Sayfa 447/538 İlkİlk ... 347397437445446447448449457497 ... SonSon
Arama sonucu : 4299 madde; 3,569 - 3,576 arası.

Konu: HEKTS - Hektaş Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by CAKIR24 Yazıyı Oku
    Kapanış 17,61. Yarın artık son gün.
    6255 TL verip kademeyi temizleyecek bi ky yokmuydu

17.62 kapatırdık

2. Noldu bunlar 5 milyar borçlanma yetkisi aldı ama 29 gündür borç alma Kap'ı atmadılar.

Hem Oyak'a hem Hektaş'a hem Levent'e hem kendime çok kızgınım.

Bu yıl bilancolarn gelmesi Mayıs'a kadar sürecek.

4.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Noldu bunlar 5 milyar borçlanma yetkisi aldı ama 29 gündür borç alma Kap'ı atmadılar.

Hem Oyak'a hem Hektaş'a hem Levent'e hem kendime çok kızgınım.
    Sanatçı burada bak istediğim zaman 5 milyar borç alabilirim ha demeye çalışıyor. Kap gelmiyorsa belkide vadesi gelen borçlar için son arazi-şirket satışlardan sağlanan paralarla ve/veya ticari alacaklardan gelen paralarla şindilik ödemeleri yapabiliyordur (Ah keşke). Zaten artık kap bildirimi düşünce detayını açmadan yazı-tura atıyorum. Yazıya alın yazımızda yine borçlanmak varmış diyorum. Turayada yine hangi müdür değişmiş diyorum. Genelde %50 tutturuyorum.

5. Eski hektaş yatırımcı olarak. Hektaş yatırımcı arkadaşlara hayırlı kazançlar. Herşey gönlünce olsun. En yakın zamanda bu sıkıntılı günler den daha güzel günleriniz olsun inşallah. Ytd

6. Daha bu yapraklar, kuzucuklar kökünü yiyince ne olacak merak ediyorum. Pırasanın kökü acı olur. Burada tarım ve hayvancılık konuşuyoruz değil mi?

7.  Alıntı Originally Posted by onbirinci köy Yazıyı Oku
    Daha bu yapraklar, kuzucuklar kökünü yiyince ne olacak merak ediyorum. Pırasanın kökü acı olur. Burada tarım ve hayvancılık konuşuyoruz değil mi?
    Gerekirse fasulye üzerine deniz tarağı koyup yeriz

Ama bu günleri atlatırız

Sayfa 447/538 İlkİlk ... 347397437445446447448449457497 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •