Sayfa 104/538 İlkİlk ... 45494102103104105106114154204 ... SonSon
Arama sonucu : 4300 madde; 825 - 832 arası.

Konu: HEKTS - Hektaş Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Abicim, eleştirelim tabii en dogal hakkımız da ne yapmış adamlar,

Hırhızlık mı yapmış, karaborsacılık mı yapmış, adam mı vurmuş, stokçuluk, faizcilik mi ypmış, efendi gibi şurda Hüsniye'ye asılmış. Hısseyı begenmeyen varsa ilk durakta inebilir pazartesi, inmezse ben indiririm zorla. Bol kazançlar herkese
    https://youtu.be/i1q5cJMRpbY?si=KHFd3CjCSFcG8RST

;)

2.  Alıntı Originally Posted by CAKIR24 Yazıyı Oku
    Oralet Gebze ülkenin mt2 başına en yoğun sanayi şehri. Bir dönem gsray locayı derneğe satarak bedelli yapmıştı. Hektaş da spor kulüplerine döndü, hep vaat hep vaat, ortada tek gerçek faiz yükünün 5-10 yıl devam edeceğidir. Şimdiden malını sattı. Oyak almış koç almış farketmez. Siz gelen paraya bakıyorsunuz, para olsa kar olsa şirket zorda olmasa malını neden satar. Millet arsa alır arazi alır borsadan ucuz diye hissesini alır, bunlar bir yıldır 33 milyon 87 milyon senet satar, Buda yetmez gibi 1,2 milyara arsayı fabrikayı satar. Para olmadığı için bunları yaptığını görmek size zor geliyor. Ne diyeyim Allah yardım etsin.
    Ben üşendim yazmaya aynen katılıyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Abicim, eleştirelim tabii en dogal hakkımız da ne yapmış adamlar,

Hırhızlık mı yapmış, karaborsacılık mı yapmış, adam mı vurmuş, stokçuluk, faizcilik mi ypmış, efendi gibi şurda Hüsniye'ye asılmış. Hısseyı begenmeyen varsa ilk durakta inebilir pazartesi, inmezse ben indiririm zorla. Bol kazançlar herkese
    Satmak yok hisseyi adam gibi işini yapacaklar.
    Ben başarı istiyorum her şeyi düzeltsinler….

4. Oyak borclarini cevirmekte zorlanan hektasi finanse edebilmek icin bir yol bulmus. Kendine ait hekts hisselerini sattı ama kazandigi parayi hektasa destek olmak icin harciyor. Hektasin kendi hissesini satmak zorunda kalmasindan daha iyi bir yontem. Ayrıca Orhangazi’de tek noktada islerin yurutulecek olmasi mantikli bence. Sehir degisikligi, isten cikarilan ve yeni ise alinan ziraat muhendislerini de anlasilir kiliyor.
    Tek sikinti borclanmayi yonetemeyen hektas yonetimi. Onu da degistirip duruyorlar. Bakalim ne olacak sonu. Levent bey’e de bizi yanilttigi icin teessuflerimi sunarim. Kanatlanacagimiza, citir kanat olduk sofralara konduk.

5. Sizler durum tespiti yapıyorsunuz bunu zaten bız de goruyoruz fakat klasik bir Turk insanı davranısı, çözum sunmuyorsunuz. Lafa gelince Koç sırketlerı harıka, profosyonel finans ekibi var ama işine gelmeyince Koç da yanlış yaptı, o da satmamalıydı vesaire.

E ne halt etsin bu adamlar, para bulmak ıcın hisse satar, vayyy nıye sattın, hadı sattın vayyy nıye yabancıya sattın

Sasa gıbı hokumet arkamızda degıl kı ucuz kredı versın, veegı borcu ertelesın, Çengiz inşaat gib Rizeli degiliz ki 200 milyar borcumuz silinsin

6.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Sizler durum tespiti yapıyorsunuz bunu zaten bız de goruyoruz fakat klasik bir Turk insanı davranısı, çözum sunmuyorsunuz. Lafa gelince Koç sırketlerı harıka, profosyonel finans ekibi var ama işine gelmeyince Koç da yanlış yaptı, o da satmamalıydı vesaire.

E ne halt etsin bu adamlar, para bulmak ıcın hisse satar, vayyy nıye sattın, hadı sattın vayyy nıye yabancıya sattın

Sasa gıbı hokumet arkamızda degıl kı ucuz kredı versın, veegı borcu ertelesın, Çengiz inşaat gib Rizeli degiliz ki 200 milyar borcumuz silinsin
    Bana da verecek.
    Kap haberlerini de sıklıkla paylaşacak.
    Atamaları da kaliteli olcak.
    Acık ara Koç lar her şeyde iyi ama babam oğlu olsa kafama yatmadı mı eleştiririm.
    Yabancıya satıyorsun ben neyim burda?
    Eşit olacak her şey anam babam yoksa adam kayırmaya girer.
    Borclanılan paraları iyi işletemedi Hektaş borcu kapattırıyor Oyak a.
    Üstüne bir de arazi parası vercez demek ki Oyak’a.
    ;).

7.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Sizler durum tespiti yapıyorsunuz bunu zaten bız de goruyoruz fakat klasik bir Turk insanı davranısı, çözum sunmuyorsunuz. Lafa gelince Koç sırketlerı harıka, profosyonel finans ekibi var ama işine gelmeyince Koç da yanlış yaptı, o da satmamalıydı vesaire.

Global ortak bulsunlar.
    Sermayesiz iş büyümez.
    Oyak büyük patron değil mi getirsin para koysun.
    Temettüleri şirketlerden çekip çekip ortaklara dagıtmakla işler büyümez.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,008
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Sayfa 104/538 İlkİlk ... 45494102103104105106114154204 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız