonucu : 4293 madde; 3,977 - 3,984 arası.

Konu: HEKTS - Hektaş Ticaret

1. brüt kar : 1.339.055.270
    finansal giderler: -2.293.646.547

bu şirket batmıyorsa, oyak yüzdürdüğü için batmıyordur.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,703
     Alıntı Originally Posted by finans_mt Yazıyı Oku
    batmazsa 5tl
    batarsa zaten onu biliyorsunuz.

Bu rakamı spor olsun diye yazdınız demi ? 15.70 ile 13.70 aralığı benim için olağan üstü alım fiyatları.
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

3.  Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    kılllllllllllllll kuyrukkkkkkkkkkkk nedesin laaaaaaaaa emo ile memo seni iyi kucakladılarmı ,birde boncuğun kıçında duruyormu heeeee
    Simdi ararın bak 155'i.. Hayiiiin, Alcaaaaagh, sen git KONTR basligindaki bebelere masal anlat...

4. kıl kuyruğun kaç hesabı olduğu belli değil ,şimdi şimdi insanlar durumu daha net görmeye başladı,ama size bir şey söyliyimmi kıl kuyruk hektaşları satamadı kıyamadı ,hüsranı devam ediyor rahat uyuyacakken ruhsal bunalıma girdi zavallı

5.  Alıntı Originally Posted by 111222333 Yazıyı Oku
    Bu arkadaşı bulmak lazım

16 kasım 2022

Helal olsun sağlam karar vermiş, elim kaç kere gitti lanet olsun diyerek satıp konya alayım dedim yapmadım, sonuç 300k kârda olacakken 250k zarardayım, üstüne bir de babanın konya'ları satıp buna yatırdım oradan da 150k zarar oldu.(adamın haberi yok)
    Şimdi ortalamayı 23 tl. yaptım ama bekleme maliyetini de katınca 32 olması gerekiyor ki bu gidişle çok zor. Düştükçe alıp ortalama düşürmek zararı 12 ye katladı, 24 yıldır borsayla uğraşırım hiç bir hisseden bu kadar yanlış alımlar yapıp bu kadar zarar etmemiştim. Beklemeye devam mı edeyim, satıp kurtulayım mı, yoksa inat edip düştükçe eklemeye devam mı edeyim kafa da kalmadı artık.

6.  Alıntı Originally Posted by güccükyatırımcı Yazıyı Oku
    Bu rakamı spor olsun diye yazdınız demi ? 15.70 ile 13.70 aralığı benim için olağan üstü alım fiyatları.
    Yabanci son bir ayda 70milyondan fazla lotu spor olsun diye mi satmistir sizce?

7.  Alıntı Originally Posted by ersunan Yazıyı Oku
    Helal olsun sağlam karar vermiş, elim kaç kere gitti lanet olsun diyerek satıp konya alayım dedim yapmadım, sonuç 300k kârda olacakken 250k zarardayım, üstüne bir de babanın konya'ları satıp buna yatırdım oradan da 150k zarar oldu.(adamın haberi yok)
    Şimdi ortalamayı 23 tl. yaptım ama bekleme maliyetini de katınca 32 olması gerekiyor ki bu gidişle çok zor. Düştükçe alıp ortalama düşürmek zararı 12 ye katladı, 24 yıldır borsayla uğraşırım hiç bir hisseden bu kadar yanlış alımlar yapıp bu kadar zarar etmemiştim. Beklemeye devam mı edeyim, satıp kurtulayım mı, yoksa inat edip düştükçe eklemeye devam mı edeyim kafa da kalmadı artık.
    Senin gibi koca yürekli insanlar sayesinde bu borsa ayakta kalacak. 24 yıldır borsadasınız ama bilanco, faaliyet raporu vs okumuyorsunuz sanırım. Alım yapmak için temel verilere bakmanızı öneririm

Sent from my SM-S908E using Tapatalk

8.  Alıntı Originally Posted by finans_mt Yazıyı Oku
    batmazsa 5tl
    batarsa zaten onu biliyorsunuz.
    0.30 dolar üstü bana pahalı geliyor

Sent from my SM-S908E using Tapatalk

Sayfa 498/537 İlkİlk ... 398448488496497498499500508 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız