Sayfa 537/537 İlkİlk ... 37437487527535536537
Arama sonucu : 4295 madde; 4,289 - 4,295 arası.

Konu: HEKTS - Hektaş Ticaret

hektaş sever arkadaşlara destek olsun diye, hobi bahçem için hektaşın Organomineral Gübresinden aldım. umarım iyi birşey üretiyordur.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,002
     Alıntı Originally Posted by şef Yazıyı Oku
    hektaş sever arkadaşlara destek olsun diye, hobi bahçem için hektaşın Organomineral Gübresinden aldım. umarım iyi birşey üretiyordur.
    Sen de gec dalgani bizle sefim...

Tabii goturdun SAHOL den parsayi keyfin tikir...

Gelir buraya kafa bulursun biz garibanlarla...
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,002
    Aciklamalar hic hosuma gitmedi benim de...

Umutlarim biraz daha azaldi.

Hayirlisi bakalim.

4. Ferbis arzı için 2022 Kasım civarından daha iyi bir zaman yoktu.

Ne yapıp edip o ara arz edeceklerdi, reis faizleri takır takır düşürüyordu

Ortam o kadar iyiydi ki, etikete ne yazsalar kapış kapış giderdi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,002
    http://share.matriksdata.com/shareMa...04272128056883

Bu ay da bitti sayilir..

Sadece 2 is gunumuz kaldi...

Hic bir donus isareti yok.

100 aylik mavi EMA altinda bir aylik kapanis yapacak gibi duruyor..

Asagida 200 aylik sari EMA var, yavas yavas yukseliyor...

Bu ay itibari ile 30 centten geciyor..

2024 icinde bir yerlerde, belki 32-35 centte, bulusurlar ve destek olur umudumu koruyorum.

Su anda 47 centteyiz yani kabaca 1/3 daha dusebilir.

2024 de de bir toparlanma olmayacak gibi duruyor.

6. gkdan gelen bilgilerden anladigim sirket 2025 gibi toparlayacak fakat hissede her kaldigin gun zarar.

Normalde baska sirket olsa bu yil sonu 10-15tl arasindan toplanir derdim ama hekts oyle bir travma yaratti ki en iyisi hic bulasmamak.

7. Hormonlu büyümeye çalışırken evdeki hesabın çarşıya uymayabileceğini de göz önünde bulundurmak lazımdı. Sonuç olarak uymadı. Şirket son 2 yıldır iyi yönetilemedi. Borçlanılarak toplanan paralar pet mama vs alanlarda verimsiz şekilde kullanıldı, üretime dönüşüp ciroya katkı sağlayamadı. Borç hanesi aşırı kabarırken şirkette tam tersine bir taraftan küçülmek zorunda kaldı. Varlık satışına mecbur kaldı. Açıklamalara bakılırsa ferbis te ki durum tam tahmin ettiğim gibi. Konjüktür artık bu arz için hiç uygun değil. Yapılsa da arz fiyatı istenilen seviyede olmaz. Yarın arzedilse belkide bir kat bile talep gelmez. Diğer taraftan mevcut borcu şirketin şu haliyle çevirmesi çok zor ve maalesef bedelliden başka çare görünmüyor. Bir önceki bedelli haberi hisse üzerinde pozitif etki yapmıştı ve insanlar istekli bir şekilde katılmışlardı. Muhtemel bir bedellinin aynı etkiyi yapmasını beklemek çok fazla iyimser bir beklenti olur. Önceki faaliyet raporlarında 2024 te tohum işinden para kazanılacak deniyordu. 2025 denmeye başlanmış. Özbekistandan ses gelmiyordu. Ses yapacak bişey yokmuş. Buradan mal gönderiliyormuş. Yurt içinde doğru dürüst para kazanılmayan ürünleri binlerce km uzağa gönderince kaça satarak para kazanacak. Kazanılan para nakliyeyi karşılamaz. Gebzede artık kiracı oldu. Yeni yere taşınma süreci net değil. Olumlu bir haber kırıntısı arıyoruz ama maalesef. Yazık oldu zamanında çıkamayanlara.

Sayfa 537/537 İlkİlk ... 37437487527535536537

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •