Sayfa 398/536 İlkİlk ... 298348388396397398399400408448498 ... SonSon
Arama sonucu : 4287 madde; 3,177 - 3,184 arası.

Konu: HEKTS - Hektaş Ticaret

1. Günaydın arkadaşlar

burada geçmişte ne kadar yüksek fiyat verilerek gizli algı yaratılmaya çalışıldığı yanlışsa bu günlerde düşük fiyat vererek algı yaratılmaya çabası o kadar yanlış , tecrübeli arkadaşlar zaten seziyorlar, ancak yeni yatırımcılar için bu çok kafa karıştırıcı olabilir ki bu hem hoş değil hem bu kardeşlerimizin borsadan soğumasına neden olur sonuçta ,borsa camiası sayı olarak azalır buda borsacılara kar değil zarar getirir ,
    ayrıca burada insanların sinirlerinin bozulup kağıda ya iyice yapışmasına yada satmasına da vesile olabilir, ancak günün sonunda şeytan kazdığı kuyuya düşer. burada bir zamanlar bir vıdı vıdı ve tayfası vardı ,hiç unutmam Oralet Osmana çok yazma biraz ara ver konsantrasyonum bozuluyor deyip kendisi yüz yazı yazan vardı hatırlarsınız şöylede derdi merhum rahat uyuyacağın kağıda yatırım yap ,hatta mutuktan nutuklar atardı ne oldu sonu diye bir düşünün .
    ben o gün Osmana çattığı gün hektaşlarımı sattım çünkü derdi algı yapmak olduğunu anlamıştım neyse biz bu güne dönelim hektaşı ihlas holding karıyla ve sermayesiyle vede fiyatıyla bir kıyaslayın derim ,belki bir çıkarım yaparsınız .
    aslında çok ders var alınacak ,akılsız başın cezasını günahsız ayaklar çeker ,iyice geçmişini inceleyin ihlasın çok ders var çok bir başka kağıt daha var yeşil grubu ,bir benzerlik varmı iyice incelenmeli ,soygun nasıl yapılırın muhteşem örnekleri ,spk neden görememiş onu ben bilemem

2. Biz sattik ya o firmayi bize faydasi olmaz ki🤷

3.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Dinlene dinlene dövüyorlar
    Osman bey hektas ın en istikrarlı yatırımcı sizsiniz. Hatırlarsanız ben 25 yıl üzeri bırsa yatırımcıyım 3 aylık bilançoda 27 rakamlarda ben önceden buradaki yatırıncılar defalarca yorumlarına bizim yorumlarımıza cevap vermeye tenenüzzül etmediklerini yanlız sizin yeriniz ayrı yorumlarınıza saygılıyım yazmıştım sizde yazınızda o fiyatlardan satılırmı yazmıştınız ve şuandaki fiyat a baktıkca çok zor fiyatlar o dönem fiyat olarak fiyat yazmafım sadece buradaki yatırımcıların tutumundan satıp gitmiştim. Gemiyi siz terketmediniz gerçek yatırımcı olarak herşey gönlünce olsun. Önce saplık inşallah bu zor serec biter. Ytd

4. Öncce sağlık yazımı düzeltiyorum. Ytd

5. Hektaş günü yeşil kapatabilir.
    Heikenashi.

6. Evet ben de yanıldım, zaten ben genelde yanılırım, 3 aylık bilanço sanırım Mayıs 2023 de açıklandı, 8 ay öncenin 27 lirasından bile tüm portföyü boşaltsak çok kar etmiş olurduk.

Kasım'da 51 den Mayıs'ta 27 ye düşmüş kağıdın bilançoyla beraber tekrar toparlayıp 50 lere geleceğini düşünürken berbat bir ilk çeyrek bilanço gelmişti. İkinci çeyrekte toparlar derken koptu gitti kağıt da şirket de.

Hatay depremi dedi şirket, gübre hammaddesi dedi, çiftçi gübre alamıyor dedi, Adana'daki sıvı organomineral gübre fabrikamızın kapasitesinin yanılmıyorsam %20 'si ile çalıştığını öğrendik falan tüm eksi şeyler üst üste geldi.

Ancak deprem harici şeyler bir önceki bilançoda da mevcuttu ve yine de karlar katlanarak gidiyordu, ne oldu da aniden böyle oldu ilginç.

Levent habire tv lerde yardırıyordu, siyasi parti propaganda iletişim başkanı olsa bu konuşmalarda en az %10 oy kazandırırdı partiye.

Yani her şey bir anda tersine döndü, görev yerleri değiştirildi, yeni gn müdür geldi, 5-6 ay sonra onu da şutladılar şimdi Selami müdür geldi falan ortalık toz duman oldu.

İşin tuhafı hiçbir aracı kurum yorum da yapmıyor Hektaş hakkında. Sanırım Oyak gibi ülkemizin gözbebeği bir kuruma karşı kimse olumsuz konuşma istemiyor ama ortada bir şeylerin yanlış gittiği gerçeği var. Tuncay Turşucu da bıraktı yorum yapmayı.

En basit bir askeri birliğin kantin sorumlusu Er rütbesindeki bir askere bile verseniz Hektaş'ı bunlardan daha iyi yönetirdi son 1 yıllık dönemde. Bilinçli mi yapıldı basiretsizce mi bu kadar borca girildi ve neden hâlâ borcu borçla ödemeye çalışıyorlar bilemiyorum.

7. Büyük ihtimalle günü yeşil ve %5 ihtimalle de tavan kapatabilir diyorum.
    Fiyat 17.52.
    Heikenashi.

8. Beyler olayı çözdüm ben . 4 gün - 5 yapıyo ; 1 gün +0.34 kapatıyo formül tam olarak bu😁

Sayfa 398/536 İlkİlk ... 298348388396397398399400408448498 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •